Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

nie ekstraktuje fioletowych i innego trashu, skupiam sie zeby wbic najpierw 50 lvl :) pozatym nie wiem po co mnie o cos takiego posadasz, gdybym to robil to bym to napisal normalnie. jak nie wierzysz to moje spokojnie wyslac CI screeny swoich wszystkich zlotych schematow oraz kredytow feniksa, ktore posiadam. 

z pamieci powiem, ze kupionego mam vectora, ak, magazynek i jeden zloty mod + okolo 350 feniksow. 

 

pozatym nie do konca sie chyba rozumiemy...


Ale pieprzyta... :)

Co ma piernik do wiatraka?

Grajac w pierwszym tygodniu w DZ mozna bylo nabic 1000 phx creditow w przeciagu paru godzin, kupic wszystkie HE blueprinty i miec z bani ekstraktowanie gowna (purple).

Grajac teraz, w DZ robisz ~30 phx w godzine / 20 phx credit w ~15 minut w challenging / 30 phx credit w 20 minut na hard (raz dziennie).

To ze ktos szuka bardziej efektywnych sposobow farmienia (w tym loot cave) to normalny porzadek gierek mmo. 
 

 

jest różnica między "farmic lootcave bez zadnej spiny" a biegac po DZ, robic challange itp. nie mówie, że challange to dla mnie to bulka z maslem, ale na pewno wole spedzic pol godziny i zdobyc 30 feniksow niz isc na latwizne i pozniej bujac sie z samymi egzotykami.

 

gra jest po to zeby czerpac przyjemnosc, jezeli dla kogos przyjemnoscia jest miec full end game gear oszukajac to wspolczuje. 

Edytowane przez nenesior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktos chodzi na lootcave bo ambitny jest dla niego za trudny to niech lepiej odstawi ta gre, to nie kwestia sprzetu jakim dysponujesz.

Pozwolę się z tobą nie zgonić.. to jakim sprzętem dysponujesz jest równie ważne jak to jak go używasz.. Oczywiście w asyście innych dodatków talentów itp.. to można być kosą nie do wycięcia. Zwróć uwagę, że jak pooglądasz filmiki tak zwanych "Tank build" to przeważnie nie są oni za mocni tylko wytrzymali.. Co mi to daje, że będę w stanie wytrzymać dłużej skoro i tak musze dłużej kolesia wycinać. (co prawda można to samo powiedzieć w druga stronę) ale mimo wszystko jak wpadniesz z zaskoczenia to wytniesz 1-2 kolesi zanim się zorientują co jest grane a wtedy jest dla nich za późno..

 

Tak jak ostatnio wspominałem o lexington.. Wpadłem z 3 randomami i nie mogliśmy się w połowie mapy przebić bo 8 razy z rzędu nad moby jechały jak szmaty.. byliśmy po prostu za słabi. A innym razem będąc na takiej samej mapie też z randoamami wszedłem do menu aby zmienić dodatek na smart cover a gdy wróciłem do gry nie było do kogo strzelać.. 0.0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy prędzej czy później dojdzie do etapu w którym nie będzie już co z fenixami robić, więc spokojnie nie ma po co farmić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie momentami nie ogarniam tego "dayli". Ostatnio bodajże przed wczoraj zagrałem z randomami lexington i metro poszło zaskakująco łatwo. A elektrowni to nawet na obszar misji nie dało się wejść. Wczoraj podobnie zagraliśmy rosyjską ambasade i też nawet przez bramki nie daliśmy rady sie przebić bo tak nas wyciskali.. Co prawda mam 80/43/5 może to tu jest pies pogrzebany..

Zrobiłem obie te misje na ambitnym, WSZYSTKO zależy od ekipy/taktyki,  oczywiście minimum 1 z leczeniem, gram tylko z randomami. Ambasada to krótki szturm, WYCOFANIE i tak non stop, a elektrownia to często 2 na piętrze albo z flanki. Dla jasności mam chyba najsłabsze bronie i pancerz na forum :biggrin: Nadrabiałem lecząc team zdolnościami itp. 

Edytowane przez Tomi915

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Czy mi się wydaje czy powstała gównoburza o lootcave (aka Bullet King aka Kulka), który już nie działa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działają inne, tutaj jest gównoburza o to, ze ktos wie o grze wiecej i to wykorzystuje.

 

Loot cave sam w sobie nie musi byc bugiem (BK nim nie byl), bugiem moze byc np przelazenie przez sciany ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez kitu naprawdę niektórzy za poważnie podchodzą do sprawy , nawet w nyc chyba ktoś na tej ulicy plakat przykleił z tym całym Bullet Kingiem , mi niestety nie pokazywał się ten gościu dwa razy byłem sprawdzić :) Ale fakt , jak sie chce to można dziś w nocy nabiłem od 37 do 43 lvl w dz sam , fajna trasę sobie sam znalazłem w tej strefie z 31 lvl także jak najbardziej samemu można expić :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inne? A wydawało mi się, że jestem w miarę na bieżąco :sweat:  Nie pytam gdzie i jakie z oczywistych powodów :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam do Was pytanie dotyczące gry z randomami w DZ, mianowicie jak należy używać matcmakingu, żeby znalazło nam ekipę do konkretnej strefy DZ? Za pomocą stanowisk w kryjówkach położnych najbliżej interesującej nas strefy? Czy jest jakiś inny sposób?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam do Was pytanie dotyczące gry z randomami w DZ, mianowicie jak należy używać matcmakingu, żeby znalazło nam ekipę do konkretnej strefy DZ? Za pomocą stanowisk w kryjówkach położnych najbliżej interesującej nas strefy? Czy jest jakiś inny sposób?

