Skocz do zawartości
Patricko

PlanetSide 2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jakieś dziwne lag spikes dzisiaj. Czy ktoś mógłby sprawdzić czy to sprawa serwera czy to coś u mnie się dzieje. Byłbym wdzięczny.

Wyglada to tak, że gra co jakąś 1-2min freezuje mi na 3-4s. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przetestowałem i... Zapora na lakongu sie chowa, wyglada to biednie ja dziekuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwne, ja grałem bez lagów - jedynie miałem lekkiego spawn laga i tyle. btw, jest już jakiś outfit założony? łatwiej by się było zgrać i mordować  :whoops:


Dzisiaj przetestowałem i... Zapora na lakongu sie chowa, wyglada to biednie ja dziekuje...

 

ale jak już wyszła wersja pctowa, to wszystkie bfy i cody się chowały. teraz tylko black ops 3 może być lepszy. Jakby ktoś mnie szukał to gram na Ceresie, preferowana klasa heavy/medyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem wczoraj trochę i nie powiem, całkiem mi się podoba. Lagi pomijam, bo domyślam się, że to kwestia dnia, ale mam kilka pytań do bardziej ogarniętych graczy:

 

- da się przenieść postać na inny serwer?

- czy wszystko w grze można kupić za te punkty zdobywane w trakcie gry czy są rzeczy do kupienia tylko za prawdziwe pieniądze?

- o co tu właściwie chodzi? wszystko sprowadza się do przejmowania baz, które aktualnie okupują rywale czy są jeszcze jakieś inne cele?

- w jaki sposób zdobywa się fundusze? Wpadają tylko za standardowe rzeczy typu zabicia, uleczenia itp. czy ich ilość jest też np. zależna od obecnego rozkładu sił na mapie/serwerze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się przenieść postaci na inny serwer. Ci którzy zaczynają - róbcie konta na serwerze Ceres inne wydają się być martwe.

 

Są rzeczy do kupienia za prawdziwe pieniądze są to głównie rzeczy kosmetyczne, lecz są też bronie dla piechoty, które różnią się tylko wyglądem.( 0 P2W)

 

Na razie tylko głównym celem jest przejęcie kontroli nad kontynentem, trzeba podbić jak najwięcej terytoriów podczas tzw. Alertów(mini eventów) zwycięska frakcja dostaje sporo XP(wielkość XP zależy od tego jak długo byłeś online). Alert trwa 2h.

 

Jeżeli grasz w frakcji, która ma znacznie mniej ludzi to otrzymujesz bonus doświadczenia. Grając jako TR(czerwoni) lub NC (niebiescy) to takiego bonusu nie uświadczysz, gdyż są to przeludnione frakcje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś cicho w tym temacie. Gra ktoś w ogóle w PS2 ? Może zorganizujemy się na jakąś wspólna gre ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś cicho w tym temacie. Gra ktoś w ogóle w PS2 ? Może zorganizujemy się na jakąś wspólna gre ?

 

Lepiej na razie poczekać, obecnie wchodzi pierwszy Game update, który doda między innymi outfity(odpowiednik gildii w mmo), zostaną także poprawione squady(bo obecnie ciężko będzie się zorganizować) i gra będzie bardziej zoptymalizowana. Ja osobiście gram od 2012(na PC) i teraz przesiadłem się na PS4(nie żałuję). Gra naprawdę daje niezłego kopa w twarz początkującym, lecz gdy się wytrzyma kilka miesięcy z grą zacznie ona na prawdę dawać masę frajdy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up zachęcisz mnie konkretami do gry? :) trochę pograłem, wbiłem 4 lvl, kupiłem sobie jakieś gadżety do broni. I tak, o. Wczoraj była jakaś misja w stylu capture the flag, spawnowało mnie w pytke zdzisia daleko po każdym zgonie i więcej było szukania akcji niż samego grzmocenia. Nie wkręciłem się. Pomożesz? :)

Edytowane przez Fredi_Bobik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja PS4 jest taką okrojoną jeszcze wersja PC. Misje nic nie dają i w dodatku są bezsensowne bo system szuka jakiejś placówki i każe Ci ją bronić/atakować (bardzo często puste). Jak już pisałem trzeba czekać na te ulepszone składy bo obecnie skład jest robiony randomowo, nie możesz ze znajomych stworzyć własnego. A będąc w jednym składzie, gdzie będziesz tylko Ty i twoi znajomi to będą się odradzać blisko Ciebie pod warunkiem, że jesteś liderem. Obecnie ten update dostały już hamburgery, więc EU też niedługo go dostanie. 

 

Wyszukanie dobrej zadymy to największy problem gry. Napisałem kilka postów wyżej co robić aby taką znaleść. Grajcie tylko i wyłącznie na serwerze Ceres, gdyż pozostałe to miasta duchów. 

