Skocz do zawartości

Obserwujący

Brak obserwujących

Informacja

Grupa

Użytkownicy

Zawartość

1849

Urodziny

24.04.1900

Ostatnia wizyta


Rejestracja

 1. Grecky

  Seriale

  2 sezon detektywa nie jest jakimś totalnym dnem, ma swoje momenty (niewiele, ale są). Taki średniaczek do oglądania przy ubijaniu kotletów na niedzielny obiad. Można obejrzeć bez cierpienia. Ale jak się go porówna do pierwszej serii, to niestety jest to nokaut. Najlepiej olać i po prostu czekać na 3 sezon.
 2. Grecky

  Seriale

  @sLk Luther? Fantastyczny serial. Ostatni sezon słabszy, ale poza tym petarda, ale zdaję sobie sprawę, że nie każdemu przypodoba klimat tej produkcji. Jest dosyć specyficzny, a na tle dzisiejszych seriali wręcz surowy i jakby z innej epoki.
 3. Grecky

  Seriale

  Tata Kill jak zwykle nie zna się na dobrych produkcjach i narzeka na 2 sezon, który był wybitny. Świetna gra aktorska i kompletna historia opowiedziana od początku do końca bez zbędnego filozofowania; jak w 1 sezonie. No, ale polaczki oczywiście muszą dowalić swoje 3 grosze, bo nie dostali tego, czego chcieli, czyli powtórki z 1 serii tylko z innymi aktorami. Czekam na narzekania na 3 sezon przed premierą, bo główny bohater jest czarny. Prawicowe oszołomy. Żartuję, miejsce 2 sezonu jest w piekle obok księży pedofilów.
 4. Grecky

  TV/Monitor/Projektor do PS4/PS4 PRO

  @bany® Sprawdzić czy nie masz trafionych pikseli i zafarbów na białym tle. Zostaje jeszcze kwestia bandingu, ale nie na planszach testowych jak co niektóre oszołomy na forum HDTV. Ja sensu w zapuszczaniu 5% szarości i wychwytywaniu ilości pionowych pasów nie widzę. Wiem, że tam są, ale podczas normalnych seansów ich nie dostrzegam, ale mam to gdzieś. Zauważyłem je tylko jak grałem w całkowitej ciemnicy na ekranie ładowania jakiejś gry.

Reputacja

Ostatnia wygrana Grecky w dniu 3 Kwiecień

Użytkownicy przyznają Grecky punkty reputacji!

1422 Boss

Informacje o profilu

 • Wiek
  99
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Tel Awiw
 • Hobby
  Piłka nożna, filmy i gry

Kontakt

 • Gamertag
  DamianBond
 • PSN
  ( ͡° ͜ʖ ͡° )

Ostatnie wizyty

40804 wyświetleń profilu
×