Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

Poda ktoś nr BLESS z wersji pudełkowej która posiada napisy PL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wybila godzina 0 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh no a ja akurat chyba juz koncze gra fajna,ale brakuje personalizacji wiekszej jak na taka gre,brak emblematow,klanow itp.5 h gry levelowanie idzie szybko,ale od 6lvl trzeba zaczac grac juz z kims bo coraz ciezej samemu sie gra.Jak cos to zapraszam Pirat_xxl

Edytowane przez Pirat_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra ja swoje pograłem i jest dobrze, misje robią swoje i w budynkach to wszystko ładnie wygląda na dworze też. Chciałem wykonać misję gdzie jest tryb szukaj agentów do wspólnego rozegrania zadania ale coś poszło nie tak, pojawili się inni agenci i po chwili mnie coś wyrzuciło, a misja mi się włączyła automatycznie solo. Poziom trudności mega, trudny, niby boty biegają po 3 lvl na hardzie zginałem z 8 razy.

zakończyłem akurat tam gdzie zaczynała się beta czyli wysiadka ze śmigłowca. Jutro o 16 w domu po pracy, środa wolna, czwartek na noc :) więc jak w PKP

Zapowiada się dobra podróż :thumbsup:

edit. jak jakiś maniak przez noc nie odskoczy na 20 poziom to jutro przez społeczność znajdę jakiś team do grania po 16

jak uruchomiłeś tego hard? Przez samouczek przeszedłem jak burza bez żadnego problemu, dopiero później zaliczyłem zgona jak poszedłem na ciut trudniejsza misje poza gdzie dostęp do przeciwnika był utrudniony, uważam ze poziom gry jest nieco za łatwy, jest miejscami za dużo ammo,

Po zginięciu zostałem mega zaskoczony, nie poniosłem z tego tytułu zadnej kary, nic nie stracilem a wręcz zyskalem, do zabicia zostali mi przeciwnicy których nie zdolalem zabic poprzednio, do tego startowalem z full ammo, apteczkami i granatami, tak to dzialac chyba nie powinno?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh no a ja akurat chyba juz koncze gra fajna,ale brakuje personalizacji wiekszej jak na taka gre,brak emblematow,klanow itp.5 h gry levelowanie idzie szybko,ale od 6lvl trzeba zaczac grac juz z kims bo coraz ciezej samemu sie gra.Jak cos to zapraszam Pirat_xxl

Klany to powinien być priorytet w tym tytule, razem z rywalizacja uchodźców na ulicach NY. Grałem tylko w dwa mmo na ps4 (na PC nie gram), ale brakuje tutaj zdecydowanie efektu przytłoczeniu. W pozostałych tytułach nie wiedziałem od czego zacząć ;) samo DZ mi nie wystarczy, aczkolwiek można to zweryfikować dopiero po wbiciu 30/30 i end game. Ja w sumie i tak nigdy nie przywiązałem się do jednego tytułu do tego stopnia, abym cisnął w niego ~rok (wyjątek Fut). Może to i lepiej, bo gry nie powinny zajmować 1/4 życia :)

Na plus jest to, ze grafika mi już nie przeszkadza. No, ale beta była darmowa ^^

Jestem ciekaw, jaka bedzie średnia na MC. Obstawiam 8/10 ;)

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie moze czy da sie wrocic spowrotem do Brooklynu? Nie jestem pewny czy misje tam mozna bylo zrobic na hardzie, a bede chcial trofeum wbic

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edmunt, jeszcze pacza trzeba zassać

N6 & TT

wersja cyfrowa nie musi.. Raczej wszystko mi się ściągneło na 20 godzin przed startem więc nie powinienem miec jeszcze patcha. Ale dzięki za troske. Wróce z roboty to sie dowiem :P Edytowane przez Edmunt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mam wrażenie czy posiadacze cyfrowego preordera na gold edition z ps store zostali wyruchani w dupę? Przed premierą miałem w powiązanych elementach dodatki oraz season pass a teraz nie mam nic. Dodatkowo w ps storze gold edition podrożało z 400zł na 449 chyba. Z poziomu gry również nie mam żadnych outfitów.wtf?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mam wrażenie czy posiadacze cyfrowego preordera na gold edition z ps store zostali wyruchani w dupę? Przed premierą miałem w powiązanych elementach dodatki oraz season pass a teraz nie mam nic. Dodatkowo w ps storze gold edition podrożało z 400zł na 449 chyba. Z poziomu gry również nie mam żadnych outfitów.wtf?

Dotarłeś już do bazy na Manhattanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do Tych co brali golda - są dostępne te outfity z Sp (miało być 7)w bazie na Manhattanie?

