Skocz do zawartości
deadmau49

Battlefield 4 [PS3]

Rekomendowane odpowiedzi

Co do zawieszeń to jak na razie nie mam problemów Mapy ładują się wzorowo i tu nie mam pola do narzekań Ale ... jest zawsze musi być Ale  Sama mechanika gry, poruszanie się postaci i ogólna surowość otoczenia nie trafiają do mnie Pod tym kątem BF3 był zdecydowanie lepszy Graficznie moge powiedzieć że czwórka wypada zdecydowanie słabiej niż trójka Mniejsza dbałość o szczegóły otoczenia, tekstury żołnierzy którymi gramy również są biedniejsze i jakieś takie kanciaste.

Mam wrażenie że nawet poskąpili wszelkiego rodzaju haseł i zwrotów zawierających przekleństwa a oddające świetnie klimat walki. DICE olało starą generacje konsol w tym wydaniu Battlefielda a skupiło się już pewnie na nex-genach ...a szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mojej mega wolnej neotradzie 2mbit/s gra działa wzorowo, żadnych zawiech, problemów.

Tak na marginesie pograłem wczoraj parę dobrych godzin u kuzyna na dość wypasionym PC-cie, ustawienia ultra i powiem Wam, że ja osobiście czuję się oszukany nową generacją konsol oglądać te filmiki z gameplay'u z PS4, oczywiście podyskutujemy już ukaże się na PS4, ale wygląda na to, że są to co najwyżej ustawienia medium.

Gram na PS3 i graficznie jest to żart, no ale czega wymagać od 7 letniego sprzętu. Najważniejsza jest zabawa, ale nie sposób zauważyć tego, że PC są już teraz znacząco do przodu przed generacją konsol, która jeszcze nie miała nawet premiery. Ja wiem, oczywiście programiści muszą nowe konsole dobrze poznać, ale tak na dobrą sprawę są to pc i nie wiem i jest dużo do odkrywania jak w wypadku ps2 i ps3. Może się mylę, ale na dzień dzisiejszy są fakty takie, że BF4 z PS4 to medium z PC, jak zresztą plotka głosiła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do zawieszeń to jak na razie nie mam problemów Mapy ładują się wzorowo i tu nie mam pola do narzekań Ale ... jest zawsze musi być Ale Sama mechanika gry, poruszanie się postaci i ogólna surowość otoczenia nie trafiają do mnie Pod tym kątem BF3 był zdecydowanie lepszy Graficznie moge powiedzieć że czwórka wypada zdecydowanie słabiej niż trójka Mniejsza dbałość o szczegóły otoczenia, tekstury żołnierzy którymi gramy również są biedniejsze i jakieś takie kanciaste.

Mam wrażenie że nawet poskąpili wszelkiego rodzaju haseł i zwrotów zawierających przekleństwa a oddające świetnie klimat walki. DICE olało starą generacje konsol w tym wydaniu Battlefielda a skupiło się już pewnie na nex-genach ...a szkoda.

Moje odczucia sa calkowicie odmienne.

Wyglad map zdecydowanie lepszy. Wszystko kolorowe a nie niebieskie jak w bf3. Poruszanie sie tez przyjemniejsze. Feeling broni duzo lepszy. A dzwieki..... masakra. .50 CAL sniperka brzmi przebajecznie, a grajac shotgunem w koncu czyjemy jakiego potwora mamy w lapach. Doznania dzwiekowe sa nie do opisania. Czasem na strefie powodziowej biegne zeby podniesc ta sniperke AMR2 tylko po to, zeby postrzelac gdziekolwiek, aby delektowac sie jej dzwiekiem. Pod tym wzgledem to chyba najlepsza gra swiata.

Tryby gry tez na plus. Ten nowy tryb z bomba jest rewelacyjny. Jak biegnie 6 kolesi a w srodku ten z bomba. Reszta go oslania ciagle sie rozgladajac. Epickie doznania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kiepski idzie Ci zabijanie, rzucaj ammo, jeździj czołgiem/BWP.

