Skocz do zawartości
deadmau49

Battlefield 4 [PS3]

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam pytanko jaką broń najbardziej polecacie na początki? ;) Gram głównie medykiem i wsparciem ,ale mam dylemat jakie bronie grać.Kilka ich tam poodblokowałem ,lecz zostaje przy tych 2 podstawowych obecnie (AK12 i U-100 MK5).

 

 

 

Odblokowane bronie (10lvl):

-SZTURMOWE-AK-12, SCAR-H, M416,

-PDW-MX4

-RĘCZNY KM-U-100 MK5, RKM TYPE 88,

 

Do tego jeszcze tam podstawowa snajperka ,lecz za nie się nie biorę póki nie nauczę lepiej grać ;) Oraz AK 5C i RFB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanko jaką broń najbardziej polecacie na początki? ;) Gram głównie medykiem i wsparciem ,ale mam dylemat jakie bronie grać.Kilka ich tam poodblokowałem ,lecz zostaje przy tych 2 podstawowych obecnie (AK12 i U-100 MK5).

 

 

 

Odblokowane bronie (10lvl):

-SZTURMOWE-AK-12, SCAR-H, M416,

-PDW-MX4

-RĘCZNY KM-U-100 MK5, RKM TYPE 88,

 

Do tego jeszcze tam podstawowa snajperka ,lecz za nie się nie biorę póki nie nauczę lepiej grać ;) Oraz AK 5C i RFB

hmm no to musisz sobie tam popatrzeć która ma lepsze obrażenia lepszy zasięg celowność i takie tam.

ja np jak gram medykiem to mam SCAR-H.

A wsparciem to mam tą podstawową chyba z tego co pamiętam bo mało gram wsparciem ale teraz to zmienie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak te statystki broni nie zawsze mają odzwierciedlenie w rzeczywistości ;)

Zgadza się - dlatego samemu należy pobiegać, posprawdzać, protestować. Czy wolisz kiedy bron jest bardziej stabilna, czy gdy zadaje większe obrażenia czy znowu gdy jest bardziej celna.

Sam musisz sprawdzic co Ci bardziej pasuje.

I to wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie, co do statystyk broni. trochę nie rozumiem pojęć stabilność i celność. to znaczy rozumiem je w sensie definicji. ale trochę się to mi kłóci z logiką, bo wiadomo że im broń stabilniejsza podczas strzału tym bardziej celna. a może źle to rozumuję ?

edit.

a często jest tak że dokładając jakiś dodatek do broni zabiera nam stabilność kosztem celności lub na odwrót.

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Broń może być stabilna, ale niekoniecznie celna. Wiadomo, że w każdej broni masz też rozrzut i kulki nie zawsze polecą w miejsce, w które celujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no widzisz, właśnie przez tą stabilność ja odbieram że jest broń celna , np ma mniejszy rozrzut , odrzut. najczęściej bronie o mocnym demejdżu mocno telepią przy strzelaniu i wtedy mogę powiedzieć że pukawka jest mało stabilna . a kiedy broń nie skacze jak osioł , to i wtedy celność lepsza( bo broń stabilniejsza w łapie) . no ale to moje rozumowanie , pewnie każdy ma inne . w tym tyrani pracy w dice.

ps. a'propos tych tyranów pracy. wczoraj na trzy godzinki gry , dwa razy twardy reset i dwie utraty połączenia z EA. :biggrin: gratki dla mistrzów "poprawiania" humorów w świąteczne wieczory ;)

axizz, ale generalnie wiem co co ci chodzi i do czego zmierzasz :)

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okoni ,a ja Ci musze powiedzieć ,ze jak od wigilii mam bf'a to nagrane mam już 10h około i tylko 2 razy miałem twardy reset i to było w pierwszy dzień od razu ,a tak to tylko wczoraj raz miałem utrate połączenia i to był koniec jak na razie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kod na darmowy dodatek chińska nawałnica, ale nie wiem do końca jak go zrealizować. Byłbym wdzięczny jak ktoś by wytłumaczył :D (Wiem że pewnie było to wałkowane w tym temacie ale nie chce mi się czytać kilkunastu stron wstecz :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz w PSStore -> realizacja kodów i wpisujesz (a najlepiej daj mi :D )

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okoni ,a ja Ci musze powiedzieć ,ze jak od wigilii mam bf'a to nagrane mam już 10h około i tylko 2 razy miałem twardy reset i to było w pierwszy dzień od razu ,a tak to tylko wczoraj raz miałem utrate połączenia i to był koniec jak na razie

