Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

No ja mam dużo elektroniki ale raczej pvp jeden na jeden

to nie za bardzo. Coś za coś, mam mało ons i wytrzymałości, ale taktyk raczej nie służy do zabawy jeden na jednego ( przynajmniej dla mnie). Do pvp raczej wędrowiec jest polecany. Ale jak trafię kogoś z e sticky bomb to raczej kiepsko go widzę - 1,4 mln. obrażeń raczej robi robotę. Tylko że ja rzadko trafiam, ciężko takiego skaczącego, turlającego się, szybkiego gracza trafić.

 

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, donsarcasm napisał:

 

 

7 level w Bastionie a tylko raz moja drużyna wygrała. Też tak macie czy tylko ja tak trafiam?

 

 

 

 

W to się gra tylko z kumplami. Kupiłeś OK !  Masz skład to grasz jeżeli nie to  jesteś chłopcem do bicia

Słuchawki ,lider  który ma  jaja i umiejętności  i możesz grać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu tylko z kumplami? Można tam wpaść i walić ile wlezie. Taka odskocznia od tych wszystkich najazdów i poziomu legendarnego. Tam się trzeba nagłowić. Albo na przetrwaniu. Wiem że idea bastionu jest innna, niestety trudna w realizacji ze względu na randomowość właśnie. I teraz mam pytanie - w bastionie jest drużyna 8 osób a my możemy mieć w naszej drużynie 4 osoby, czyli te cztery dodatkowe to randomy. Czy da się to zgrać tak żeby wszyscy ( 8 osób) były ze znajomych?

 

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

 

 

Dla mnie na dzień dzisiejszy to taki TDM. Tak to przynajmniej wygląda

 

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, literat napisał:

W to się gra tylko z kumplami. Kupiłeś OK !  Masz skład to grasz jeżeli nie to  jesteś chłopcem do bicia

Słuchawki ,lider  który ma  jaja i umiejętności  i możesz grać

co to za brednie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Założeniem The Division była od początku gra drużynowa. Ostatni Bastion mógłby dla mnie mieć nazwę Ostatni Chaos. Na razie przynajmniej.

 

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale solo można grać jak najbardziej, czy to pve czy pvp solo jest równie dobre i przyjemne jak gra drużynowa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, sam gram często solo a na podziemiach wręcz wolę samotną grę. Ale najazdu czy teraz misji na legendarnym sam nie zrobisz. Wtedy dobra drużyna jest na wagę złota.

 

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Lexa na ambitnym wypadł mi... MDR i to 250 ons :obama: Także nie trzeba wcale poziomu legendarnego do dropu egzotyków. A wcześniej męczyłem z 3h najazd na bohaterskim i dupa z tego wyszła :vxoAZzf: Generalnie teraz tylko Lex :banderas:

MDR to bajka - zwykłe hity po 60tys, kryty nawet po 230tys... Denerwuje tylko pojedynczy ogień :frog:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodziło mi o drop, raczej o samo skończenie misji na tym poziomie. Uwierz mi że jest ciężko, nowy rodzaj mobów czerwonych które wg. mnie są bardziej inteligentne od reszty i ogólna trudność sprawia że jest to fajna, aczkolwiek czasochłonna i ciężka zabawa. Do zdobywania ekwipunku używam innych trybów, misji. Na DZ np. zaczęły lecieć egzotyki, a przed wczorajszą poprawką leciały też tam levele jak szalone.

 

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, rgomez napisał:

Jasne, sam gram często solo a na podziemiach wręcz wolę samotną grę. Ale najazdu czy teraz misji na legendarnym sam nie zrobisz. Wtedy dobra drużyna jest na wagę złota.

 

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

 

 

zrobie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobisz wytwórnię napalmu np. na legendarnym? Kuźwa, gratulacje. Ja taki mocarz nie jestem. Chętnie to zobaczę.

 

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robiłeś już misje na legendarnym solo? Najazd na najwyższym poziomie solo? Ja robiłem tylko drużynowo ale solo pewnie jest łatwiej( czytaj - mniej mobów) to może i wypali. Na jakim secie to robiłeś?

 

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie robiłem, ale z checia sprobuje i zrobie az w koncu sie uda. na solo moby sie skaluja do 1 osoby, jest ich mniej i sa słabsze wiec to kwestia setu i talentów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaa. Jak zrobisz daj znać. Wczoraj z lekko ( powiedzmy) nieogarniętą drużyną na napalmie polegliśmy. Zobaczyłem czerwone mobki i myślę wtf. to ma być legendarny poziom? I się zaczęło, te mobki bardziej mi przypominały graczy z DZ.

 

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poziom legendarny jest kozacki.. Mega wymagający.. Mnie się poszczęściło i było warto go robić ale zeszło nam ponad godzine..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości sam spróbuje dzisiaj zrobić coś na legendarnym. Napisz, jeśli możesz, nenesior na jakim zestawie zamierzasz to robić.

 

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też chętnie bym dzisiaj spróbował legendarnego ;) Może ktoś przygarnie wieczorem do teamu? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, gajer8 napisał:

Ja też chętnie bym dzisiaj spróbował legendarnego ;) Może ktoś przygarnie wieczorem do teamu? ;)

Ja raczej odpadam.. na 2 tygodnie teściowa przyjedzie więc wiesz :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

nie robiłem, ale z checia sprobuje i zrobie az w koncu sie uda. na solo moby sie skaluja do 1 osoby, jest ich mniej i sa słabsze wiec to kwestia setu i talentów. 

 

 

 

 

Napalm na legendarnym poziomie solo? Hehe stary wątpię żeby udało Ci się przejść pierwsza lokalizację gdzie musisz rozwalić jeden pojemnik z napalmem. To nie kwestia talentu ani dobrego setu, po prostu się nie da. Łowca z Survivalu przy zwykłym "fioletowym" mobku to cienias jest, a co dopiero "zolci".

 

 

 

Polska język jest chyba za trudna dla mnie w tym przypadku. Ktoś mi wytłumaczy ten talent Midas bo go nie ogarniam? Wale w przeciwnika i obydwaj na tym tracimy???

 

 

8e88c61ebd64904b6abca0d23c39b303.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj chłopakowi szansę, nie zniechęcaj. A ciekawe, nenesior jak byś zrobił najazd "smocze gniazdo" solo?

 

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie musze nikomu nic udowadniac ;-) niektorym to nawet trzeba pomagac przy trofce zabij 20 rogali to sie nie dziwie, ze dla nich pewne misje sa wyzwaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się tego zrobić solo. Te misje nie skalują się w dół dla jednego gracza. Także powodzenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prędzej się zesra niż zrobi to solo :vxoAZzf: Tym bardziej, że skalowanie nie działa. W czwórkę naprawdę ciężko to ogarnąć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×