 

Później się ludzie zastanawiają jakim cudem przeciwnik przejął nasz czołg...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsza jest zabawa, ale nie sposób zauważyć tego, że PC są już teraz znacząco do przodu przed generacją konsol, która jeszcze nie miała nawet premiery. Ja wiem, oczywiście programiści muszą nowe konsole dobrze poznać, ale tak na dobrą sprawę są to pc i nie wiem i jest dużo do odkrywania jak w wypadku ps2 i ps3. Może się mylę, ale na dzień dzisiejszy są fakty takie, że BF4 z PS4 to medium z PC, jak zresztą plotka głosiła.

 

Mam podobne odczucia. Ta nowa generacja jest za slaba. Juz na starcie jest gorsza od PC.Sam widzac gameplaye z PC zastanawialem sie chwile nad sensem zakupu PS4. Czy nie lepiej wziac PC? I moze gdybym byl mlodszy, nie mial urzadzonego mieszkania w sposob ktory nieco wyklucza PC, Umial grac na myszce i nie mial nabytej nienawisci do Windowsa, to moze wlasnie takie rozwiazanie bym wybral. Bo patrzac na mozliwosci i grafike, PC juz w tej chwili deklasuje konsole. A to dopiero poczatek pewnie 5-7 letniej generacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne odczucia. Ta nowa generacja jest za slaba. Juz na starcie jest gorsza od PC.Sam widzac gameplaye z PC zastanawialem sie chwile nad sensem zakupu PS4. Czy nie lepiej wziac PC? I moze gdybym byl mlodszy, nie mial urzadzonego mieszkania w sposob ktory nieco wyklucza PC, Umial grac na myszce i nie mial nabytej nienawisci do Windowsa, to moze wlasnie takie rozwiazanie bym wybral. Bo patrzac na mozliwosci i grafike, PC juz w tej chwili deklasuje konsole. A to dopiero poczatek pewnie 5-7 letniej generacji.

Na Yt sa juz dawno filmiki z porównania wersji ps4 z PC tylko że ten komp na którym jest odpalona gra jest wart ok 5000 więc jak sobie wyobrażasz by konsola za niemal 1/3 tej kwoty miała dorownywac graficznie? Zresztą nawet na tych filmikach nie ma az takiej wielkiej różnicy bez przesady...lepsza rozdzialka lepszy aa i trochę lepsze oświetlenie.... Ale ilość graczy na mapie i płynności będzie taka jak na pc a to już powód do zadowolenia.. To tak jakbyśmy narzekali ze Bentley jest lepszy ood Forda a przecież nowe modele nie różnią się wiekowo ale ceną juz jak najbardziej... Jak złożysz pc za 1800 zl na którym bedzie bf4 działał lepiej niz na ps4 to wtedy wrocimy do tej dyskusji...

Edytowane przez Chris de la Rosa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: wołabym, żeby Playstation 4 kosztowało na stracie 4000zł tak jak wypasiony pecet  (bo za taką kwotę kupimy sprzęt na którym pogramy przykładowo w b4 na ultra) i miało podzespoły zbliżone do mocarnych kompów. Ci co mieliby kupić i tak by kupili. Ja PS4 i tak kupię prędzej czy później, ale coś mi się wydaje, że historia zatoczy wielkie koło i po 13 latach powrócę do grania na pececie, żeby poczuć nową jakość. Nie mam już ochoty na kompromisy, nowy Wiedźmin zresztą też już wiadomo, że o 60 fps n PS$ nie mam mowy, założę się, że za kilka miesięcy będzie gadka, że co najwyżej medium i cieszcie się z tego co macie na sprzęcie za 1800zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadzieja pozostaje jeszcze w systemie playstation. Jak wiadomo ten system daje "mocy" bebechom konsoli. Chcialbym zeby taki systrm byl udostepniony dla pc, wtedy kazda gra działała by mi w min 60fps.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: wołabym, żeby Playstation 4 kosztowało na stracie 4000zł tak jak wypasiony pecet  (bo za taką kwotę kupimy sprzęt na którym pogramy przykładowo w b4 na ultra) i miało podzespoły zbliżone do mocarnych kompów. Ci co mieliby kupić i tak by kupili. Ja PS4 i tak kupię prędzej czy później, ale coś mi się wydaje, że historia zatoczy wielkie koło i po 13 latach powrócę do grania na pececie, żeby poczuć nową jakość. Nie mam już ochoty na kompromisy, nowy Wiedźmin zresztą też już wiadomo, że o 60 fps n PS$ nie mam mowy, założę się, że za kilka miesięcy będzie gadka, że co najwyżej medium i cieszcie się z tego co macie na sprzęcie za 1800zł.

