Skocz do zawartości
dzikamruwka

Defiance

Rekomendowane odpowiedzi

...wersja na PC od 2 dni darmowa. 

Wersja na PS3 w lipcu.

Co do wersji na PS4 to nic nie wiadomo bo dla nich jest jeszcze "za wcześnie bo nie ma jeszcze zbyt dużo graczy" na nowych konsolach (czytaj "za mało zarobimy").

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już się kończy lipiec a jakoś nie ma Defiance free to play, w biedronce teraz bedzie za 39.99zl, ciekawe czy daje cos wersja pudelkowa jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odświeżam temat, zalezy na odpowiedzi 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobiera się :biggrin:.

I jestem chętny na jakieś wspólne granie :) ale najpierw przydało by mi się poznać grę, jednak, że może nie być odzewu w postaci postów to piszę od razu :).

Kiedyś na jeszcze starym PSSite czytałem, że w Defiance jest/będzie jeden duży serwer dla wszystkich graczy, a dzisiaj przy pobieraniu zauważyłem w opisie 1-64 graczy, więc tego jestem ciekaw i to będę musiał sprawdzić :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie mam pytanie, dlaczego nie mogę zagrać w defiance na ps3? gdy chce się zalogować do gry wyskakuje CRITICAL The Defiance service is not available. Pleace try again later. O co chodzi prubuję od paru dni i cały czas to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam elmak ;). Nie zdarzyło mi się jeszcze by ten komunikat wyskoczył mi podczas pierwszego uruchomienia gry, co prawda co jakiś czas może zdarzyć się po dłuższej grze. Wtedy zazwyczaj ponownie uruchamiam grę i mogę już grać :). Można też próbować połączyć się ponownie z serwerem bez restartu gry, ale nie zawsze działa to natychmiastowo :). Myśle, że powyższy sposób, czyli ponowne uruchomienie gry jest prawie pewnym rozwiązaniem :).

Jak już będziesz w grze daj znać ;). Prowadzę klan w Defiance o nazwie "Durable Law" i rodaków zapraszam szczególnie ale też z przyjemnością pogram wspólnie :].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś ma ochotę na wspólne granie to się chętnie piszę PSNid: Luxra. Osobiście polecam Skypa niż HS'a aczkolwiek jego również posiadam :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie no niestety na mojej ps3 nie mogę wogóle zagrać w defiancenon stop wyskakuje the defiance service is not available. Please try again i kicha za każdym razem. Wbieram europe na początku przy logowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś ma ochotę na wspólne granie to się chętnie piszę PSNid: Luxra. Osobiście polecam Skypa niż HS'a aczkolwiek jego również posiadam :-)

 

Za chwilkę wysyłam zaproszenie ;D. Mam nadzieję, że jeszcze grasz w Defiance ^^, wcześniej ja niestety miałem bardzo mało czasu :).

 

Witam ponownie no niestety na mojej ps3 nie mogę wogóle zagrać w defiancenon stop wyskakuje the defiance service is not available. Please try again i kicha za każdym razem. Wbieram europe na początku przy logowaniu.

 

U mnie logowanie wygląda tak, że po naciśnieciu "Start", tradycyjnie według logowania do gry i zapobiegawczo patch'uje grę (przy pierwszym uruchomieniu gry trwa to główne patch'owanie gry - więc może jakoś ten krok ominąłeś/przerwałeś? :biggrin:). W między czasie można wybrać serwer (w tym europejski), jednak jest on potem domyślny od pierwszego wyboru podczas logowania :]. I następnie wybieram swoją postać i wchodzę do gry ;). Mam nadzięję, że jakoś pomogłem ;] - opisałem logowanie krok po kroku by było wszystko jaśniejsze oraz, że chcę pomóc :).

Ogólnie troszkę czytałem w sieci przed zabraniem się za pisanie tego postu i nie natknąłem się na konflikt by za każdym uruchomieniem gry pojawiał się ten komunikat. Rozwiązanie jakie znalazłem w sieci to tak jak pisałem post wyżej, można uruchomić ponownie grę, albo uruchomić ponownie konsolę albo poczekać jakiś czas bez restartu niczego i za jakiś czas spróbować się ponownie zalogować, chociaż ja stosuję zazwyczaj restart gry. Ale tak jak pisałem ten komunikat pojawia się tylko u mnie przy dłuższej grze w Defiance ;).

Daj znać czy gra ruszyła ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Velans ja dokładnie robię tak jak piszesz. Nie jestem nowicjuszem odnośnie Defiance. Gre kupiłem ponad pół roku temu na steamie. Jeśli chodzi o PS3 to po zainstalowaniu i pierwszym uruchomieniu gra się zpaczowała, następnie wybrałem serwer europa chce się wbić na serwer no i występuje ten komunikat, nawet nie miałem możliwości stworzenia postaci w wersji na PS3 nietety. Troche mi się nie chce ponownie zciągać z ps store tyle giga by ją instalować od nowa ale chyba będe musiał. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponowna instalacja gry to nawet dobry pomysł, tak jak piszesz ;). Ostatecznie można też napisać na forum gry Defiance, albo napisać do supportu Trionu :). Tak czy siak ja zapraszam do gry, z kim grać na pewno jest ;].

Elmak, stworzyłem temat na forum PSSite na dyskusję/pytania o Defiance, więc możemy tam przenieść dyskusję, bo ten temat jest na wspólne granie ;D, jeśli oczywiście nie masz nic przeciwko ;).

 

Temat ogólnie o Defiance: http://www.ps3site.pl/forum/topic/81484-defiance/.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×