Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

With the launch of The Division less than a week away, it’s a good time to update you on exactly when servers will go live:

The Division servers go live officially on:
- March 8 at 12:01 AM in Australia (AEDT)
- March 7 at 01:01 PM in United Kingdoms (GMT)
- March 7 at 02:01 PM in France (CET)

 

https://www.facebook.com/TheDivisionGame

Edytowane przez ma3x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że TD niby co innego ale bieganie po mapie i wybijanie siebie na wzajem zaczyna być dla mnie strasznie męczące a tutaj jeszcze trzeba pół magazynku zmarnować celując gościowi w głowę.

Polubiłbyś Ghost Recona, tam wystarczy jeden strzał z pistoletu w niezaalarmowanego wroga i to nawet nie w głowę żeby zabić. Tutaj to RPG z naciskiem na statystyki i różne cyferki, nie ma bata, żeby było realistycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

With the launch of The Division less than a week away, it’s a good time to update you on exactly when servers will go live:

The Division servers go live officially on:

- March 8 at 12:01 AM in Australia (AEDT)

- March 7 at 01:01 PM in United Kingdoms (GMT)

- March 7 at 02:01 PM in France (CET)

 

https://www.facebook.com/TheDivisionGame

Tak, ale to serwery. A Ps network i tak Ci nie odblokuje gry predzej.

Wygraja Ci ktorzy beda mieli fizyczne kopie gry na PS oraz XB, bo na pc nie ma czegos takiego jak "fizycznosc" ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

03.03 koleś mi w saturn powie po ile będą wersję gold,jak ogarnę to dam znać, wstępnie mają 400 zł w systemie , ale nie ma pewności co do ceny :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie się tak jarać jak małe dzieci.. We wtorek 08.03 wrócimy z pracy i będzie można grać. Tyle w temacie.

Janusze maja urlopy juz od 7.03 lol;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...uj z urlopem. Żona!!

Trzeba jakoś przetłumaczyć i przełożyć z polskiego na babski że pomimo że ma się wolne to tka naprawdę nie istniejemy dla świata zewnętrznego :D 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...uj z urlopem. Żona!!

Trzeba jakoś przetłumaczyć i przełożyć z polskiego na babski że pomimo że ma się wolne to tka naprawdę nie istniejemy dla świata zewnętrznego :biggrin:

W moim przypadku ten żmudny proces zaczyna się już na długo przed premierą. Staram sie dalikatnie i ostrożnie uświadamiać kobiete. Mimo to czasem potrafi plunąć jadem. W ostateczności jak już wszystko zawiedzie trzeba przysymulować chorobe żeby mieć spokoj.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...uj z urlopem. Żona!!

Trzeba jakoś przetłumaczyć i przełożyć z polskiego na babski że pomimo że ma się wolne to tka naprawdę nie istniejemy dla świata zewnętrznego :D

Gracz Schrodingera - jednocześnie jest w domu i go nie ma :D

Ja mam nadzieję, że MediaExpert nie zawiedzie i pobiegam sobie już w poniedziałek, tak żebym wtorek mógł z czystym sumieniem poświęcić Żonie ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki plan

- 8.10 Franek do przedszkola

- 8.30 Żona do pracy

- 15.00 Franek z przedszkola

- 17.00 Żona z pracy

N6 & TT

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne wycieczki osobiste nagrodzę banem. Miłego dnia :)

 

 

 

A tak na marginesie. Fajnie, że się jaracie bo to jest to co my gracze lubimy najbardziej. Ale... kubeł zimnej wody w postaci niedziałających serwerów to prawie pewnik, więc miejcie to na uwadze, początkowy zawód będzie mniejszy :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysoki Sądzie, na swoją obronę mam tylko to do powiedzenia że to mój zaległy urlop (całe 26 dni)

N6 & TT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysoki Sądzie, na swoją obronę mam tylko to do powiedzenia że to mój zaległy urlop (całe 26 dni)

N6 & TT

 

#nikogo

 

 

Napiszcie coś o grze dla odmiany, albo zamknę temat.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielki sądzie gdzie byłeś kilka dni temu jak mnie jechali.. ale mimo to dobrze, że twarda ręka wreszcie przyszła..

 

A propo gry:

Na stronie PSS przy zamówieniu wersji gold jest napisane, że zawiera m.in:

- strój "Gwardia narodowa"

 

Natomiast przeglądając internet natknąłem się na informacje, że wersja gold zawiera:

- strój "Hazmat"

- strój "National Guard"

 

Więc jak to jest ostatecznie? Dostaje się dwa czy jeden?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie naszła ostatnio pewna myśl. Division ma sporo z RPG. Poniekąd możemy nawet tworzyć "klasy" dzięki temu, że ekwipunek zwiększa nam dmg, zdrowie lub umiejętności. I tych ostatnich dotyczy moja wątpliwość. W becie mieliśmy dwa sloty na umiejętności, a jeden był widoczny jako zablokowany. Daje nam to 3 sloty. Trochę mało żeby stworzyć takiego "maga" nastawionego na umiejętności. Chyba, że dadzą możliwość tworzenia takich kompletów umiejętności po trzy i przełączanie się w locie między nimi. Bo jeśli miałbym wchodzić ciągle de menu i je sobie zmieniać to dziękuję bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz 2 glowne umiejetnosci, i bodajze po 3 upgrade'y do kazdej z nich (+ upgrade master)

 

Nizej jest konkretniejsza odpowiedz.

Edytowane przez Majudude

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielki sądzie gdzie byłeś kilka dni temu jak mnie jechali.. ale mimo to dobrze, że twarda ręka wreszcie przyszła..