Taaa konsola za 4 tysie... Dobre... I w multi gralbys sam ze sobą bo nikt by tego nie kupił... Każdy by wolał kupić sobie wtedy Pc za taką kasę... Wszystkim się nie dogodzi ale wiele osób nie tylko samą grafiką żyje... Jak komuś tak zależy na kilku detalach i wyższej rozdzielczości to kupuję Pc nikt do konsoli Cię nie zmusza...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: wołabym, żeby Playstation 4 kosztowało na stracie 4000zł tak jak wypasiony pecet  (bo za taką kwotę kupimy sprzęt na którym pogramy przykładowo w b4 na ultra) i miało podzespoły zbliżone do mocarnych kompów. Ci co mieliby kupić i tak by kupili. Ja PS4 i tak kupię prędzej czy później, ale coś mi się wydaje, że historia zatoczy wielkie koło i po 13 latach powrócę do grania na pececie, żeby poczuć nową jakość. Nie mam już ochoty na kompromisy, nowy Wiedźmin zresztą też już wiadomo, że o 60 fps n PS$ nie mam mowy, założę się, że za kilka miesięcy będzie gadka, że co najwyżej medium i cieszcie się z tego co macie na sprzęcie za 1800zł.

 

I znowu kolejny prorok! A juz był z tym cicho - jakie to next geny zacofane, czemu takie słabe i dlaczego tylko HDReady w BF4.

Kolego Niciej, ponieważ jak rozumiem nie chciało ci się grzebać w czeluściach internetu zadam Ci zaledwie jedno pytanie.

Dlaczego DICE nie potrafi zrobić na PS4 grafiki jak na BF3 z FullHD ,60 klatkami i 64 graczami mimo że może to zrobić na o połowę słabszym PCcie:

 

Recommended system requirements for Battlefield 3

OS: Windows 7 64-bit

Processor: Quad-core Intel or AMD CPU

RAM: 4GB

Graphics card: DirectX 11 Nvidia or AMD ATI card, Nvidia GeForce GTX 560 or ATI Radeon 6950.

Graphics card memory: 1 GB

Sound card: DirectX compatibl sound card

Hard drive: 15 GB for disc version or 10 GB for digital version

 

Źródło: http://bf3blog.com/battlefield-3-system-requirements/

Specyfikacji technicznej PS4 chyba podawać nie muszę gdyż jak widzę doskonale ja znasz.

 

Myślę również że przytaczanie porównań minimalnych dla PCta i porównywanie ich z bebechami PS3 czy X360 mija sie z celem.

Edytowane przez Mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co z tego skoro gra sie wysmienicie?

Ty tak na poważnie? Jak może Ci się grać wyśmienicie skoro serwer laguje i ma rubberbanding? Lubisz jak Cię tak rzuca co trochę do tyłu a w gośćia trzeba pruć 30kul w łeb żeby go zabić bo hitboxy leżą i kwiczą przez wspomniane wcześniej porblemy? Poważnie masz aż tak niskie wymagania odnośnie gier? Bo to co prezentuje obecnie BF4 pod względem kodu sieciowego to beta pełną gębą, do tego cudowny bug w trybie gdzie ma się jeden spawn na rundę, który uniemożliwia grę. Ta będzie dobra jak naprawią serwery, które powinny działać jak trzeba od samego początku

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeetam, gra jest fajna. Częściej ginę niz ustawa przewiduje, ale zabawa jest przednia  :biggrin:  Spadki płynności zdarzają się bardzo rzadko :)

