Skocz do zawartości
lennox

Tomb Raider Multi

Rekomendowane odpowiedzi

Moze ktos mi powiedziec jak zrobić dwa razy chitterbox z withmanem przed ulepszeniem czekana z nim gadałem a po ulepszeniu on juz podchodzi do mechanizmu otwarcia windy i juz nie da sie z nim pogadac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz przed ulepszeniem czekana i wtedy musisz zebrać chyba 50 surowców ale nie ulepszaj czekana tylko idź drugi raz pogadać i dopiero wtedy ulepsz czekan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos ma pomysł jak zrobić trofeum "Były poszukiwacz przygód"? Kupiłem umiejętność konta po uniku i w momencie gdy wróg mnie atakuje wciskam kółko a potem trójkąt i wróg dostaje strzałę w kolano. Zrobiłem tak ponad wymagane 25 razy a trofeum nie wpadło, co robię źle?

PS. Dziś wpadł Zakupoholik, dzięki dla graczy Q-Naro i Lucashunter10 za pomoc w nabijaniu lvla;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy wrogowie mają pancerne kończyny. Takiemu trzeba wbić strzałę 2 razy żeby go obezwładnić. Obezwładnienie liczy się w momencie jak nad głową przeciwnika pojawi się czaszka i :triangle: żeby go dobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny do pomocy w nabijaniu lvl?

Metodą "granatnik" :D

Potrzebuje jednej osoby. Najlepiej z headsetem.

psn id: erwines15

Dzisiaj mnie nie ma ale jutro bardzo chętnie pogram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się moge dostosować. Wyślij mi zapro na psn to sie dogadamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema pomoże ktoś z trofikami na multi ? chciałem uhonorować grę ale multi jest tak kiepskie że może byś słabo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie do trofeum z wygraniem gry w każdym trybie. Żeby zaliczyło tryb każdy na każdego trzeba wygrać go w grze publicznej czy na prywatnej też się da?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W prywatnej też sie liczy...wsio trofiki z multi można na prywatnej zdobyć z tego co kojarze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież pisze jak byk że w grze rankingowej. Tego trofeum nie da się zrobić w grze prywatnej. Pozostałe jak najbardziej.tak. Trofeum to można zrobić samemu w 5 minut wyłączając router. Przy okazji wpadnie wam trofeum z ukończeniem gry w każdym trybie.

Ogólnie jeśli ktoś ma w planach zrobić platynę w TR to radzę zabrać się za multi bo nie wiadomo czy tych bugów nie załatają. Możliwe że będą one jeszcze długo, ale możliwe też że kolejny patch wyeliminuje bugi z routerem, generałem czy expieniem w pojedynkę.

Edytowane przez Firo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne te bugi w tej grze ( multi )....no nic idę klepać platynę...może się uda...a jako że nic nie wiem o żadnych bugach to ide to robic odlschool style Xd

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra xD nie dam rady jednego trofika zdobyc xD jak mogę wygrać deathmatch XD to jest niemożliwe bo non stop trafiam na kolesi z 40+ lvl xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy będziesz wbijał 238lvl? xD

nie trzeba grindowac, az do 238lvlu !!!

jest takowy glitch na sieci, ktory pozwala wbic 3 poziomy prestizu i wszystkie postacie, za jednym razem, czyli po osiagnieciu 60lvl po raz pierwszy :)

jak nie znacie, to zapraszam na forum PSX Extreme, gdzie to jest dokladnie opisane :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O czym wy mówicie ?XD jaki lvl 238 ?XD skoro trofeum dostaje się za 60 xD o co kaman ?XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz trofeum,żeby wykupić wszystkie postaci i ulepszenia do broni.A żeby wykupić ostatnią postać po jednej stronie,trzeba mieć 3 Prestiż(czyli 3 razy dobić 60lvl :D)

Nie wykupuj niczego dopóki nie dojdziesz do 60lvl

A to,że typy mają 40lvl,to nic nie oznacza,bo większość bostuje offline

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak,bo będziesz musiał wbijać 238lvl :D

A tak wbijasz 60lvl i wykorzystując bug zdobywasz wszystko :D

Ja musiałem wbijać 238lvl,bo wykupiłem wszystkich zanim się dowiedziałem,że jest inny sposób......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×