Jump to content
Sign in to follow this  
skaposzczet

Wspólne ściganie offline

Recommended Posts

Naszedł mnie ostatnio pomysł na wspólne ściganie offline i porównywanie wyników. Chodzi mi konkretnie o tryb szybka gra.

Nie wiem czy próbowaliście, ale można się tam naprawdę świetnie pościgać. Gdy wybierzemy najwyższy poziom trudności, to oponenci są naprawdę szybcy i często udaje się im nas wyprzedzić. Często walczy się o jedną pozycję nawet parę okrążeń. Najczęściej walczę po prostu o dobrą pozycję, bo wiem, że wygrać się nie da. Zabawa jest sporo lepsza niż w wyścigach sezonowych. Największa bolączka jednak w tym, że nie ma jak ocenić swojego wyniku. Nie ma nagród, kredytów. Z tego powodu postanowiłem założyć ten temat.

 

Planuje tu wpisywać pomysły na wyścigi (dokładny opis zasad) i pozycję jaką udało mi się wywalczyć. Jeśli ktoś się zdecydował na pojechanie tego samego wyścigu, niech wpisze tu swoją pozycję jaką udało się wywalczyć, nawet jak jest przedostatnia :). Można wyścig powtarzać ile się chce. Można też napisać krótką historię wyścigu, bo te bywają zwykle całkiem ciekawe.

 

Można też wpisać pozycję uzyskaną w wyścigu wymyślonym przez siebie z dokładnym opisem zasad i poczekać, czy ktoś inny nie spróbuje w nim pojechać. Ja postaram się ten wyścig zamieścić tutaj w pierwszym poście i go aktualizować.

W ten sposób mam nadzieję zrobi się coś w rodzaju własnych misji offline jak w infamous 2 dla ludzi którzy nie mają często czasu na ściganie online.

Liczę na was :). Pamiętajcie. Jeźdźcie czysto i nie próbujcie koniecznie wygrać liczy się wspólna zabawa. Liczę też na uczciwość :).

 

To ja zaczynam oczywiście pierwszy:

 

Tor: Nurburgring Nordschleife zmienne warunki/pora (godzina startu 5:20, wilgotność 0%, upływ czasu 2, zmienność pogody 0)

Okrążenia: 5

Samochód: Mazda Roadster RS (NC) '07

Ustawienia: , Poziom trudności A (najwyższy), wszystko łącznie z ABS na off (jak ktoś chce niech jedzie z ABS na 1), zużycie włączone, utrata przyczepności realistyczna, opony fabryczne, uszkodzenia ciężkie.

Tuning: tylko wymiana oleju i balans hamulców przód 3 tył 2.

 

Lista wyników:

skaposzczet - 4th

 

Nie było lekko. Od 12 pozycji ścigałem się głównie z Hondą 2000, która ostatecznie zajęła pozycję 3. Przez większość wyścigu jechałem czysto poza paroma drobnymi przepychankami z Hondą właśnie. Prawie całe pierwsze okrążenie jechałem na 12 pozycji z której startowałem i nie zapowiadało się na dobre miejsce na mecie.

Edited by skaposzczet

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×