Skocz do zawartości
Madnessr

Rayman Origins

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma jeszcze tematu dotyczącego Rayman Origins na PlayStation Vita. Gierka miło mnie zaskoczyła. Świetnie nadaje się na przenośną konsolę. Ładna, kolorowa grafika. Patrząc na statystyki trofeów wiele osób ma 100%. Jestem w szoku, bo wydaje mi się że nie jest łatwo zdobyć platynę w tym tytule. Zwłaszcza przechodzenie leveli na czas.

Jakie są wasze wrażenia z gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tytuł zapipisty, nie dałem rady dłużej pograć bo mam teraz pracowity okres, ale wrażenia grafika animacje game-play, cud miód.  :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dopisuje się do pochwał. Świetna gierka z genialnym designem plansz. Całość na Vicie wygląda powalajaco. Platynka rzeczywiście na pierwszy rzut oka wydaje się nie być taka prostą, ale czy taka jest naprawdę, okaże się w praniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie dzisiaj zaczalem :biggrin: chyba jestem w koncowce gry a postep trofikow maly ;) chyba duzo znajdziek jest ale na platyne mam chrapke .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taka krótka, że przez jeden dzień można przejść? A jak wypadają kwestie dotykowe ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie dotyk jest potrzebny tylko do zbierania reliktów i 'przebijania' baniek, za które są trofea, ale jeśli ktoś na nie nie poluje to można w ogóle go nie używać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dotykiem można też powiększać i pomniejszać oddalenie kamery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba oleje platyne z wzgledu na Earned ALL speed trophies! :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam za sobą już większość gry i teraz z kolei wydaje mi się, że platyna nie jest zbyt trudna. Gra się znakomicie, już dawno nie grałem w żadna grę, w której mam tak wielka ochotę na powtarzanie i masterowanie leveli. Czysta zabawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało się splatynować Raymana i tak jak pisałem masterowanie plansz w tej grze daje sporo frajdy. Były chyba ze dwie, które działały mi lekko na nerwy, ale ogólnie było sympatycznie. Wyzwania czasowe są raczej proste, może przy 2-3 planszach miałem wrażenie, że czas jest dosyć wymagający, inne z kolei da się skończyć spokojnie nawet 15 sekund przed wymaganym do pucharka czasem, czyli zapas jest ogromny. Oczywiście trzeba czasami plansze powtarzać po kilka razy, bo przy takim biegu zawsze można jakiś błąd popełnić, ale nie ma tu wielkich opóźnień - po porażce niemal natychmiast pojawiamy się na początku planszy, dzięki czemu gra nie odrzuca nas ciągłymi ładowaniami, co daje ogromną płynność rozgrywki.

 

BTW. Świetna jest też plansza po oddaniu 10 zębów, ale jednocześnie jest też chyba najbardziej wymagająca ze wszystkich :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę temat. Jak u diaska płynnie przeskoczyć z jednej strony ściany na drugą (pionowa ucieczka przed lawą)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie powinieneś mieć problemu lewa gałka wychylona( przykładowo w prawą stronę) trzymasz przy tym R czyli sprint, wbiegasz na ścianę i naciskając X przeskakujesz na przeciwległą ścianę. Możesz cały czas trzymać gałkę wychyloną w prawo i naciskając X przeskakujesz z jednej strony na drugą. Mam nadzieję, że coś z tego zrozumiesz :biggrin:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie brakuje mi skilla i cierpliwości, bo ilekroć próbowałem wcześniej tego myku, to Rayman się po prostu zatrzymuje, przerywając bieg. A tu nie dość, że goni mnie lawa, tudzież fala ognia, to jeszcze trzeba przez te kolce płynnie z lewej na prawą stronę skakać.

Ehh... brak mi skilla, ewidentnie. Tak czy siak dzięki, spróbuję ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×