Skocz do zawartości
Patricko

E3 2013

Rekomendowane odpowiedzi

taaa, bo nie ma i nie będzie przypadków gdzie ktoś dostaje bana za nic albo za jakieś gówienko bo ktoś się poskarżył a jakiś pracownik M$ się akurat chciał wyżyć na kimś.. zresztą czy ktoś ma bana za oszukiwanie online czy zwyzwanie kogoś, M$ nie ma prawa zabierać mu czegoś za co zapłacił i fizycznie posiada (mówię o grach pudełkowych). było by to przegięciem jeśli chodzi o faktyczne posiadanie treści przez kupujących.

 

nawet piratom nie powinni mieć prawa zabierać orginalnych gier które kupili. prawo tak nie działa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupując gre w pudełku na xdone nabywasz tylko prawo do korzystania z licencji którą mogą ci cofnąć jak złamiesz przepisy. Chyba taki był sens tego strzału w stope z banem. A to co cytowałeś mówi, że zbanowany nie straci gier na płytach. Czyli co, nie trzeba się obawiać, że wpadnie na chate CBŚ po zakupione płyty a co najwyżej straci tylko możliwość grania w nie? A co z grami cyfrowymi, będą je blokować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to chodziło własnie o to że nadal będą grywalne. może poza multi. co do cyfrowych to nie wiem. doczytam potem bo teraz nie mam czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czegoś tu nie rozumiem. Nawet jeśli nikt nie utraci dostępu do gier po banie, to w jaki sposób będą one działały? Przecież do korzystania z gier potrzebne będzie aktywne konto właściciela, ponadto sprawdzane co 24 godziny. Czyżby wystarczyło dać się zbanować, aby obejść DRM? :P Te dwie rzeczy raczej się wykluczają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow, ten koleś z którym Angry Joe robił wywiad to trochę taki kutas. Koleś tego typu co jakbyś mu powiedział że nie interesują cię odtwórcze strzelanki i gry sportowe to kwestionowałby twoją orientację albo płeć. MS sobie dobrego przedstawiciela znalazł, taki stereotypowy posiadacz Xboxa ;)

 

Widziałem tylko parę filmików z konferencji MS i żadna z tych gier mnie interesowała (oprócz MGS-a).

 

Prezentacja Ryse na razie jak dla mnie fail, QTE byłyby fajne gdyby było naprawdę dużo animacji kontekstowych, a nie powtarzana ta sama tylko z innym ujęciem kamery. Do premiery na pewno będzie ich więcej, ale to co pokazali nie zachęca.

 

Jeśli chodzi o gry na konfie Sony to nie było źle, ale miło by było zobaczyć TLG albo nową Personę, narazie skupiają się na sprawdzonych markach. I tak wygrali niższą ceną PS4 i obsługą używek.

Edytowane przez adams1001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Ryse to nie są QTE tylko coś na co nie ma chyba jeszcze nazwy :biggrin:

 

http://ppe.pl/news-22803-ryse_to_prawdziwy_samograj.html

 

O ile pamiętam też chyba któraś Forza sama skręcała samochodami pomagając graczowi żeby się nie zmęczył i nie spocił za bardzo. Teraz MS robi konsole której główną funkcją na równi z graniem jest oglądanie...hmmm, hmm...czuje SPISEG!  chco zmienić gaming w watching!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×