Skocz do zawartości
deadmau49

Battlefield 4 [PS3]

Rekomendowane odpowiedzi

Czy dobrze rozumiem,że DLC Chińska Nawałnica będzie dostępny dzień po premierze gry??Na wszystkich platformach?

 

Jak piszą na stronie Game - "Day One Bonus Content - China Rising Expansion Pack". A jak kłamią to nawet lepiej, bo lubię dostawać darmowe gry (nie wywiązanie się z obietnicy, klient nasz pan, który musi być zadowolony i takie tam :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze kilka rzeczy które mnie interesują:

1)Czy da sie zrobić w ten sposób,że po zakupie BF4 z PSS na PS3 na składkę,ja jako posiadacz konta na którym dokonano zakupu otrzymałbym ten "rabat" na BF4 na PS4?

2)Czy po użyciu tego "rabatu" moja PS3 nie zostanie pozbawiona swojej wersji gry w zamian za tą na PS4?

Edytowane przez PLasgoogle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BF4 już dziś będzie leżał na pułkach niektórych sklepów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@meister

twoja wersja to preorder ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Melduję że dostałem informacje z Ultimy ze wysłali grę kurierem.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omgdjp1b.png

 

Podobno BF4 na PS4 hula w 900p, a jego odpowiednik na X1 tylko w 720p... Z tego wynika, że klocek jest mega chujowy gdyż nawet CoD: Ghost chula na nim tylko w 720p (wstyd...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie - wbijam na PS STORE aby zakupić preordera BF4 i zamyka mi sklepik. Trzy razy próbowałem i to samo :/

 

@ PLasgoogle - mam nadzieję że tak to będzie działać bo ja właśnie chcę tak zrobić. 280 zł na dwóch, potem 39 zł i mam BF4 na PS3 i PS4 za 179 zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze kilka rzeczy które mnie interesują:

1)Czy da sie zrobić w ten sposób,że po zakupie BF4 z PSS na PS3 na składkę,ja jako posiadacz konta na którym dokonano zakupu otrzymałbym ten "rabat" na BF4 na PS4?

2)Czy po użyciu tego "rabatu" moja PS3 nie zostanie pozbawiona swojej wersji gry w zamian za tą na PS4?

Ad1. W temacie o PS4 - ostatnie 2,3 strony - jest bardzo dobry post SephitoTa o dzieleniu kont na PS4.

Ogólnie musisz mieć pewnego gościa do tego, żaden klient z GT. Zapoznaj się.

Ad.2 Nie zostanie.

Podobnie w wersji płytowej musisz zachować swój egzemplarz gry z PS3, tak wersja pobrana na PS3 zostanie ci na twardym dysku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak piszą na stronie Game - "Day One Bonus Content - China Rising Expansion Pack". A jak kłamią to nawet lepiej, bo lubię dostawać darmowe gry (nie wywiązanie się z obietnicy, klient nasz pan, który musi być zadowolony i takie tam :))

To chyba możesz się zacząć przygotowywać do tego, że dostaniesz coś za darmo, albo być rozczarowanym, bo na battlelogu jest już kalendarz do premium i tam dość jasno jest pokazane, że china rising dopiero w grudniu. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze poczekam ten miesiac na wersje na PS4,bo niewiadomo jak to bedzie z ta wersja cyfrowa wole kupic na plycie i nie zajmowac miejsca w PS4:).

Edytowane przez PAWEL_VIP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak piszą na stronie Game - "Day One Bonus Content - China Rising Expansion Pack". A jak kłamią to nawet lepiej, bo lubię dostawać darmowe gry (nie wywiązanie się z obietnicy, klient nasz pan, który musi być zadowolony i takie tam :))

 

Nie wiem jak to napisac zeby cie za bardzo nie urazic..... czytanie ze zrozumieniem nie jest twoja najmocniejsza strona ale zrzuce to na to ze przytoczyles wypowiedz w obcym jezyku.

 

Spiesze z wyjasnieniem otoz ten bonus jest kodem na DLC I w dniu premiery otrzymasz kod a nie dodatek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś kod z DLC? gdzie ma być ten kod?. Ja dostałem zwykłą wersje, ta z china rising jest jakoś oznaczona? oraz pudełko dvd z preorderem co mi wygląda na preorder PC ;x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś kod z DLC? gdzie ma być ten kod?. Ja dostałem zwykłą wersje, ta z china rising jest jakoś oznaczona? oraz pudełko dvd z preorderem co mi wygląda na preorder PC ;x

Jebut, leże i się zastanawiam czy ludzie czytają w ogóle to forum czy tylko pisza posty!

Spiesze z wyjasnieniem otoz ten bonus jest kodem na DLC I w dniu premiery otrzymasz kod a nie dodatek.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jebut, leże i się zastanawiam czy ludzie czytają w ogóle to forum czy tylko pisza posty!

...czy masz już swoją kopię? ten kod ma 16 znaków i pasuje do orgina, więc się zastanawiam czy masz to wpisać w orgina do mojego konta pc i oni mi prześlą kod do ps3...

@btw. złapałem już jedną zwiechę konsoli zupełnie jak w becie

Edytowane przez zyggi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jest spoko :] wiadomo że do najmocniejszych PCtów nie ma startu ale jeżeli te 60 klatek nie spada nigdy poniżej 30... do tego 64 graczy to mi styka i jestem usatysfakcjonowany ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz więcej materiałów na kanale JF

 Jest też porównanie grafiki xo vs ps4.

Edytowane przez fenixPeEl
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz więcej materiałów na kanale JF

 Jest też porównanie grafiki xo vs ps4.

No na PS4 to można to kupować :D Ja na ps3 odpuszczam zecydowanie.

 

PS. Jak to płynnie hasa :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Battlefield 4 Playstation 4 Gameplay - Dawnbreaker:

Battlefield 4 Playstation 4 Gameplay - Rogue Transmission:

Battlefield 4 Playstation 4 Gameplay - Zavod 311:

Battlefield 4 Playstation 4 Gameplay - Siege of Shanghai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nic Supasie, trzeba będzie sobie nowego klanu szukać, Wasza strata ;P

Chyba że zrobicie zrzutkę od każdego klanowicza i kupicie mi PS4 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×