Skocz do zawartości
Maty15

FIFA 14

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie wogole jest ten season tickiet bo nigdzie nie widzę czy ślepy jestem jak wchodzę na

EA SPORTS™ FIFA 14 — Wcześniejszy dostęp

 

to mam opcję niedostępna do kupienia bo nie masz season tickiet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejna zmiana, wyjscie z gry przeciwnika lub rozlaczenie do 5 minuty nie uchroni przed utrata punktow, nareszcie kontra  w 2 minucie meczu moze zmienic przebieg calego meczu, btw utrzymanie takiego wyniku graniczy z cudem, momentum dziala jak szalone

No to lipa.. powinni zrobić przynajmniej do 2-3 minuty, skorzystałem z tego wiele razy, mega lag, te same drużyny, zbyt podobne stroje.

Edytowane przez Alpine

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytaj ze zrozumieniem... napisałem że większość ludzi w online gra 5 gwiazdkowymi zespołami a w połączeniu z asystami to porażka... napisałem też że do manuala nikogo nie chcę na siłę przekonywać ale jak ktoś chce własnie po męczącym dniu się zrelaksować to powinien spróbować manuala...ja też pracuję i nie mam wiele czasu na grę i jednak daje radę ogarnąć manual.. po prostu trzeba się przyzwyczaić i tyle... Rozumiem że każdy gra jak chce i to indywidualna sprawa każdego gracza... Jak ktoś lubi wyniki 5:5 w meczach to ja nie mam nic do tego

Zgadzam się z Tobą. Również nie zamierzam nikogo przekonywać do manuala, ale manual 5 gwiazdkowymi zespołami niej jest trudny. Najgorzej chyba opanować wrzutki, reszta wychodzi w miarę sprawnie. Też nie mam dużo czasu, a manual ogarniam grając Kolejorzem. Chcecie lajtową przyjemną gierkę to grajcie na asystatach. Nie dziwcie się, że gra przeciwko Realowi czy innej topowej drużynie jest wkurzająca. Asysty znacznie ułatwiają grę. Grając Lechem przeciwko Realowi na manualu większość meczów nie dość, że wygrywałem, to praktycznie non stop atakowałem. Statystyki nie miały aż tak dużego znaczenia.

Jest wiele rzeczy, które wkurzają na asystach. Chcecie, żeby ich nie było to musisz zacząć grać na manualu. Asysty są od pomagania, jaki byłby sens gdyby używania asyst jak większość zagrań, które chcielibyście zrobić po prostu nie wychodziłaby.

Na asystach często zabójcze są podania na wybieg. Na manualu jak ktoś w miarę to opanuje, te zagranie jest jeszcze groźniejsze. Podając na wybieg na asystach piłka często jest podawana za słabo. Na manualu można znacznie mocniej podać taką piłkę, dzięki czemu nasz napastnik gubi obrońcę, nie mając go przy przyjęciu piłki na plecach:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tym co napisałeś nabrałem chęci na grę na manualu, tylko ciekaw jestem czy też jest momentum, konkretne minuty gdzie łatwo strzelić gola; 3,45,86,90 itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak bym kupił ten ST i zaczął np karierę to po kupieniu pudełkowej wersji wszystkie "sejwy" będą kompatybilne?

Czy muszę kupić przez pss bo już sam nie wiem.

Edytowane przez Tom21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś czy w empiku będzie można oddać 13 i zakupić za mniejszą kwotę 14? Bo 200 zł to za dużo jak znowu będą cyrki się działy :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Edytowane przez chyzy
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te stroje kadry wyglądają jak randomowe z naniesionym godłem, logo pzpn i znaczkiem nike...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te stroje kadry wyglądają jak randomowe z naniesionym godłem, logo pzpn i znaczkiem nike...

A co oczekiwałeś jeszcze metki z napisem cotton 100%. Edytowane przez radoneon14
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A oczekiwałeś metki

Oczekiwałem stroi takich jakie mają licencjonowane drużyny, a nie randomowe stroje z fify 13 z dolepionymi w paincie w/w elementami. Widzisz różnice, czy zatrudne?

Edytowane przez chyzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sądzicie? MM, Empik - uda się zdobyć Fifkę jutro po południu?

Myślę że nieliczne sklepy mogą jutro mieć na stanie lecz niekoniecznie na półkach, trzeba polować, kto trafi niech da znać, może być też w Euro, komputronik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja myślę, że będzie jak co roku czyli MM i Saturn będzie mieć najszybciej i bardzo możliwe, że nawet jutro po południu :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszczu jaki podobny, dobrze, że w końcu mu zrobili twarz, bo w poprzednich edycjach w ogóle nie powiedziałbym, że to on.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykupiłem season ticket i właśnie zacząłem pobierać Fifę. Nie wiem jednak do końca jak wygląda sprawa z tą grą, tzn. jak długo będę mógł na niej grać, czy będę mógł grać w tryby takie jak sezony online oraz FUT oraz jak zdecyduję się na kupno tej gierki, to czy na dwóch konsolach i dwóch różnych kontach będę miał dostęp do 24 paczek FUT każdego tygodnia?  Mógłby mi ktoś napisać co i jak? Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno dzisiaj kolo 14 w sklepie Robson w Warszawie na Powstancow Slaskich maja miec FIFE 14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak niby chcecie na 4  kupic gre? przeciez mozna max na dwoch.

Edytowane przez chmurowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można we 4 się składać, jest trochę kombinowania, ale jest to tak samo legalne jak składki we 2, sam kupuję 14 w ten sposób. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie instrukcje będę znał dopiero gdy wpłacę kasę, wiem tylko jak z grubsza to działa, bo pierwszy raz biorę udział w takiej składce,  jednak widziałem że ludzie składają się tak na konkurencyjnym forum. Jest jeden haczyk. 2 z 4 userów nie może odsprzedać slota ani się na niego zalogować po pobraniu gry (ale na głównym może grać), jak ktoś ma więcej pytań to PW, bo nie chcę tutaj offtopować. 

Edytowane przez rafi116

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z potwierdzonych źródeł wiem, że jutro na 100% fifka będzie w sklepie przy Panoramie w Poznaniu. Cena około 200zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×