Ja bym uzyl czatu glosowego i powiedzial chlopakom ze chce isc na dany DZ, jak maja inne plany to leave i nastepna grupa.

Wiem ze to nie jest do konca odpowiedz na Twoje pytanie, ale cos od czego mozna zaczac.

Edytowane przez kosciarz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym uzyl czatu glosowego o powiedzialem chlopakom ze chce isc na dany DZ, jak maja inne plany to leave i nastepna grupa.

Wiem ze to nie jest do konca odpowiedz na Twoje pytanie, ale cos od czego mozna zaczac.

 

 

Dzięki,  w sumie trochę jest, wynika z tego, że spina tylko do DZ niezależnie od miejsca dołączenia do matchmakingu i już podczas samej gry trzeba decydować gdzie iść ;)

Edytowane przez Lamkers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

duzo osob na facebookowych grupach the division pisze co chwile, ze idzie DZ. zawsze lepiej byc w grupie z polakami niz obcokajowcami. dolacz rowniez do spolecznosci the division na psn. praktycznei co chwile ktos szuka osob do DZ :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z obcokrajowcami mozna jezyk podszkolić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze lepiej byc w grupie z polakami niz obcokajowcami.

Mozesz jakis argument podac? Bo az mi szczena opadla jak to przeczytalem :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozesz jakis argument podac? Bo az mi szczena opadla jak to przeczytalem :)

 

na przykład komunikacja, 4 polaków szybciej się dogada niż 4 randomów, nie każdy włada angielskim na poziomie komunikatywnym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obcokrajowec = random? :)

Bo to wynika z Twoich dwoch postow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dokladnie, natomiast z Twoich powyzszych postow wynika, ze random = obcokrajowiec.

Mniejsza, ja gram glownie z amerykanami i gra mi sie swietnie, angielskiego tez nie mam na swiatowym poziomie, ale sie dogaduje :)


Najwazniejsza jest tutaj komunikacja, bo mozesz miec ekipe, ktora wlada jednym jezykiem ale bez sluchawek z mikrofonem.
Po angielsku tez chyba kazdy zrozumie podstawowe zwroty, ktorymi mozna sie tutaj poslugiwac. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki macie swój sposób na ammo w DZ ? Bo jak gram to prędzej czy póżniej dochodzi do sytuacji, że wystrzelam się i biegam na przysłowiowych oparach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha, udało mi się zrobić pierwsze daily na ambitnym! Od razu kupiłem schemat na Vectora i już z nim latam ;)

Miałem szczęście, że trafiłem na bardzo ogarniętych graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki macie swój sposób na ammo w DZ ? Bo jak gram to prędzej czy póżniej dochodzi do sytuacji, że wystrzelam się i biegam na przysłowiowych oparach.

 

 

Edmunt, mniej strzelaj!!!   :P

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zbieram z mobkow + talent na 50% sznasy na zwrot pocisku za heada, Jest tez apteczka w skillach ktora odnawia magaazynek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zrobiłem sobie fajny build pod ambitne.

130k dps / 70k health /30k siła umiejętności, wszystko ustawione pod szansę na kryta, w sumie około 50%. Do tego w każdym przedmiocie coś do impulsu.

Broń cadeceus, z perkami - każdy kryt odnawia umiejętności o ileś tam procent, każdy kryt leczy , reszty nie pamiętam. 

Umiejętności to impuls zwiększający szanse na kryta, mina przylepna oślepiające, kluczowa zwiększająca dps i kryty.

Talent wydłużający działanie umiejętności za każdego killa.

Gra wygląda w ten sposób że strzelam a na ekranie aż pomarańczowo, kryty lecą aż miło. Dzięki temu co kilka sekund spamuje zdolnościami raz po raz oślepiając przeciwników i waląc impulsem, koledzy tylko ich dobijają.W trudniejszych momentach włączam kluczową

Wczoraj rosyjski zrobiłem z 7 razy, wszystko w trybie ekspresowym, przeciągając nawet dużo słabszych. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do impulsu zwiekszajacego cryty polecam talent, który przy strzale w głowie ma szanse na aktywowanie impulsu na 10 sekund

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez kitu naprawdę niektórzy za poważnie podchodzą do sprawy , nawet w nyc chyba ktoś na tej ulicy plakat przykleił z tym całym Bullet Kingiem , mi niestety nie pokazywał się ten gościu dwa razy byłem sprawdzić :) Ale fakt , jak sie chce to można dziś w nocy nabiłem od 37 do 43 lvl w dz sam , fajna trasę sobie sam znalazłem w tej strefie z 31 lvl także jak najbardziej samemu można expić :)

Zapodajesz jakąś mapkę :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×