Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

gram, wole DZ jest bardziej intesywny i zaskakujący

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Szanuję twój wybór. Może mi ktoś podpowie ( myślę - edmunt) gdzie najszybciej zdobędę maskę ferro? Do tego akurat sprzętu szczęścia nie mam. Jako że najazdy nigdy mnie kręciły, za trudne, raczej ich nie robię. Wczoraj dałem się namówić na falcon losti mile byłem zaskoczony że poszło to szybko i bez bólu. Normalnie łatwizna. Niestety nagroda nędzna. Myślę że maskę najszybciej na napalmie gdzie lata tam właśnie Joe Ferro. Tylko czy na niższym niż legendarny poziomie może wypaść?


Dla zainteresowanych - jest u sprzedawcy w terminalu schemat 256 na MP7.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, rgomez napisał:

Ok. Szanuję twój wybór. Może mi ktoś podpowie ( myślę - edmunt) gdzie najszybciej zdobędę maskę ferro? Do tego akurat sprzętu szczęścia nie mam. Jako że najazdy nigdy mnie kręciły, za trudne, raczej ich nie robię. Wczoraj dałem się namówić na falcon losti mile byłem zaskoczony że poszło to szybko i bez bólu. Normalnie łatwizna. Niestety nagroda nędzna. Myślę że maskę najszybciej na napalmie gdzie lata tam właśnie Joe Ferro. Tylko czy na niższym niż legendarny poziomie może wypaść?


Dla zainteresowanych - jest u sprzedawcy w terminalu schemat 256 na MP7.

 

nie wiem czy mogę odpowiedzieć i na pewno nie jest no najłatwiejszy sposób ani najszybszy... ale mnie dla przykładu maska wypadła z bossa na mieście i szczerze powiem że to jedyna jak dotąd sensowna rzecza którą mnie ta gra obdarowała bo taki szajs jaki mi leci to masakra... straszenie mnie to zniechęca... ja rozumiem że trzeba czasu i szczęścia ale jak się zrobiło ponad 200 razy taki dla przykładu Lexington to chyba by już mogła wpaść ta klata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

nie wiem czy mogę odpowiedzieć i na pewno nie jest no najłatwiejszy sposób ani najszybszy... ale mnie dla przykładu maska wypadła z bossa na mieście i szczerze powiem że to jedyna jak dotąd sensowna rzecza którą mnie ta gra obdarowała bo taki szajs jaki mi leci to masakra... straszenie mnie to zniechęca... ja rozumiem że trzeba czasu i szczęścia ale jak się zrobiło ponad 200 razy taki dla przykładu Lexington to chyba by już mogła wpaść ta klata

Wyrazy współczucia. Może zrób sobie lexa raz na jakiś czas.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc. Sledze watek od jakiegos dluzszego czasu, ale teraz postanowilem sie zarejestrowac. Wbilem niedawno 256 GS i grywam sobie solo, bo nie mam zadnych znajomych grajacych w The Division. Gdyby ktos chcial pograc to dodawajcie:

PSN: swizzyqt

wiek: 24

headset: on

dostepnosc: roznie. Praca dwuzmianowa + zycie prywatne.

 

Posiadam wersje z Season Passem takze jestem chetny na kazda forme cooperacji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Sledze watek od jakiegos dluzszego czasu, ale teraz postanowilem sie zarejestrowac. Wbilem niedawno 256 GS i grywam sobie solo, bo nie mam zadnych znajomych grajacych w The Division. Gdyby ktos chcial pograc to dodawajcie:

PSN: swizzyqt

wiek: 24

headset: on

dostepnosc: roznie. Praca dwuzmianowa + zycie prywatne.

 

Posiadam wersje z Season Passem takze jestem chetny na kazda forme cooperacji

wciągam nosem. Im więcej znajomych tym lepsza gra. Witamy 😀😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokonało się... dzisiaj rano wpadła klata... oczywiście nie na lexie i chu..wa ale ważne że jest... wylosowało ze skrzynki za zadania tygodniowe... przynajmniej przez jakiś czas nie bede musial robic tej cholernej misji... zchodzę do podziemi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Na podziemiach nie leci żaden legendarny sprzęt. Można tam polatać ale szybciej i lepiej wyposażysz sieę na Bastionie. Ja podziemia robię dla uspokojenia nerwów, po innych rzeczach w Division.

 

Jako że nie było mnie w domu to nie grałem w sobotę i uciekła mi ciekawie zapowiadająca się impreza legendarna. Jestem niepocieszony, ale następnym razem postaram się nadrobić stracony czas. Pozdrowienia dla wszystkich, a w szczególności dla edmunta ( dzięki za zaproszenie i za wspólną grę).

