Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

Ja również kupiłem Gold Edition ale zamawiałem przed premierą i 8marca odebrałem za 359zł. Parę dni później pojawiła się kolekcjonerka za tą samą cenę i byłem zły trochę ale odpuściłem sobie ją gdyż w mojej Złotej Edycji wykorzystałem kod na Season Pass i nie chciałem się bawić w kupno kolekcjonerki, podmiane Season Pass do mojego golda by sprzedać go z działającym kodem ☺

Życzę Tobie świetnej zabawy bo ta gra jest ba prawdę warta straconego czasu w realu ☺☺☺

Ja nadal przechodzę sobie grę powoli. Eksploruję świat, robię misję poboczne, potyczki a później misję główną. Gram od 8marca i dopiero mam 8lvl ☺☺☺

No ale nie mam dużo wolnego czasu więc myślę, że może mam z 10godzin dopiero przegrane ☺

Tapatalk - S5

Edytowane przez Kolos28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja wczoraj wbilem 30lvl, musze jeszcze baze rozbudowac na 100% i wbijam do DZ. Mam teraz fioletowa snajperke 10 strzalowa z szybkostrzelnoscia i powiekszonym magazynkiem i fioletowy smg. Musze upolować takie zlote bo mi sie mega gra w takiej konfiguracji.

Sprawdzić chyba nie można, ale zużywają się jeszcze na przykład przy rekalibracji złotych itemów - może to Ci wcięło te punkty?

No wlasnie w tym rzecz, że nic nie kalibrowalem i nie kupowalem. Nie mam nawet jeszcze zlotego itemu Edytowane przez bany1987
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tak samo:) gram od premiery, lvl 12 i jakieś 14h na liczniku:) misji głównych mam zrobionych z 5-6 może. Biegam i robię poboczne, a od wczoraj zbieram telefony, echa i poradniki przetrwania :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No też mam zamiar właśnie na spokojnie grać, nie lecieć na szybkiego z wszystkim. Chcę troszkę przy tym tytule "pomaniakować"... przynajmniej póki pada mam całego (Dark Souls3 niebawem). Chociaż wczoraj przy pierwszym posiedzeniu 6 lvl wpadł. Rozumiem że później te lvle zwolnią, bo w sumie pograłem wczoraj max 3h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam teraz fioletowa snajperke 10 strzalowa z szybkostrzelnoscia i powiekszonym magazynkiem i fioletowy smg.

M1a Socom?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M1a Socom?

Zgadza sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No też mam zamiar właśnie na spokojnie grać, nie lecieć na szybkiego z wszystkim. Chcę troszkę przy tym tytule "pomaniakować"... przynajmniej póki pada mam całego (Dark Souls3 niebawem). Chociaż wczoraj przy pierwszym posiedzeniu 6 lvl wpadł. Rozumiem że później te lvle zwolnią, bo w sumie pograłem wczoraj max 3h.

Szybkość wpadania poziomu nie zwalnia bo misje główne na danym poziomie dają mniej więcej połowę expa do wskoczenia na kolejny, poboczne z danej dzielnicy i potyczki dają drugą połowę lub więcej, do tego exp za kille i znajdźki, więc jak czyścisx mapę po kolei dzielnica po dzielnicy z misji głównych, poboczny i potyczek zbierając znajdźki jakie wpadną po drodze to wbijesz 30 lvl przed jedną lub dwoma ostatnimi misjami. I dopiero wtedy zacznie się prawdziwa zabawa. U mnie 30 lvl wpadł jak jeszcze miałem nie rozpoczętą misję na 28 i 2,5 dzielnicy do zrobienia z pobocznych i potyczek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby gral powoli jak wy to jechalbym misje na hardzie bo misje na 28 poziom majac 30 na normalu to sie z marszu robi. Ja mialem zazwyczaj poziom o 2-3 nizszy niz zalecany na normalu i trzeba bylo niezle kombinować czasami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie, dla klimatu i "wyzwania" lepiej robic misje na Hardzie.
Potem i one robia sie "easy", ale wskakuje poziom challenging, na ktorym juz jest przednia zabawa no i darkzone, gdzie sa rownie silne mobki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie, dla klimatu i "wyzwania" lepiej robic misje na Hardzie.

Potem i one robia sie "easy", ale wskakuje poziom challenging, na ktorym juz jest przednia zabawa no i darkzone, gdzie sa rownie silne mobki.

Trzeba zrobic misje na hard zeby miec opcje challenging?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sie pochwale :P

Jaką masz pojemność magazynka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, ale challenging jest od 30 lvla dopiero.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, ale challenging jest od 30 lvla dopiero.

No jak ogarne baze to sie biore, masz jakies miejsce w ekipie czy ciasno?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bany jak cos to ja tez chetnie sie dolacze na wyzwanie, za 2-3 dni powinienem byc gotowy z 30lvl

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Solo czy w grupie. Czasem tacy gracze potrafią popsuć misje, robiłem misje w centrum handlowym będąc na odpowiednim poziomie z 3 kolesiami 2-3 poziomy niżej, i nie szło zrobić ostatniego etapu, ludki padali jak muchy, ja zaraz po nich.

Edytowane przez Nath_147
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak ogarne baze to sie biore, masz jakies miejsce w ekipie czy ciasno?

Jakby co to też się piszę. Tylko najpierw lepiej byłoby zrobić parę rundek po DZ żeby wydropić lepszy sprzęt i pozbierać kredyty feniksa, bo samemu trochę ciężko, misje na hardzie łatwe solo ale nie mam szczęścia do lootu, dostaję sprzęt lub bronie z innych kategorii, w których mam już lepsze. Cały czas latam z niebieskim Mk16 bo ma niesamowitą celność jak na karabinek, będę chyba szukał żółtej wersji. Na hardzie daje radę, ale na elitarnych trochę słabo.

Ale w grupie na challenging bez najlepszego sprzętu nie powinno być dużego problemu jak się dobrze drużynowo dobierze skille i talenty. Myślę, że smart cover razy 2 lub 3 (żeby dublować efekty) z leczeniem i osłabieniem, punkt medyczny razy 2 z ammo i nietykalnością na efekty, wieżyczka z porażaczem i mina z gazem na kontrolę tłumu, leczenie z podnoszeniem na wszelki wypadek i nie będzie znaczenia, że staty są niskie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze kminisz, ale pamiętaj jeszcze ze te moby trzeba jeszcze ubić.
Bez dpsu to bardzo ciężko jest zrobić misję gdzie cpu ma healerów.

@Bany

U nas ma 30+jest z 8 osób, reszta właśnie dobija 30. Zawsze jest z kim postrzelac.
Tylko trzeba po angielsku szprechac, bo oprocz mnie jest tylko jeden Polak.

Edytowane przez Majudude

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co dostanę na obecną chwilę jeżeli zakupię season pass? I skąd wziąć wytrychy bo mnie się skończyły:)

Edytowane przez slawku2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydropic z mobkow.

Może to śmieszne ale nie wiem co to znaczy. Mam zabijać przeciwników i oni mogą posiadać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, zabijaj zwyklych wrogow i jest mala szansa ze poleca, max mozna miec 3 na sobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to śmieszne ale nie wiem co to znaczy. Mam zabijać przeciwników i oni mogą posiadać?

Tak. Ogólnie rzeczy, które wypadają z zabitych przeciwników i skrzynek to loot. Loot wypada z trupa, więc można go wydropić. Tak więc musisz zbierać ekwipunek z zabitych przeciwników i liczyć, że znajdziesz wytrychy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×