Skocz do zawartości
deadmau49

Battlefield 4 [PS3]

Rekomendowane odpowiedzi

A my nie graliśmy wczoraj czy przed wczoraj jakoś razem szturm na Fabryce? Zdejmowales mnie ciągle snajperka, a ja próbowałem się nauczyć właśnie na grać haha

no jasne że graliśmy, przecież mam cię nawet w friendsach :P ćwicz :P trening czyni mistrza:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No właśnie :p lepiej mi zdecydowanie idzie walka w zwarciu niż chodzenie bokiem i składanie się, ale to ma taki faaajny klimat :d

Edytowane przez PingwineQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie czułość w helce to 55% ( normalnie ofc też ) i jest to naturalnie kwestia gustu, ustawienia weteran, sterowanie gałkami to o du.pe potłuc, no i troche czasu w powietrzu jak ze wszystkim i bedzie gitara, a o jetach to nic nie wiem i też chetnie posłucham Waszych rad :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez ma przepustnice  :r1: i  :l1:, chociaz wolalem jak bylo w BF3 na :r2: i  :l2::D A ktos mi kiedys mowil ze w BF4 lata sie duzo lepiej heli tzn. na galkach:D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem jakiego trzeba mieć skila w heli żeby zdjąć mnie jak zapierdzielam dzielnie przez krzaki no załamać się można, ja to się o słup potrafię rozbić sie z całą drużyna Hahahaha

Edytowane przez PingwineQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się na gałkach lata bardzo dobrze. Co prawda w bf3 latało mi się lepiej. Ale teraz szybko się przystosowałem i jestem happy. Birdem na analogach lata mi się super.

Co do skilla przy strzelaniu, imo potrzebny prawie żaden ;) . Dokładne przycelowanie , strzelanie seriami i oczywiście te mocniejsze działko. Zwiadowcze dają radę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie jetem na galkach lata super ostatnio przelecialem pod mostem na mapie linia kolejowa golmud bylem ttaki wesoly :p a heli najlepiej sie lata jak dla mnie na przyciskach :p technicy z iglami itp sa super wyzwaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Birdem tez mi się całkiem fajnie latalo swego czasu, musze się nauczyć, bo to fajna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd mam dorwać taka lornetkę dla snajpera?

 

Masz to odblokowane od początku - przenośny znacznik.

 

Co do latania na gałkach jetami to powiem szczerze nie sprawdzałem ale musiałbym to obadać bo już ktoś gdzieś pisał, że lepiej się tak lata niż L2/R2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w BF4 nie da sie L2/R2 tylko L1/R1 i to jest lipa bo bo nie maja czulosci:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze wywala konsole, jak chcesz wejść na strzelca lekkiego pojazdu na mapie Strefa Powodziowa.... Właśnie wywaliło mnie 2 raz, bo Okoni wszedł sekundkę przede mną ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha, właśnie przed chwilą mi gra podziękowała zwiechą za resp jako strzelec.

Eh, Ziatek będę wieczorem, dziś mam dosyć nerwów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no niech te zwiechy podczas walenia się budynków będą, ale podczas siedzenie w menu ? Dzisiaj 2 razy miałem zwieche w menu. To jest już lekka przesada  :shok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbyt napastliwie gapiłeś się w staty. Ram tego nie wytrzymał. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do zwiech i przycinania w BF juz sie przyzwyczailem. Ale zauwazylem ze w innych grach zaczyna mi sie tak dziac:/ W koncu ta konsola padnie:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś chętny do gry w tryb unicestwienie? Byłbym wdzięczny jeśli ktoś by mógł mi pomóc z trofikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbyt napastliwie gapiłeś się w staty. Ram tego nie wytrzymał. ;)

Haha :biggrin: staty statami ale nie wgapiałem się w nie z resztą i tak nie wiem które są prawdziwe te z BL czy te z gry  :biggrin:. Po prostu włączyłem BF i poszedłem sobie coś do picia zrobić, przychodzę a tu pach zwiecha.

Edytowane przez Hubcio-com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest najgorzej, choć póki nie mialem celownika było ciężko kogoś trafić, na bliskie dystanse jest fajny, gorzej jak ktoś jest dalej xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie próbuje grać na Rambo z m249 :biggrin:

Hehe, ale prawidłowo powinieneś wziąć M60-E4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mg4 tez jest fajną świnią :p nawet powiem że ma mniejszy odrzut niż m249 tak mi się wydaje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×