Skocz do zawartości
beardo0

Velocity Ultra HD

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, ale o dziwo szybko idzie. 400 teleportów zrobiłem w 5 min, dziwnie to nalicza chyba podwójnie. Ten ostatni level z ostatniej minigierki to robiłem tak że najpierw wybiłem całą kolumne po jednej ze stron i stopniowo przesuwałem się wybijając kolejne kolumny. Jak próbowałem robić że najpierw ten nabliższy rząd i tak dalej to przegrywałem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się pochwalę właśnie wbitą platyną, a taka nowinka, ostatni update ułatwił ostatnią 20 misję, już można powtarzać 4lvl bez przechodzenia tych 3 pierwszych. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo, to fajnie. W ogóle bez tego updatu chyba się nie da wbić platyny bo mi dopiero to ostatnie trofeum wpadło jak zrobiłem aktualizację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

It's time to "Show Thumb Respect" ;)

Edytowane przez Darayavahus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko:  jak trzeba 1000 razy zrobić coś tam z teleportem , to chodzi o postawienie teleportów , czy o czynność teleportowania? a jak to pierwsze, to czy restart levelu nie psuje statystyk?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O czynność. Ale trofeum nie jest takie straszne na jakie wygląda, ja chyba 400 teleportów nabiłem w nie więcej niż 5 minut. Restart levelu nie psuje statystyk, dodają się. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Masteruję teraz gierkę . Jest super miodna. Na początku ją całkowicie olałem , ale przeczytałem tutaj dużo dobrych opinii i nie żałuję. Już nie wspomnę, że w zestawie mamy jeszcze sapera, węża , space invaders i parę innych :D Brakuje tylko tetrisa ;) Przede mną jeszcze około 10 misji pomiędzy 39 a 50 , z tą ostatnią na czele oraz 4 minigierki, bo jeszcze nie wszystkie znalazłem.  Polecam wszystkim NAWET ZA PIENIĄDZE  jak ktoś się nie załapał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się wkręciłem, ostatnia mapa kozacka  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę na fali forumowego uwielbienia dla tej gierki i faktycznie jest wciągająca.

Nie jest jakaś przesadnie trudna (przynajmniej na razie), ale masterowanie niektórych poziomów daje sporo satysfakcji - szczególnie tych szybkich.

 

Platyna nie wydaje się jakaś straszna więc spróbuję zaatakować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do misji numer 50 wszystko szło gładko. Ta z kolei okazała się strasznie frustrująca, pierwszego dnia próbowałem może 50 razy i ciągle byłem daleko od ukończenia, więc dałem sobie spokój z tą misją. Myślałem, że już nie będę do niej wracał, ale po 2 dniach przerwy zaczęło mnie dręczyć, że tak blisko do platyny, więc może warto spróbować. Po 2 dniach grało mi się już zupełnie inaczej. Dla porównania: początkowo pierwszy etap (czerwony) przechodziłem średnio 3/30 prób, po zrobieniu sobie przerwy 25/30. Nagle wszystko stało się znacznie prostsze i misja 50 pękła po kilkunastu minutach. Okazało się, że wcale nie taki diabeł straszny jak go malują : )

Dobiłem kilka brakujących pucharków i wpadła kolejna platyna.

Po chwili frustracji grą wracam do zdania, że to bardzo udana produkcja, choć w pewnym momencie byłem bliski jej usunięcia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra super. jedyne trudne misje to te z piorunem, co trzeba na full speed przelecieć z 50 na czele. Coś nie moglem się zgrać z zielonymi przełącznikami plus nerwy. Chyba 3 godziny do platyny mi dodała ta misja , ale jaka potem radość...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×