Skocz do zawartości
Wszelak

Problem z uruchomieniem konsoli.

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem od kolegi PS3 fat, które leży u niego od jakiegoś czasu na strychu. Nie używał go ponieważ miał problem z uruchomieniem. Po podłączeniu wszystkiego i uruchomieniu zasilania konsola przechodzi w tryb stand by, kiedy próbuję ją uruchomić czerwona dioda przez pół sekundy pali się na zielono, słychać pojedyńczy dźwięk po czym wszystko gaśnie. Ta sama sytuacja gdy nacisne przycisk odpowiedzialny za płyty. Gdy już to zrobię konsola nie reaguja na nic, trzeba ją ponownie wyłączyć z prądu (lub przełączyć zasilanie z on na off). Jeśli problem został już opisany to przepraszam, ale od 4 godzin szukam na różnych forach i nie mogę znaleźć rozwiązania, jedyne o czym piszą, to że w takim wypadku trzeba zresetować konsole do ustawień domyślnych poprzez przytrzymanie przycisku uruchamiającego przez 5 sekund. Niestety w moim przypadku nic się nie dzieję, konsola się wyłącza i nic nie można zrobić. Numer mojego model to: CECHJ04
Jeśli moje wyjaśnienie jest niejasne mogę nagrać filmik na którym wszystko jest pokazane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×