 

A propo gry:

Na stronie PSS przy zamówieniu wersji gold jest napisane, że zawiera m.in:

- strój "Gwardia narodowa"

 

Natomiast przeglądając internet natknąłem się na informacje, że wersja gold zawiera:

- strój "Hazmat"

- strój "National Guard"

 

Więc jak to jest ostatecznie? Dostaje się dwa czy jeden?

Hazmat masz za preorder (każdy) a National Guard za golda z PSN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie naszła ostatnio pewna myśl. Division ma sporo z RPG. Poniekąd możemy nawet tworzyć "klasy" dzięki temu, że ekwipunek zwiększa nam dmg, zdrowie lub umiejętności. I tych ostatnich dotyczy moja wątpliwość. W becie mieliśmy dwa sloty na umiejętności, a jeden był widoczny jako zablokowany. Daje nam to 3 sloty. Trochę mało żeby stworzyć takiego "maga" nastawionego na umiejętności. Chyba, że dadzą możliwość tworzenia takich kompletów umiejętności po trzy i przełączanie się w locie między nimi. Bo jeśli miałbym wchodzić ciągle de menu i je sobie zmieniać to dziękuję bardzo.

Wiadomość z ostatniej chwili - The Division jest RPG. Nie ma natomiast klasycznie rozróżnionych klas postaci, każdy może sobie stworzyć własną klasę dopasowując skille, perki i talenty.

 

Są trzy sloty na umiejętności - 2 podstawowe, do wyboru po 4 z każdej z trzech kategorii, każdy ma 3 mody plus master. Oraz signature skill, po jednym z każdej z trzech kategorii, o wiele silniejszy i z dłuższym odnawianiem. Np. medyczny signature skill pozwala na uleczenie praktycznie całej drużyny ponad maksymalny poziom zdrowia na dużym obszarze a nawet podniesienie sojuszników jak są powaleni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli słabo. Moim zdaniem nie będzie się opłacało nosić ekwipunku boostujacego skille. 3 umiejętności? To tylko jako wsparcie, nie da się na tym zbudować całej postaci. Wyobrażacie sobie maga lub kapłana z trzema czarami?

Tak czy inaczej nie mogę się doczekać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos wbije signature to dodawac do znajomych :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli słabo. Moim zdaniem nie będzie się opłacało nosić ekwipunku boostujacego skille. 3 umiejętności? To tylko jako wsparcie, nie da się na tym zbudować całej postaci. Wyobrażacie sobie maga lub kapłana z trzema czarami?

Tak czy inaczej nie mogę się doczekać ;)

To jednak gra akcji przede wszystkim i większość potyczek, z założenia, trzeba rozwiązywać za pomocą broni palnej. Te skille to tak naprawdę dodatek. Myślę, że i tak będzie można całkiem ciekawie wykreować postać jaką się chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jak sie inwestuje w skill power to taki sticki bomb z perkiem sieje zniszczenie w szeregach wroga wiec slowo dodatek jest troszke nietrafione IMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jednak gra akcji przede wszystkim i większość potyczek, z założenia, trzeba rozwiązywać za pomocą broni palnej. Te skille to tak naprawdę dodatek. Myślę, że i tak będzie można całkiem ciekawie wykreować postać jaką się chce.

Jasne, ja to wszystko wiem. Chodzi mi tylko o to, że masz 3 grupy statystyk na ekwipunku. Korzyści ze zwiększania dps są oczywiste. Zwiększanie zdrowia kosztem dps też ma sens, zwłaszcza jeśli dodamy leczenie lub coś sensownego z security. Jednak zwiększanie umiejętności kosztem dmg i zdrowia jak dla mnie jest nieatrakcyjne i będzie odstawać od dwóch wymienionych wcześniej. Czyli z trzech archetypów zostają nam dwa i ich wariacje z dodanymi skillami.

Żeby uściślić - ja wiem, że główną osią zabawy jest strzelanie i wcale nie nastawiałem się na postać, która nie będzie w ogóle używać broni tylko, "czarować".

Jednak marzył mi się snajper-specjalista, niby słaby dps, ale dmg z headshotow wysoki i dodatkowo dopakowane skille. Teraz jak się zastanowiłem to dochodzę do wniosku, że to nie będzie opłacalne.

Edytowane przez mat_eyo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hazmat masz za preorder (każdy) a National Guard za golda z PSN.

 

O :D no to spoko. Widzę, że jesteś bardziej zorientowany niż ja więc napisz mi proszę czy wiesz coś o pozostałych strojach m.in.:

- Policjant

 

- Strażak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, ja to wszystko wiem. Chodzi mi tylko o to, że masz 3 grupy statystyk na ekwipunku. Korzyści ze zwiększania dps są oczywiste. Zwiększanie zdrowia kosztem dps też ma sens, zwłaszcza jeśli dodamy leczenie lub coś sensownego z security. Jednak zwiększanie umiejętności kosztem dmg i zdrowia jak dla mnie jest nieatrakcyjne i będzie odstawać od dwóch wymienionych wcześniej. Czyli z trzech archetypów zostają nam dwa i ich wariacje z dodanymi skillami.

Żeby uściślić - ja wiem, że główną osią zabawy jest strzelanie i wcale nie nastawiałem się na postać, która nie będzie w ogóle używać broni tylko, "czarować".

Jednak marzył mi się snajper-specjalista, niby słaby dps, ale dmg z headshotow wysoki i dodatkowo dopakowane skille. Teraz jak się zastanowiłem to dochodzę do wniosku, że to nie będzie opłacalne.

Moim zdaniem Można bedzie spokojhnie inwestowac w skill power i health kosztem dmg i bedzie to oplacalne i z tego co widzialem w becie to system jest na tyle elastyczny ze mozna tez te statystki dopasować mniej wiecej proporcjonalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×