Dziś na 7.00 do pracy miałem więc na Manhattan nie zdążyłem dotrzeć :-)

Edytowane przez marcinart23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem wczoraj. Mam za sobą około 6h zrobiłem prolog na Brooklyn'ie, Bazę operacyjną oraz pierwsze 3 misje fabularne związane z bazą.

Fabuła jest podawana w każdej misji płynnie jako komentarz przez radio lub rozmowy NPC które możemy podsłuchać.

Największe wrażenie zrobiły na mnie materiały które odblokowywane są w miarę postępów w grze.To one opisują szokująca prawdę o tym do czego zdolni są ludzie.

Mapa jest otwarta i można wleźć tam gdzie nie powinno nas być i dostać szybko czapę :)

Krótkie nagrania z kamer samochodów policyjnych.. Monitoringu metra.. Są zrealizowane świetnie i bardzo szczegółowo. Znajdziecie je w menu oraz po rozbudowie każdego skrzydła.

https://youtu.be/UOWRj0pSLVw

wysłane przez Tapatalk z Xperia Z1 (sorki za literówki)

Edytowane przez Kenet
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mam wrażenie czy posiadacze cyfrowego preordera na gold edition z ps store zostali wyruchani w dupę? Przed premierą miałem w powiązanych elementach dodatki oraz season pass a teraz nie mam nic. Dodatkowo w ps storze gold edition podrożało z 400zł na 449 chyba. Z poziomu gry również nie mam żadnych outfitów.wtf?

Mam to samo, czekam na odpowiedz Sony. Pani twierdziła, ze nie jestem odosobniony i ze sprawa poleciała do administracji.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj gra jednak do mnie dotrze (o ile kurier po drodze nie dachuje), więc chciałem się z Wami pożegnać. Możliwe, że w przeciągu kilku dni wpadnę i napisze o swoich wrażeniach, ale nic nie gwarantuję. Może zobaczymy się jeszcze w Nowym Jorku. Dzięki za wszystko. Pozdrawiam wszystkich bez wyjątku. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graficznie opad szczeny. Mam wrazenie ze lepiej sie prezentuje niz w becie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gralem sam do 6 lvl i bylo spoko,ale dalej moze byc bardzo ciezko.Niby wszystko fajnie ale powoli zaczyna nudzic mnie ubijanie bootow,wiec niedlugo trzeba bedzie zaczac DZ....Brak rankingow tez razi......Graficznie jestem zadowolony,lokacje rozlegle i z duza iloscia szczegolow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie moze czy da sie wrocic spowrotem do Brooklynu? Nie jestem pewny czy misje tam mozna bylo zrobic na hardzie, a bede chcial trofeum wbic

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Misję na Brooklynie można zrobić na hardzie. Czy da się wrócić nie wiem.

Czy jest jakikolwiek sens gry samemu? Pytam bo nie mam HS, a i tak boje się innych ludzi.

Jeśli chodzi o singla to to jak najbardzie tak. Misje na hardzie robisz z randomami z MM i nie ma z tym problemów. Nie powiem Ci jak to będzie w Dark Zone, bo jeszcze nie dotarłem. W becie grałem cały czas sam i w DZ bawiłem się świetnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po powrocie z roboty dopiero usiądę :) nie wiem na jak długo wszak dziś dzień kobiet :P Więc żonę i córkę trzeba zabrać gdzieś poza 4 ściany :D

 

p.s. Ja zwykle grywam sam nie często zdarza się zebrać ekipę. Więc jak chcesz to możemy coś pyknąć. (pisz na PW)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tych co płaczą że wersja Gold nie ma bonusów i że ktos kogos w kakao :o

wszystko jest do odbioru u goscia w pierwszej bazie na Manhattanie, tej z bety. Proszę bez paniki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dotarłeś już do bazy na Manhattanie?

 

Dotarłem i miałem do odbioru tylko national guard outfit. Nie było hazmat gear ani tych pozostałych 4 strażaka, medyka itp. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra jest przednia. wczoraj dorobił em się 8 lvlu i póki co żadnych zastrzeżeń. jak ktoś chętny teraz pobiegać razem to dodajcie mnie.mogę pomoc osobom z niższym lvlem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie moze czy da sie wrocic spowrotem do Brooklynu? Nie jestem pewny czy misje tam mozna bylo zrobic na hardzie, a bede chcial trofeum wbic

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

 

Patrząć na to trofeum: 

 

Know No Fear

Finish all of the missions at Level 30 on the Hard difficulty.

 

Musi się dać, misje na Hardzie trzeba robić na 30 lvl do niego, a raczej ciężko wbić 30lvl w tutorialu :) 

Edytowane przez Lamkers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No z tym poziomem trudnosci ...

Pierwsza misja z prologu z wyborem trudnosci na hard (komisariat) i bylo ciezko... kilka razy przyginalem. Reszte misji z tym wyposazeniem co mozna zdobyc na starcie bede robil chyba na normalu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×