Skocz do zawartości
beardo0

PSP Sale - gry z Ps Store

Rekomendowane odpowiedzi

small_1344331075.jpg

 

 

Co myślicie o grach PSP z wyprzedaży?

 

http://www.ppe.pl/news-22491-hity_na_psp_po_taniosci_w_playstation_store.html

 

 

Polecacie coś z poniższej listy?

 

 

LittleBigPlanet
God of War: Chains of Olympus
God of War: Ghost of Sparta
MotorStorm: Arctic Edge
Ratchet & Clank: Size Matters
Jak & Daxter: The Lost Frontier
ModNation Racers
Resistance: Retribution
SOCOM: Fireteam Bravo 3
Patapon 2
LocoRoco 2
Killzone: Liberation

 

 

Ja ograłem chwilę Patapona 2 i od siebie mogę polecić. Za 15 zł, lub taniej z PS+ naprawdę warto.

Edytowane przez beardo0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak się gra w gry z PSP na Vicie? Przecież ona miała tylko jeden analog. Zmieniali sterowanie czy jest tak jak było na poprzedniczce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sterowania jest takie samo. Ewentualnie można sobie zmapować inaczej przyciski. Ale mimo wszystko jak dla mnie gra się ok. Nabyłem jeszcze Ratchet & Clank Size Matters, momentami kamera ustawiona "na sztywno" może trochę denerwować, ale da radę się przyzwyczaić. Jak ktoś lubi staroszkolne platformówki to jak znalazł ;)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od początku jak mam Vitę mam chętkę na jakiegoś GOWa, ale trochę bez sensu bym kupował drugi raz tą samą grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od siebie polecam GoW'y i Ratcheta :)

Edytowane przez cyricano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedźcie mi jak wyglądają te gry z PSP na Vicie? Mam chętkę na Loco Roco i na Patapon 2 tylko zastanawiam się jak z jakością obrazu, wszystko ok?

Pytam bo Vita ma zdaje się dość sporo większą rozdzielczość ekranu od PSP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem GoW Ghost of Sparta i wygląda naprawde nieźle, wiadomo że nie jest to grafika jak w grach na Vite, ale da się przyjemnie grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info, wspomniane przeze mnie Patapon i Loco Roco mają trochę bardziej bajkową grafikę, więc powinno wyglądać elegancko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorę oba GoW-y. Na ile starcza każda z części?

Przy okazji - w jakiej kolejności chronologicznie powinienem ograć przygody Kratosa (łącznie z tymi HD i z ps3)?

Edytowane przez kovacs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chains of Olympus jakieś 5-6 h, Duch Sparty jakoś godzinkę dłużej o ile mnie pamięć nie myli.

A chronologicznie to:

Ascension>Chains of Olympus>jedynka>Ghost of Sparta>dwójka>trójka.

 

Od siebie z wyprzedaży polecam gorąco Motorstorma - zdecydowanie najlepsza scigałka na PSP ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Ze ścigałem ograłem jedynie pierwszego Motorstorma na ps3, który do dzisiaj mi się podoba, więc może się skuszę na wersję przenośną (wipeout jakoś mnie nie przekonuje).

A co powiecie dobrego o Jak & Dexter i Ratchet & Clank? To tylko platformówki, czy też są elementy akcji/przygody?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz Monster Hunter potem monster hunter fredoom potem monster hunter freedom unite a na końiec przerób psp żeby ściągnąć monster hunter trio po angielsku sumując te gry starczą na jakieś 1200h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak & Daxter swego czasu ogrywałem, był całkiem spoko i ładnie wyglądał na PSP. W Racheta nie grałem, ale demka tych gier (i chyba wszystkich z tej wyprzedaży) są dostępne na PSStore więc można samemu sprawdzić ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz Monster Hunter potem monster hunter fredoom potem monster hunter freedom unite a na końiec przerób psp żeby ściągnąć monster hunter trio po angielsku sumując te gry starczą na jakieś 1200h

Jak tylko wrzucą w promocji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry za post pod postem, ale potrzebna mała pomoc. Pobrałem sobie za radą (dobrą, a jakże) demko GoW-a, Jaka & Dextera i Loco bezpośrednio na ps3, ale vita ich nie widzi (ani pod grami na Vitę, ani pod psp). W ps3 przy próbie kopiowania jest info, żeby włączyć menadżera zawartości, jak zwykle. Przy innych gierkach zgrywanych z ps3 na vitę nie było nigdy problemu. Nie wiem, w czym tkwi problem, skoro te ww. są kompatybilne z vitą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej te gierki na PSP to się kupuje przez store i zaciągam na PSP ??

W jaki sposób je wgrać na konsole ?? podłączam w jakiś sposób PSP do swojej konsoli PS3 ??

Coś jeszcze powienienm wiedzieć ??

jak gdzieś jest temat wyjaśniający to nakierujcie to sobie poczytam . Sorki za lamerskie pytania ale wpadła mi teraz konsolka używana w łapy to może bym dał chrześniaczce jak by to tak działało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest promocja na persone 2 i 3. Dla plusowiczow po 53,10 czyli spora zniżka (wcześniej było po 119). Szkoda, ze nie ma przecenionej czwórki, ale w takim razie szarpne się na trójkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zakupiłem trójkę. Czwórkę może wrzucą kiedyś w plusie. Waham się co do dwójki, ale póki co pewnie spasuje. Jak dla mnie jest parę ciekawych tytułów, z MGS na czele i football managarem :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do kiedy trwa obecna zniżka (z personami)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 3 lipca :)

 

Swoją drogą, jak chcesz wiedzieć do kiedy są promocje, to wchodzisz sobie tutaj - https://store.sonyentertainmentnetwork.com , następnie odszukujesz interesujący Cię tytuł i w opisie masz wszystko ładnie opisane - od kiedy trwa promocja, do kiedy, i jaka była wcześniejsza cena  ;)

Edytowane przez VSP
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowiek uczy się całe życie, niby tam zaglądałem, ale umknęło mi to.

Wielkie dzięki, braciak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni, warto skusić się na Prince of Persia i Tomb Raidera w obecnej promocji?

Edytowane przez kovacs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monster Huntery są ze sobą jakoś powiązane, czy spokojnie można zaczynać od freedom unite, które jest teraz ze znichą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×