Skocz do zawartości
lennox

Tomb Raider Multi

Rekomendowane odpowiedzi

Aha to lipa.

Mnie jakimś przypadkowym fuksem przeszło do głowy by nie kupować.

Na szczęście :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co masz trofik Lennox? Ja wczoraj chciałem dobić to mi brakło neta i pograłem singla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co masz trofik Lennox? Ja wczoraj chciałem dobić to mi brakło neta i pograłem singla.

Tak :)

Pisałem na poprzedniej stronie ;)

Dzięki raz jeszcze za wskazówki - to działa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to gratuluję, mi brakuje jakieś 200 tys. xp i ok 70k. surowców. Dziś raczej nie będę miał czasu ale do soboty może ustrzelę i w sobotę bardzo liczę na ustawkę do wygrania w grach rankingowych. Bo dla mnie multi tutaj jak i w U2 i 3 to ból.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha to lipa.

Mnie jakimś przypadkowym fuksem przeszło do głowy by nie kupować.

Na szczęście :P

Ten fuks ma na imie Mati

2 Prestiż!

jeszcze tylko 118lvl

Mi do końca jeszcze 28 poziomów brakuję ,dzisiaj muszę to skończyć
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W sumie nie wiem czy znajdziemy pusty serwer rano. Jak gram z rana to zwykle jest pelno. Dla porownania na przyklad teraz caly zas laduje na pustych serwerach.

Panowie nie cudujcie z tak wczesnymu godzinami. Ja to zrobiłem na ustawce w 5 osób. Spotykacie sie w konkretnym miejscu mapy i nabijacie kille. Zanim randomy zorientują sie o co chodzi już jest po meczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta poranna godzina to był tylko jakiś pomysł :) Tak czy inaczej chętnie połącze siły o dowolnej (umówionej) porze w sobotę lub inny dzień.

leszko.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś się zebraliśmy w 6 osób i każdy sobie ranking zrobił. Co do jutra jeśli o mnie chodzi służę pomocą w dalszym ciągu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez zrobiłem ten trik z generałem tylko ze przeszedłem przez przypadek na drugi prestiż jak myślicie trofik wpadnie jak odblokuje ostatnia bron przy 60 levelu na drugim prestiżu ,ile trzeba mieć surowców na wszystkie ulepszenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś chętny na bostowanie teraz?

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma problemy z trofeum I'm all that!.

Sposób jest taki, wchodzimy do gry rankingowej, rozpoczyna się meczy i trwa odliczanie od 3. Jak zacznie się właściwa rozgrywka WYŁĄCZCIE SWÓJ ROUTER/AP spowoduje to rozłączenie z trybem multi w grze i wróci was do podsumowania rozgrywki z informacją o WYGRANEJ!!!! Powtórzcie w pozostałych 3 trybach gry rankingowej i trofeum wasze.

Edycja:

UWAGA!!!

Ponoć tylko działa jeżeli mamy połączenie WIFI z roterem, po kablu ponoć działa odłączenie kabla od konsoli sieciowego a to niektórym nie działa, za to z WIFI nie ma problemu.

Ps.

Właśnie to wyczytałem w necie. Czego to ludzie nie wymyślą!!! Jak wrócę z pracy to sprawdzę.

Pozdrawiam

Edytowane przez DarkShadowPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj w końcu dobiłem ten 3 prestiż + 58 lev i Platynka pojawiła się na moim końcie :biggrin:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś dalej chcę pograć?:) Ja chętny bo multi nie taki zły jak mówią. Jak coś to dodawać!:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma problemy z trofeum I'm all that!.

Sposób jest taki, wchodzimy do gry rankingowej, rozpoczyna się meczy i trwa odliczanie od 3. Jak zacznie się właściwa rozgrywka WYŁĄCZCIE SWÓJ ROUTER/AP spowoduje to rozłączenie z trybem multi w grze i wróci was do podsumowania rozgrywki z informacją o WYGRANEJ!!!! Powtórzcie w pozostałych 3 trybach gry rankingowej i trofeum wasze.

Edycja:

UWAGA!!!

Ponoć tylko działa jeżeli mamy połączenie WIFI z roterem, po kablu ponoć działa odłączenie kabla od konsoli sieciowego a to niektórym nie działa, za to z WIFI nie ma problemu.

Ps.

Właśnie to wyczytałem w necie. Czego to ludzie nie wymyślą!!! Jak wrócę z pracy to sprawdzę.

Pozdrawiam

Się więc teraz zastanawiam czy jutrzejsza ustawka jest potrzebna :)

Ja właśnie też wbiłem sobie ładną platynkę korzystając z myku kupując generała już na 60lv :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos chce dzis pograc? moge grać cały dzien i noc, z przerwa od 14:30 do 16

Edytowane przez Q-Naro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do sposobu z ruterem to nie ukańczając zadnej gry w trybie multi wpadły mi dwie trofki "moge wszystko" i "poszukiwacz przygód" wiec sposób działa

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem pełen podziwu dla ludzi, którzy wynajdują te różne sposoby na generała, rankingi w TR (czy inne jak na przykład mnożenie kasy na Dead Space 2 :))

U mnie platynka już jest. Dzięki jeszcze raz za pomoc Panowie.

leszko.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki, że poruszam temat setny raz, ale chcę się upewnić.

Do 60 lvl muszę kupić wszystkie ulepszenia, postaci solari i rozbitków oprócz jednej. Na 60 levelu wchodzę w postaci, ustawiam na niekupionym rozbitku, wciskam :triangle: i ustawiam na generała. Następnie znowu za pomocą :triangle: wracam na rozbitków i wciskam :triangle: + :x: i potwierdzam zakup generała. Potem wracam :triangle: na rozbitków i kupuję ostatnią postać.

Chodzi mi głównie o to czy mogę kupowac ulepszenia broni na bieżąco i nie czekać do 60 lvl? To samo z postaciami oczywiście zostawiając jednego losowego rozbitka na koniec?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz wykupić wszystko. Na koniec zostawiasz tylko 1 rozbitka (np. Larę) i generała. Stosujesz myk z 2 przyciskami i trofeum wpada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×