Skocz do zawartości
beardo0

Velocity Ultra HD

Rekomendowane odpowiedzi

Jest teraz "za darmo" w Plusie. Myślałem, że to pierdoła niewarta grania ale nawet wciąga. Jestem już w połowie (nie masteruje na złote medale). Trzeba mieć dużą zręczność zwłaszcza przy dalszych planszach. Idealnie nadaje się na konsolę przenośną, krótkie etapy. Miło mi się grało dziś w pociągu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w 7,5h przeszedłem cała grę :) o platyne jednak sie chyba nie pokusze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, ściągnąłem jako zapychacz bo się jeszcze zmieściło, a całą delegację w to ciorałem :) Fajna gierka :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdobył ktoś platynę ? Gra jest na tyle genialna, więc się chyba skuszę a samo masterowania na złote medale daje sporo frajdy. Polecam każdemu zwłaszcza ze jest za darmo w plusie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi zostało jeszcze 14 map do wymaksowania. Te późniejsze speedruny są dosyć trudne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze są chyba te krótkie. Mi zostało jakieś 10 jeszcze.

 

Został ostatni 50 i jak na razie to cienko to widzę. Mega hardkor no ale nie poddam się :)

 

Udało mi się wbić 50 perfekcyjnych goldów, w sumie nie było tak ciężko, może poza paroma wyjątkami. Teraz jakieś pomniejsze trofea i będzie platyna.

Edytowane przez pio_89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam 36% trophy przeszedłem grę i na tym pozostanę chociaż większość poziomów mam na gold

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A masz jakieś porady na te szybkie mapki? Czy po prostu speed i dużo teleportu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak udało się ? Porady, hmm. Cały czas speed, nie możesz puszczać ani przy teleporcie ani przy strzelaniu. W sumie to jest najtrudniejsze ale jeśli całą mapę przelecisz na speedzie to czasu starcza.

Edytowane przez robotyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od tygodnia nie grałem, mapkę znam na pamięć ale na koniec jest sekcja z teleportacją i tam tracę czas. W zasadzie nie wiem jak się teleportować, :square: jest szybciej i bez odrywania palców od konsoli, ale skuteczne przy teleportacji na wprost lub na duże, wolne przestrzenie. Przy ciasnych zakrętacach trudno trafić. Natomiast palcem łatwiej trafić w takich miejscach, ale trudno to szybko zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ani razu się nie teleportowałem za pomocą palca, zawsze  :square:. Najważniejsze żeby nie zwalniać. Dla mnie najgorszy był ostatni etap, bo tam było kilkanaście tych barier w które trzeba było trafić w locie jedna po drugiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mastah!

Jeszcze tylko 6(w tym ten nieszczęsny nr 50)

 

E: 5!

 

E: 4!

 

E: 3!

 

E: 2!

 

E: 1!

 

E: Masakra z tym ostatnim. :(

Edytowane przez Darayavahus
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No masakra, chociaż jak włączyłem na drugi dzień to chyba poszło po jakiś 15 minutach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja teraz gram w te minigry i ostatnia 20 też daje popalić. Dochodzę tam do 4 poziomu i przegrywam, a samo dojście trwa kilka min.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh to ja mam takie małe pytanie, jak grasz  misje w których nie można dotykać ścian, też używasz tylko  :square: do teleportów ? Tyle godzin przyzwyczajania się do lizania ścian zrobiło ze mnie eunucha w tych wyzwaniach  :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ani razu jeszcze nie użyłem palca do teleportowania, przyznam szczerze że nawet nie wiem jak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, a ja się pochwalę, że dobiłem resztę pucharków i platyna jest moja ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te misje bonusowe są jakieś chore. Kampania była fajna i coraz bardziej wymagajaca(jeśli się perfectowało), ale te misje jakieś bez sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsza jest ostatnia 20 misja, pozostałe w sumie są przyjemne tylko wymagają precyzji. 4 poziom 20 misji jest dość mocno pogięty i irtytujący a na dodatek wymaga kilku min żeby do niego w ogóle dojść a przegrać można w pare sek. Jakbyś miał tam problemy to pisz bo mi pomogła taktyka którą obrałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jasne, dawaj co masz. Już mi została tylko jedna trofka.

A jak robiłeś te teleporty? Wszedłeś na jakąś mapkę i napiżdżałeś w tą i z powrotem 1000 razy? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×