Edytowane przez merio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty tak na poważnie? Jak może Ci się grać wyśmienicie skoro serwer laguje i ma rubberbanding? Lubisz jak Cię tak rzuca co trochę do tyłu a w gośćia trzeba pruć 30kul w łeb żeby go zabić bo hitboxy leżą i kwiczą przez wspomniane wcześniej porblemy? Poważnie masz aż tak niskie wymagania odnośnie gier? Bo to co prezentuje obecnie BF4 pod względem kodu sieciowego to beta pełną gębą, do tego cudowny bug w trybie gdzie ma się jeden spawn na rundę, który uniemożliwia grę. Ta będzie dobra jak naprawią serwery, które powinny działać jak trzeba od samego początku

dogralem do 24 lvlu i pierwsze slysze o rzeczach o ktorych piszesz. W zuciu mnie nigdzie nie cofnelo, serwer zwiesil mi sie moze raz. Dlatego nie mam pojecia o czym mowisz. Mi sie gra przezajebiscie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem prorokiem tylko stwierdzam fakty: nowe konsole są w tyle za pecetami jeszcze nawet przed premierą czego wynikiem jest to, że B4 na PS4 jest odpowiednikiem ustawień medium  z pc Sory jeśli uraża to czyjeś uczucia i zaburza światopogląd ale to nie moja wina i nic na to nie poradzę. Dla prawdziwie nowej jakości będę musiał zakupić mocnego peceta oprócz konsoli, tak to u mnie wygląda. Do pewnych rzeczy trzeba dojrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja Ci zazdroszczę bo cała masa osób (w tym ja) grać nie może przez to gówno, nieważne czy konsola czy pecet. Wystarczy na forum spojrzeć na battlelogu. 

 

@up czego się spodziewałeś po puszce za 1700zł? Gry i tak wyglądają ładnie jak na konsolę za takie małe pieniądze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty tak na poważnie? Jak może Ci się grać wyśmienicie skoro serwer laguje i ma rubberbanding? Lubisz jak Cię tak rzuca co trochę do tyłu a w gośćia trzeba pruć 30kul w łeb żeby go zabić bo hitboxy leżą i kwiczą przez wspomniane wcześniej porblemy? Poważnie masz aż tak niskie wymagania odnośnie gier? Bo to co prezentuje obecnie BF4 pod względem kodu sieciowego to beta pełną gębą, do tego cudowny bug w trybie gdzie ma się jeden spawn na rundę, który uniemożliwia grę. Ta będzie dobra jak naprawią serwery, które powinny działać jak trzeba od samego początku

Przegrałem już w bf4 przeszło 24h i może jeden raz mnie cofnęło, ze trzy razy spadek prędkości, a tak to kupa zayebistej zabawy. Sprawdź kolego swoje łącze bo jak twierdzisz że nie da się grać to nie koniecznie musi być wina samej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie , nieskończone porównania pecet vs konsole w dziale battlefield przyciągają kilkudniowe bany :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba sobie odpowiedzieć na proste ale to zajeb*ście proste pytanie.. Czy potrzebny mi PC? Nie.. bo przecież nie każdy stawia na full wypas.. Poza tym z dawnych czasów trzeba było się użerać z PunkBasterem sterownikami do grafiki, bibliotekami DirectX i wieloma innymi składowymi.. A teraz wkładasz płytkę albo instalujesz wersje cyfrową i ma działać koniec kropka. Podłączasz HS i po prostu działa, żadnych zbędnych programów typu TS aby w ogóle porozmawiać. Poza tym nie musisz siedzieć przy biurku albo jakimś stole możesz się spokojnie rozwalić na kanapie żadnych kabli.. i tak można wypominać jeszcze długo.

 

Należę do grona tych którzy już teraz są zadowoleni z poziomy jaki reprezentuje PS3 a wiedząc, że PS4 będzie lepszy to tylko się cieszyć.. Wysoka funkcjonalność i średnia wydajność zamiast niewygody i wysokiej wydajności.. coś za coś ale ja wybiera pierwszą opcję.

 

p.s. nieważne jak gra pięknie wygląda jeśli jest słaba to tak szybko jak się pojawiła zostanie zapomniana..

