Skocz do zawartości
Patricko

PlanetSide 2

Rekomendowane odpowiedzi

Pogralem troche dzieki uprzejmosci Scooby-Doo.

Niestety to o czym pisze Patricko oraz kill to swieta prawda;/

Gra moze miala by szanse gdyby wypuscili ja rok temu. Teraz...nie polecam;/

Zanim zorientowalem sie o co chodzi , gdzie I co robic, kim jest wrog to :

Jak ktoś się denerwował w Battlefield, że musiał dużo biegać, a potem padał od kampera w krzakach, to lepiej niech tutaj nie zagląda :)
 

Niestety, kwintesensja tej gry, ktora odstraszy 90% ludzi zaczynajacych przygode z ta gra.

Na plus jest rzeczywiscie mega wojna, jednak z drugiej strony IMO w MAG na ps3 byla lepsza "masowa rozwalka" .

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś jeszcze chce sprawdzić grę, to mam kod do oddania. piszcie na pw.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera 23.06.2015 - jesli ktos jest ta gra jeszcze zainteresowany ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy na to, zeby założyć oficjalny outfit PSS na PS2? Ja proponuję terran, mogę być medykiem, tylko który server? 

 

Co od grywalności - gra na starcie mam niej bugów niż pcotowa wersja na starcie, ja przynajmniej przez 2 dni weekendowego grania żadnego nie znalazłem - mogli by tylko zwiększyć splash dmg radius, bo trochę bieda jak pocisk wybucha wielkim płomieniem koło kolesia a ten sobie stoi w najlepsze. Jak jest z lataniem, tego nie wiem - nie dane mi było zasiąść za sterami ale wiadome jest, ze do outfitu będziemy potrzebowali dobrych pilotów. 

 

Piszcie do mnie PW kto chętny do wspólnej gry i na jakim servie, bo szkoda by się było rozdrabiać na mniejsze outfity.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wam też gra nie działa? :mellow:

Nie łączy się z serverem ... :down:

Na streamach z PS4 widzę, ze ludzie grają. Ja dam znać, jak mi się ściągnie do końca.

Jak ktoś chętny do grania to zapraszać Oster325 na PSN :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedźcie co tu jest takiego fascynującego??

 

Nie pytam po złości itp. TYLKO odpaliłem multi jeszcze ma PS3 i mnie nie porwało jakoś... 

 

Dla mnie w 1 kontakcie nie zrozumiały interfejs itp. i jakoś mnie ta gra odepchnęła... 

 

Ale UWIELBIAM dobre multiki :)

 

Myślę czy DAĆ jej szanse, czy na PS4 to jakieś inne doznanie... I muszę jakiś tutorial co do ogólnej idei działania/klas postaci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedźcie co tu jest takiego fascynującego??

 

Nie pytam po złości itp. TYLKO odpaliłem multi jeszcze ma PS3 i mnie nie porwało jakoś... 

 

Dla mnie w 1 kontakcie nie zrozumiały interfejs itp. i jakoś mnie ta gra odepchnęła... 

 

Ale UWIELBIAM dobre multiki :)

 

Myślę czy DAĆ jej szanse, czy na PS4 to jakieś inne doznanie... I muszę jakiś tutorial co do ogólnej idei działania/klas postaci...

Nie wiem, po prostu bardzo przyjemnie mi sie gralo w Closed Bete :D

Bitwy sa epickie, nawet na becie trafialy mi sie walki po 100+ osob na jednej bazie przez bite 1-2h, cos pieknego!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwery EU nie działają. Bo mają jakiś magiczny problem, gdzie serwery NA działają dlatego widać streamy z ps4.