 

Odnośnie wydawania Certów(waluty w grze). Musisz się zdecydować jaką klasą będziesz grał najwięcej. Jeżeli nie idzie Ci strzelanie i chciałbyś zarobić sporo XP to graj inżynierem albo medykiem. Ulepsz maksymalne Nano Repair Kit(inżyniera) lub Medical applicator (medyka). I graj którąś z tych postaci. Za każde zdobyte 250 XP otrzymujesz 1 cert. Jeżeli chodzi o slot "Suit" to jedyne sensowne wybory to Flak Armor dla Inżyniera (często będziesz schowany za osłoną i będziesz obrywał odłamkami od granatów/wyrzutni rakiet/czołgów itp.) a taki pancerz zmniejsza takie obrażenia o połowę (na maksymalnym poziomie). Dla pozostałych klas tylko i wyłącznie Nanoweave armor (zmniejsza obrażenia od pocisków o 20% na maksymalnym poziomie). Jeżeli czujesz się dobrze w strzelaniu to najlepszym wyborem będzie Heavy Assault, który dzięki swojej umiejętności (na L1), otrzymuje dodatkowo 700 tarczy w trakcie działania. Bazowo każdy gracz ma 500 zdrowia(zielony pasek) i 500 tarczy(niebieski pasek) czyli taki Heavy zwiększa swoją wytrzymałość prawie dwukrotnie. 

 

Kolejną ważną rzeczą jest osiąganie Auraxium(wbicie 1160 zabójstw na danej broni). Gdy uda Ci się osiągnąć ten medal to najlepiej jest ją zmienić na inną (tego samego typu), czyli grając Heavym i maksując Oriona(Vanu), T9 Carv(TR) lub NC Gauss SAW(NC) to następną broń która kupisz będzie z zakładki LMG. Gdy zdobędziesz 5 medali danego typu broni to odblokujesz specjalną frakcyjną broń Auraxium. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za kilka miesięcy w grze pojawi się system wydobywania surowców za pomocą specjalnego pojazdu(przypominającego Harvester-a z gier C&C) a za pomocą tych surowców będziemy mogli budować nowe struktury obronne baz. Twórcy chcą też zrobić kontynentalny przepływ walk ale skupiają się teraz na całej mechanice związanej z budową struktur i dostarczaniem surowców do baz. Dodany zostanie (w końcu) także czat tekstowy. Obecnie trwa Event Hallowenowy a wraz z nim dyrektywa za którą można odblokować hełmy na czas eventu i specjalny nóż, który zostanie na zawsze.

 

Jeżeli szukacie ekipy do grania to na serwerze Ceres zauważyłem tylko 2 outfity: Poland Team [TR] i GROM [NC] w Vanu gra bardzo mało polaków(ogólne frakcja ma bardzo małą populację) ale jeśli gra ktoś po stronie Vanu to może dołączyć do mojego 1 osobowego outfitu, chętnie pomogę nowym graczom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś chętny do grania?

Pograłbym, ale samemu to nie ma sensu. Jeżeli ktoś gra (a najlepiej należy do jakiegoś outfitu) lub chce zacząć to zapraszać do znajomych na PSN: Oster325

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbijam, nadal szukam kogokolwiek do grania.

Jakbyś dał jakies namiary Rajen na te outfity to byłbym wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się z nimi nigdy nie kontaktowałem tylko widzę je co jakiś czas w grze (grają na Ceres).

 

Ja osobiście otwieram swój Polski Outfit na serwerze Ceres frakcja - Vanu. Na razie będzie zbierana tylko ekipa a sam outfit będzie miał charakter casualowy, gdy uzbiera się ludzi na squad to będziemy robić jakieś wspólne akcje. Każdy członek będący w Outficie otrzymuje "Decal" Polskiej flagi, czyli będzie miał na swoim pancerzu (na ramionach) oraz pojeździe Polską flagę z orłem. Również wszystkie bazy jakie będziemy zdobywać będą miały bannery z Polską flagą. No i nazwa równie casualowa jak sam Outfit "Poland Can Into Space".

 

Chętnych zapraszam, jestem prawie codziennie online w godzinach 16-22(praca ;\) od pn-pt a w  co drugi weekend dopiero po 20 (studia ;\). W Planetside 2 gram już ponad 2 lata, więc nowym będę bardzo chętnie pomagał. 

 

PSN: CzekoladowyNinja

Nick w Planetside: Rajen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grywa ktoś jeszcze? Jak coś to Terranie

PSN: Adek11011

Może się coś ludzi uzbiera to nawet outfit można stworzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

ja zawsze jestem chętny na dokopanie tym z NC lub Vanu :)

Edytowane przez MSDeliQuent
poprawka nazwy frakcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×