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EA to nie PO, nikt nikogo nie zmusza do niczego, są jeszcze inne gry, ja jestem zadowolony ze swojej kopii BF4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt do niczego nie zmusza... Ludzie kupili grę przed premierą z myślą o swobodnym graniu a tu nie bo takie cyrki na serwerach. Faktycznie, wydałem grubą kasę na grę, która w zamyśle ma działać prawidłowo i teraz grać nie można bo produkt nie działa jak należy,ale nikt mnie do niczego nie zmusza  :laugh: Geniusz porównań  :laugh:

 

Fajnie,że wam się dobrze gra,ale spójrzcie w link i ile tam jest stron już. To powinno wam pokazać skalę problemu i o tym nawet najwięksi jutuberzy mówią (oni grają mimo to,że mają te problemy i nie wiem czy to miłość do gry czy masochizm)

 

Jak już da się grać to gra jest świetna. Nie mam jej nic do zarzucenia poza zjeb... kodem sieciowym. Jak już to naprawią to spędzie z nią więcej godzin niż z BF3 pomimo tego, że nie ma map typowo piechociarskich jak w BF3 (nie licząc operation locker, ale to spam wszystkim co wybucha więc omijam z daleka)

Edytowane przez NFL
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurwa ludzie czy wy jestescie normalni ? Przeciez BF4 nie wykorzystuje PS4 w 100%. Tworcy powiedzieli ze ciężko jest im zrobić gre w czasie gdy "tworzona" jest konsola next gen. Myślę ze za rok, kiedy deweloperzy poznaja ps4 od srobki do srobki to gry w 60fps beda standardem, podobnie jak full hd o ktorym nie zamierzam się wypowiadać poniewaz wystarczy mi hd. Co wy będziecie grać na TV co ma 4k ze macie problem z rozdzielczością.? Nie rozumiem tego świata.

Konsola bedzie nowoscia i troche potrwa zanim deweloperzy wykorzystaja ja w 100% podobnie jak bylo z ps3

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Edytowane przez cyqor
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

39zł za wersje cyfrową BF4 to grosz przy 478zł za wersje na PS3 :sweat: Zamówienie na PS4 złożone i teraz czekam kto z was jeszcze się zdecydował na pre-ordera PS4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje odczucia sa calkowicie odmienne.

Wyglad map zdecydowanie lepszy. Wszystko kolorowe a nie niebieskie jak w bf3. Poruszanie sie tez przyjemniejsze. Feeling broni duzo lepszy. A dzwieki..... masakra. .50 CAL sniperka brzmi przebajecznie, a grajac shotgunem w koncu czyjemy jakiego potwora mamy w lapach. Doznania dzwiekowe sa nie do opisania. Czasem na strefie powodziowej biegne zeby podniesc ta sniperke AMR2 tylko po to, zeby postrzelac gdziekolwiek, aby delektowac sie jej dzwiekiem. Pod tym wzgledem to chyba najlepsza gra swiata.

Tryby gry tez na plus. Ten nowy tryb z bomba jest rewelacyjny. Jak biegnie 6 kolesi a w srodku ten z bomba. Reszta go oslania ciagle sie rozgladajac. Epickie doznania.

BF3 na niebiesko??? No to faktycznie mamy odmienne odczucia ;) Zgodze sie tu z tobą że dźwięk jest rewelacyjny że nowy tryb Neutralizacja z bombą jest swietny i trafiony Sterowanie ma też swoje plusy np. Zaznaczanie fajnie  ulokowane pod R2 a nie niewygodny Select i do tego kontrola heli jest już łatwiejsza. Ale graficznie w porównaniu do BF3 to lipa totalna i nikt mi tego nie powie. A ci którzy płaczą że PS4 jest słabsze od PC niech poczekaja najpierw do premiery a dalej jak system się rozwinie a dopiero pózniej skomlą. Oczywiste jest że wypasione PC z najmocniejszymi kartami i ogromną ilością RAMu będą lepsze bo na to nie ma bata Systemy konsolowe jak wyjda raz to się nie zmieniają przez kilka lat i to jest dobre że nie trzeba ładować kasy w nowe bebechy. A technologia goni do przodu i na to my gracze nie mamy wpływu.   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam preordera o maja albo od czerwca :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×