Edytowane przez Natsu
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem sprawdzić tego Planetside 2 na PS4 ale gra chyba bardzo nie chce być sprawdzana :P Dobrze że grałem kiedyś chwilkę na PC to wiem mniej więcej czego się spodziewać bo na ps4 już dwa razy wywaliło mi grę z błędem :D

Przy pierwszej próbie i tak udało mi się zagrać chwilkę i zabiłem 2 osoby, po czym chyba przy deployu wywaliło błąd. Przed chwilą też pomyślałem że włączę na chwilę i dołączyłem się do serwera ale przy wyborze instant action już kiedy miałem się pojawić na mapie znowu wywaliło z błędem... Póki co skutecznie mnie to odrzuca :]

Jak ktoś z was będzie grał to dawajcie znać na jaki serwer wbijacie i jaką frakcją gracie, mnie się udało wbić bodaj na Lithcorp i "gram" w tej czerwonej frakcji ale ze względu na to że cały czas gra się wysypuje to wbiłem zaledwie 2 poziom, więc zawsze mogę stworzyć nową postać :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceres jest full chyba przez większą część dnia. Długo się czeka w kolejce do dołączenia się do gry? I drugie pytanie w związku z tą sytuacją z czekaniem, czy w tej chwili serwer ma 100% swojej pojemności czy będą jeszcze zwiększać możliwą liczbę graczy, coś wiadomo na ten temat? Bo jak za każdym razem przy wbijaniu na serwer trzeba czekać 5 minut to trochę słabo, tym bardziej że tak jak pisałem wcześniej gra lubi się wysypać...

Edit: A sprawdziłem teraz i chyba już czaje z tym czekaniem bo jest Non-Member Wait i Member Wait, czy dobrze rozumiem że po pierwszym wbiciu na serwer później już się wchodzi na niego bez kolejki?

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Member to taki abonament Planetside'owy.

W tej chwili właśnie wchodzę na serwer i mam kolejke 420 osób. Wole zaczekać przed wejściem, niż grać w singleplayera na drugim serwie.

Ja juz 15 poziom, gra się super nawet samemu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oster z tym, że grasz samemu to nie przesadzaj :P Jest nas już trójka na Ceres w Terranach, jak chcesz Scooby to możesz zawsze się do nas przyłączyć. Im więcej osób tym lepsza zabawa.

 

Co do crashowania. Też parę razy ich uświadczyłem, ale było to zazwyczaj po kilku długich godzinach gry, nie jest to strasznie upierdliwe. A co do czekania w kolejce to Oster ma racje, lepiej trochę poczekać, bo jak już opadną pierwsze emocje związane z startem gry to pewnie te dalsze serwery się wyludnią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wbiłem na Ceres do Terran :D Ale nie obiecuje że będę często grał, póki co gra mnie tak średnio wciągnęła, mam cały czas mieszane uczucia co do tego Planetside'a. Jak grałem chwilkę na PC to miałem podobnie więc w kwestii mojej opinii co do gry dużo się nie zmieniło :P

Jak skończę fabułę w Wiedźminie to może dam większą szansę tej grze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Planuje ze znajomym jutro zaczac w to grac, gdyby ktos mial ekipe to niech da znac, chetnie dolacze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Banzi nie wiem czy wcześniej ktoś pisał ale jak jesteś newbie to nie pograsz ze wszystkimi. Do levelu 15go grają świeżaki na osobnych serwerach. A znając twój skill ( męczysz sie w singlu na poziomie monkey) to wbicie 15 levelu może potrwać całe wakacje ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Banzi nie wiem czy wcześniej ktoś pisał ale jak jesteś newbie to nie pograsz ze wszystkimi. Do levelu 15go grają świeżaki na osobnych serwerach. A znając twój skill ( męczysz sie w singlu na poziomie monkey) to wbicie 15 levelu może potrwać całe wakacje ;P

Boże, co to za kłamstwa? Nie ma żadnych takich ograniczeń, jest jedynie "wyspa", która jest dostępna dla graczy do 15 poziomu, ale można się z niej przenieść na normalne tereny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, boga w to nie mieszaj :) A to nie jest tak że na tych serwerach wyżsi rangą mają fory? Próbowałem dobić do znajomych którzy chwilę wcześniej wbili bez problemu na serwer, a ja jak próbowałem dołączyć to byłem 376 w kolejce. Trwało to wieki aż mnie potem wyrzuciło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w tej grze da się w jakiś sposób zobaczyć swoje statystyki (ilość zabić-śmierci, czas grania, itd.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×