W moim przypadku wyglądało to następująco: Miesiąc od premiery minął bez żadnej zwiechy, resetu, słowem nic. A potem poleciało jak z pyty szczoch. Nie mam grania bez zwiechy konsoli. Nie ukrywam, że zaczyna mnie to lekko denerwować..... Nie mniej jednak życzę aby nikt już więcej nie miał podobnego problemu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko wyczuć od czego zależą te zwiechy konsoli, ja od premiery mialem sporadyczne zwisy, po ostatnim patchu prawie każda zwiecha to sprawdzanie danych w konsoli, ale wczoraj to chyba miałem rekord wśród forumowiczów, tracilem połączenie z sesja srednio co 5-10 min, miałem wiecej czekania na kolejne połączenie lub włączenie konsoli niz samego grania, może taki prezent od mikolaja :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He he zobaczcie jaki wypas, tutaj spać się nie da.

post-41641-1388229378,2859_thumb.jpg

A tutaj moim zdaniem nadal aktualna fotka:

hypy5ape.jpg

Edytowane przez radoneon14
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Battlefield nigdy nie przestanie zadziwiać. Dziś po zwieszce wykasowały mi się wszystkie ustawienia broni ,ekwipunku ,pojazdów. A także w opcjach gry wyczyściły się ustawienia czułości , dźwięku, języka, dosłownie wszystko. Eh, robię setną rangę i odkładam to coś na półkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko. Czy Wy też mieliście taki problem z MTAR-em, że nie było celownika mechanicznego??? Żeby kule trafiały u mnie musiałem strzelać ok. 4 cm na TV wyżej niż coś co przypominało szczerbinkę (bo muszki nie było) :D Trochę się musiałem nabiegać za ludźmi żeby ich skosić "na oko" :D Na szczęście za 10killi dostajemy już celownik reflex więc jest lepiej. No i broń wymiata wg mnie. Dziś na klatce schodowej poległo czterech od jednej serii :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę i najbardziej denerwujące bugi według mnie to znikający dzwięk i  rozmywające się tekstury na szczęście pojawia się to tylko przez 10-15s przy rozpoczęciu rundy, spotkałem się ostatnio również ze znikającym celownikem, grafiką nie jestem mocno zawiedziony bo nie spodziewałem się po niej specjalnych fajerwerków. Przez 20h zdarzyło mi się tylko jedna zwiecha konsoli, niestety przy próbie wyłączenia gry konsola wiesza się dużo częściej. Na plus bardzo podobają mi się mapy, według mnie dużo lepsze niż w 3. Ogólnie nie żałuję zakupu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od paru dni gram w Battlefielda i powiedzcie mi czy sa jakies prywatne serwery z wieksza iloscia fragow do zdobycia tak jak w BF3? Np. Zespolowy DM 500 fragow, albo 1650 w podboju:D I czy moglibyscie polecic jakis serwer:D

 

Dziekuje i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 72h z BF4 mam dość gra jest tak zbugowana i zgliczowana ze odechciewa się grać nawet jej odpalać ,nie wiem co kierowało twórcami by wydawać taki shit aa sorry szybki zysk ! Konsola od patcha 1.5 zawiesza sie notorycznie po 3-5 razy w ciągu grania do tego single nie ukończyłem do dzisiaj z podobnych powodów dla mnie ten zakup do osobista porażka i strata niestety ciężko zarobionych pieniędzy.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od paru dni gram w Battlefielda i powiedzcie mi czy sa jakies prywatne serwery z wieksza iloscia fragow do zdobycia tak jak w BF3? Np. Zespolowy DM 500 fragow, albo 1650 w podboju:D I czy moglibyscie polecic jakis serwer:D

Dziekuje i pozdrawiam.

Jeszcze nie ma prywatnych serwerow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już zrobiłem sobie tygodniową przerwę od BF4. Jakoś wgl mnie do niego nie ciągnie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj doświadczyłem buga z usuniętym savem :/ Dobrze, że byłem dopiero w trzeciej misji kampanii, ale jeśli ktoś byłby pod sam koniec i to na trudnym poziomie trudności to mógłby się wściec. Do tego chodzi jeszcze zawieszanie się podczas ładowania kolejnych map MP - to mnie najbardziej irytuje jak mam np. fajną drużynę, a muszę uruchamiać ponownie grę. Kiedy DICE naprawdę naprawi tę grę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać że skupiają się na poprawkach na next genach. Tam patch pogania patcha. Chyba trochę poczekamy na poprawę. Tylko żeby się nie okazało że szybciej będzie jak ludzie się przesiądą na nowe konsole niż doczekają grywalnej gry na ps3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do BF4 podchodzilem z wielkim entuzjazmem patrzac przez pryzmat czesci poprzedni. Odpalilem po wigilii i... jedyne co mi sie cisnelo na usta: h...j bombki strzelil choinki nie bedzie. Niestety ale zwiecha goni u mnie zwieche, save znikaja, zacinaja sie load'y a multi zacina. DICE tym razem przeszlo samych siebie, a pamietam ile bylo krytyki wobec MoH:WARFIGHTER... pobili to :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×