Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

Tez mam ponad dobę zmarnowana z życia. Muszę tylko ogarnąć godziny, bo w pracy półprzytomny chodzę :)

Oby ubi poszło w kierunku Blizzarda i zrobili z TD, to co oni z Diablo 3 po pierwszym DLC :)

Edytowane przez Foxter
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie chyba tez gra zostanie na dłużej. Design tego miasta powala. Na dokładnie takie coś czekałem. Zaśnieżone opuszczone, zniszczona metropolia i my jako agencik próbujący ten syf ogarnąć. Brakuje mi tylko jakiś narkomanów w ilościach churtowych którzy na nas polują lub lekkiego posmaku horrorowatego np w postaci zarażonych ludzi na modłę zombii(wiem że ludziom się truposze powoli nudzą ale ja je uwielbiam w popkulturze) Może dlc przyniosą nowe typy przeciwników. Oby.  Chciałem tytuł ograć i wymienić na dark souls 3 a wychodzi na to że na soulsy będzie trzeba wydać osobną kasę bo po prostu aż szkoda takiej strzelanki się pozbywać. To chyba design tego miasta tak mnie przyciąga do tej gry i ta zima! Mega zaskoczenie i aż śmiać mi się chce widząc znaczek ubisoftu. Gry ubisoftu to zazwyczaj ten sam syf co activision i ea czyli trzaskanie na produkcji do oporu bez żadnego zaangażowania. Tutaj widać że ekipa ze szwecji dostała wolną rękę i widać serce włożoną w tą grę na każdym kroku a nie kopiuj wklej co rok. 

Edytowane przez vincent
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sie pyka w singlu? Jest ok? W sieci nie mam za bardzo czasu grac ale w singla bym pogral i zastanawiam sie czy warto kupic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sie pyka w singlu? Jest ok? W sieci nie mam za bardzo czasu grac ale w singla bym pogral i zastanawiam sie czy warto kupic.

no gra jest typowa do co-opa. Ale za to w singlu jest znowu dla mnie lepszy klimat jak się robi misje. W misjach w 4 jest taki rozpier... że niekiedy nawet nie zdążę poczytać o co chodzi w misji przez nagromadzenie przecinków jak gra się w co-opie. Proste, singiel się klimatycznie idzie samemu ale w co-opie się lepiej gra. Ale jeśli jesteś osobą co ceni sobie spokojniejsze granie to singiel też daje radę. Wtedy jest klimat lepszy i gra tak nie popędza. No gra niemal idealna. Wiadomo gry roku na pewno nie zgarnie ale śmiało może pretendować do gry roku bo niema czego się wstydzić.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubie w co opa ale nie mam za bardzo czasu. W singlu jest sporo do zrobienia czy to gra na 10 godzin?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie stwierdzam, że to lepszy zakup w ostatnim czasie. Gra posiada takie coś, że chcę się grać bez przerwy.. Niby nie ma jakieś specjalnej fabuły, ale mimo to ciągnie jak cholera do gry. Być może to przez ten zajebisty klimat. Chce się zwiedzać bez końca. Raz zagrałem z randomami i było zajebiście, więc co dopiero musi być jak gra się ze znajomymi:D Jednak na razie jeszcze pocisnę samemu, a jak gra nie znuży, to szykują się dziesiątki godzin świetnej zabawy. 

Edytowane przez mikelsgrom1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sie pyka w singlu? Jest ok? W sieci nie mam za bardzo czasu grac ale w singla bym pogral i zastanawiam sie czy warto kupic.

Ja gram od początku solo i jest mega. I chce skończyć tak fabule i dopiero bawić się w coopie i DZ.

Spokojnie wciagaj - jedna z lepszych gier ostatnio ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubie w co opa ale nie mam za bardzo czasu. W singlu jest sporo do zrobienia czy to gra na 10 godzin?

Już mam ponad 30 i jakieś 40% fabuły, nie jest to pozycja z singlem na 6h... Nie masz się czego obawiać

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem fanem gier serii tom clancy od 2001. Wszystkie ghost recon ograne. Po zagraniu w betę wiedziałem, że gra zostanie w mojej kolekcji.

Otwartym światem jak w skyrim, lokacjami i klimatem jak w metro 2033 i the last od US, systemem koop i sterowaniem jak w ghost recon i lotem jak w diablo, na prawdę ta gra rządzi...

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

Aha i jeszcze ulepszanie broni jak w battlefield

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy wchodzę do głównego holu bazy pojawia mi sie monit na gorze "baza operacyjna : poczta" o co kaman ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy wchodzę do głównego holu bazy pojawia mi sie monit na gorze "baza operacyjna : poczta" o co kaman ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

O to ze masz swoja bazę w budynku poczty jak ja rozwijasz zyskujesz nowe upgrade do umiejętności

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gUAyb6V.jpg

 

Kr9uwoe.jpg

 

aIbH1SI.jpg

 

y1ETk0x.jpg

 

 

 

Dla mnie póki co najlepsza gra tej generacji. So samotnego grania nie poleciłbym jej nikomu, natomiast w multi to jest taka frajda, że miód wycieka przez szczeliny w konsoli.

Edytowane przez Kazuo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 albo 3 trofki są związane z dz

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej grze nie ma czegos takiego jak 'nie mam czasu na gre multi' .. jeden klik i grasz z kims multi, nie musisz nawet z nim rozmawiac.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ich więcej, samemu nie można wbić platyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno jest za 50 uleczeń partnera i zabicie innego gracza w strefie mroku oznaczonego jako zbuntowany

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zeby wbic skrzydla w bazie na 100% po przejsciu wszystkich misji fabularnych trzeba robic potyczki czy mozna sie do kogos dolaczyc kto nie ma jeszcze fabuly skonczonej i robic misje fabularne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest gdzies informacja jakie lokacje sa w grze i porownanie do rzeczywistosci z jakims krotkim opisem?

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, w google pod haslem "division vs reality" ..  :whistling:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie mam kolegów do gry :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi kiedy będę mógł zrobić z tych topowych elementów broń konkretną? Przerabiam te surowce na te topowe żółte i własnie jak mogę wytworzyć broń? Jestem na 9 levelu. Czy to nie jest tak że wraz z postępem gry i nabijaniem levelu po czasie po prostu pojawią się do wytworzenia bronie żółte w miejscu modyfikacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz mieć schemat, a na te topowe to chyba przy 30lvl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×