Skocz do zawartości
Sushi

Darmowy internet mobilny - Aero2

Rekomendowane odpowiedzi

Mori, napisałem, że można ściągnąć BluRaya z taką prędkością jak również pojechać rodziną 2+2 maluchem nad morze. Pytanie po huk tak się męczyć. Stać was na tablety z 3G a żyłujecie kilka pln miesięcznie na porządny internet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po co mi w tablecie coś lepszego niż 512kbs ?

Kiedyś za taką prędkość placilem grube pieniądze, dziś mam to za darmo. Na tablecie odbieram pocztę, czytam fora kiedy jestem w terenie.

Do yutuba i sciagania filmów mam stałe łącze w domu.

Wysyłane z mojego Nexus 7 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po to, że jak otwieram stronę to nie muszę iść zrobić kawę czekając, aż się załaduje.

btw, możesz wytłumaczyć, dlaczego masz taki dziwny podpis? Kompleksy leczysz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz aero czy jesteś teoretykiem?

Jakoś nie mam problemów z otwiera niem stron.

A wycieczki osobiste sobie daruj - posty wysłane z Tapatalka automatycznie generują taki podpis

Wysyłane z mojego Nexus 7 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pofatyguj się i przeczytaj kilka ostatnich postów a nie wpieprzasz się w dyskusję bez przygotowania.

Wysłane z mojego apartamentu 160 m2 na Ursynowie przy pomocy iPada mini 4G wspieranego przez Nexusa 7 oraz zaparkowaną Imprezę WRX w garażu podziemnym.

edit: sorry, ale tablet skanuje moją sytuację materialną i umieszcza podpis i nie wiem jak go zmienić.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem wszystkie twoje posty i dlatego pytam czy korzystasz czy jesteś teoretykiem, bo niestyty pierdoly piszesz. (ze wolno chodzi, itp.)

Przeczytaj co napisałem wczesniej - jako internet mobilny Aero2 jest ok, jeśli ktoś chce z niego korzystać w domu to chyba nie doczytał dokładnie czym Aero2 jest)

Wysyłane z mojego Nexus 7 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komuś chyba trochę słomy z butów wystaje.

A wracając do tematu, jeśli ktoś oczekuje, że na aero2 będzie ściągał filmy BR to mogę tylko pogratulować pomysłowości.

Jak dla mnie to jest internet "zapasowy", na uczelnię, do pociągu, etc. Nikomu nie próbuje wmówić, że powinien rozwiązać czym prędzej umowę ze swoim providerem i przerzucić się na aero.

W takich wypadkach do tej pory korzystałem ze zwykłego pakietu w telefonie i zapewniam Cię, że strony otwierały się jeszcze dłużej niż na laptopie z aero

W t-mobile za pakiet internetowy do telefonu 100mb płacę 10zł/msc, sprawdzałem ofertę na internet mobilny - 20zł/msc za 2GB transferu (roczna umowa). Filmu BR też nie ściągniesz. W taki wypadku zostaje podpisanie umowy na 15 msc, gdzie za 60zł dostajemy 20GB transferu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jakiś troll jest, już w dziale z Okami wypisywałe różne pierdoły w stylu: nie przejdziecie, nie zachwalajcie bo i tak nie przejdziecie itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Nesh

No cóż ja również nie mam problemu z otwieraniem i przeglądaniem stron na smartfonie i Aero2.

I nie mam zielonego pojęcia czym są twoje problemy spowodowane, może masz problem z dostępem do 3G.

Oglądanie filmów na YouTube w HQ to już inna para kaloszy ale robię to na tyle sporadycznie i na tyle krótkie - Szwedzki Kucharz w robocie robi furorę - że jakoś nie wywołuje to u mnie poważnego podkur...a.

Specjalnie kupiłem telefon dual sim, jadę na najtańszym możliwym abonamencie i Aero2 jest w sam raz dla mnie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie czytacie ze zrozumieniem.

Aero jest słabe, ale darmowe.

Jedni jeżdżą Imprezą a inni na karcie miejskiej.

Wystarcza wam to super, ale forum polega na dyskusji i odmiennym zdaniu. Wyraziłem je, ponieważ używałem wszystkich kart z netem z racji tego, że mam mieszkanie weekendowe w górach a tam cieńko z zasięgiem. Założyłem w końcu Neostradę i płacę abonament chociaż jestem tam cztery razy do roku.

Najlepszy net miała Era:zasięg i prędkości. Aero używałem przez kilka miesięcy w iPhonie i w modemie. Czas oczekiwania na wyświetlanie informacji był DLA MNIE za długi. Być może dla was darmowe Aero jest świetne, bo darmowe. Jednak nie ma nic za darmo. Odkąd podpisalem z nimi umowę to molestują mnie ofertami z abonamentem Plusa.

Jakiś gimbus wyjechał z Okami, które kupiłem przed darmowym plusem i mi się nie podobało. Mam do tego prawo, prawda?

Teraz platynuję Amalura i czekam na pochlebne opinie o tej grze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aero2 to spoko alternatywa dla mobilnego neta z sieci komórkowych. Wyjeżdżając raz w tygodniu za miasto używałem kupionego w tym celu Blueconnecta, za którego co miesiąc płaciłem niemałe pieniądze. Aero nie dość, że za friko, to różnic w szybkości otwierania stron nie zauważyłem. Tak, że jeśli ktoś się zastanawia, to jak najbardziej polecam. Na przejrzenie wiadomości, sprawdzenie for, pogody itp. spokojnie się nadaje.

Pretensjonalne posty osób, które nie dość, że mogą dostać coś za darmo, to jeszcze narzekają, pominę głupim uśmiechem :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×