Skocz do zawartości
pepe993322

Samsung galaxy s2 plus. Simlock.

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam. Dzisiaj dostałem telefon samsun galaxy S2 plus. Telefon zamówiony z allegro. Na aukcji było napisane iż jest on z polskiej dystrybucji i bez simlocka. Po włożeniu do niego karty sim wyskakuje komunikat "kod pin odblokowania sieci na karcie sim". Po wpisaniu *#7465625#, który ma sprawdzać czy simlock jest wyłączony wyskakuje komunikat "Nie zarejestrowano w sieci". Jeszcze dodatkowo w opakowaniu z telefonem były instrukcje w j. czeskim. A po włączeniu tele przy wyborze języka ustawiony był początkowo holenderski. Moje pytanie brzmi. Czy ten telefon ma simlocka i ile kosztuje jego ewentualne zdjęcie. Z góry dziękuję i pozdrawiam

Edytowane przez pepe993322

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mój gust telefon ma sim locka albo ktoś bawił się z bootloaderem. Spróbuj z kartą z innej sieci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ma simlocka to skontaktuj się ze sprzedawcą,towar nie jest zgodny z opisem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Simlocka zdejmiesz sobie sam w tym telefonie, kwestia kilku kliknięć.

Bochen dał Ci linka do najlepszego poradnika w tej kwestii.

Druga sprawa, to wgrywaj sobie od razu jakiś ROM na Jelly Bean.

Ja mam Infinity ROM v.6.1 i jestem mega zadowolony.

Jeśli chcesz coś na ICS to Andyx 17.2, nie ma lepszego.

Samsungi mają to do siebie, że są otwarte na modowanie, przez co są tak bardzo lubiane wśród modderów.

Między innymi dlatego są numerem 1 wśród smartfonów :) No i dlatego, że seria Galaxy S jest DA BEST :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No i dlatego, że seria Galaxy S jest DA BEST :biggrin:

Możesz mieć rację... jeśli lubisz, gdy Twój telefon wygląda jak tania mydelniczka... ja wolę estetyczny design i wybieram HTC. Ale Soniaki też są okej, wszystko byle nie chińczyki i seria koreańskich mydelniczek z taniego plastiku.

Ale nie przyszedłem tu po to by się spierać gdzie robią lepsze telefony, w Korei czy w Tajwanie.

 

Jeszcze dodatkowo w opakowaniu z telefonem były instrukcje w j. czeskim. A po włączeniu tele przy wyborze języka ustawiony był początkowo holenderski. Moje pytanie brzmi. Czy ten telefon ma simlocka i ile kosztuje jego ewentualne zdjęcie. Z góry dziękuję i pozdrawiam[/size][/font][/color]

Miałem bardzo podobną sytuację, kupiłem na allegro HTC One X, też rzekomo z polskiej dystrybucji itp. A okazało się, że taki ch**, telefon miał niemieckie pudełko, niemieckie papiery, po włączeniu okazało się, że jest brandowany na austriackie T-Mobile. Kiedy HTC wypuszczało aktualizacje do Androida 4.1, ja musiałem czekać, aż przygotuje ją właśnie austriackie T-Mobile. Ostatecznie dałem spokój. Ty też możesz albo usunąć sim-locka i dać sobie spokój, albo reklamować sprzęt jako niezgodny z opisem. Edytowane przez Siriondel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×