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram w tą gre od dawna ale chyba nadal nie ogarniam.. znalazłem klate o parametrach lepszych niż moja dotychczasowa a mimo to wytrzymałość spada o 25K.. nie czaje tego bez kitu..

IMG_1517.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minut temu, donsarcasm napisał:

Pokaż obie, zobaczymy co i jak

No właśnie pokazałem w/w poście..

 

Stara - 1759 + 16,661 zdrowia

Nowa - 1887 + 16,672 zdrowia

 

A mimo ta nowa zaniża wytrzymałość o około 25K

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

No właśnie pokazałem w/w poście..

 

 

 

 

 

 

 

Stara - 1759 + 16,661 zdrowia

 

 

 

 

Nowa - 1887 + 16,672 zdrowia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A mimo ta nowa zaniża wytrzymałość o około 25K

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

No stary co Ty? Przecież jak byk widać dlaczego. Talent klaty zabiera Ci 10% wytrzymalosci

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie używałem brawury. Sądziłem, że jak będę dostawał od gracza albo mobka to obrażenia podniesie o 10% a nie, że tak na sucho mi wytrzymałość obniży :) no ale spoko dzięki za uświadomienie..

 

ps. Dziś wieczorem okolo 20:30 planuje na kolejnej postaci zrobic time squer i elektrownie łorendgejt :22_stuck_out_tongue_winking_eye: ktoś chętny?

Edytowane przez Edmunt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie,zatrzymałem się na 163 poziomie pancerza. Przestał się podnosić i nie wyrzuca mi przedmiotów o większej klasie.

Porobiłem wszystkie misje,ale na poziomie normal. Czy żeby ruszyć dalej i wspinać się na wyższy poziom,muszę teraz zaliczyć te same misje na poziomach trudnym i legendarnym ? Czy muszę uderzyć do DZ ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie,zatrzymałem się na 163 poziomie pancerza. Przestał się podnosić i nie wyrzuca mi przedmiotów o większej klasie.

Porobiłem wszystkie misje,ale na poziomie normal. Czy żeby ruszyć dalej i wspinać się na wyższy poziom,muszę teraz zaliczyć te same misje na poziomach trudnym i legendarnym ? Czy muszę uderzyć do DZ ?

 

Przede wszystkim upewnij się, czy zmieniłeś poziom świata. Polataj sobie też po bossach w otwartym świecie, czesto daja cos ciekawego. Edmunt dawał tutaj już kilka razy mapke z ich lokalizacją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam M4 policyjne i lekki problem z opanowanem recoilw broni. Czy karabinek M4/LVOA nie sprawia tylu problemow z manewrowaniem analogiem? Gram 4pc AB i jako druga bron mam karabinek ACR i strzela mi sie nim duzo lepiej i duzo celniej. Jakies porady od doswiadczonych graczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja policyjna jest najgorsza. Zwykły M4 jest najprostsze w opanowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli mnie pamięc nie myli to w zeszłym tygodniu był schemat na M4 do kupienia w BoO :) a w tym tygodniu jest MP7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Edmunt napisał:

Jesli mnie pamięc nie myli to w zeszłym tygodniu był schemat na M4 do kupienia w BoO :) a w tym tygodniu jest MP7

 Zgadza sie, ale bylem swiezo po wbiciu 30 levela i nie zdazylem uzbierac PhC :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Schemat na m4 był jakiś czas temu. W zeszłym tygodniu był AK47. Ale póki jest MP7 to trzeba go brać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na DZ zrobiłem sobie własną wymyśloną misje.. I było spoko.. A mianowicie grałem solo i traktowałem DZ jak mape na surwiwalu. Zamiast zbierać loot z bosów zbierałem tylko feniksy po nich oraz skrzynki.. Głównie fioletowe i złote.. Nawet inni gracze mi nie przeszkadzali.. Co jakiś czas któryś z graczy próbował sił ale niedawał rady mnie ubić :) kilka razy uciekłem nawet czteroosobowej ekipie.. :1_grinning: jak ja użyje leczenia to od zera dostaje ponad 2,5 kafelka a potem przez kolejna 10 sekund zdrowie mi jeszcze podnosi do maxa :) miłe uczucie..

Edytowane przez Edmunt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, rgomez napisał:

Schemat na m4 był jakiś czas temu. W zeszłym tygodniu był AK47. Ale póki jest MP7 to trzeba go brać.

Kupiłem ten schemat na MP7 ale jakoś strasznie nie pasuje mi ta broń. Zdecydowanie bardziej siedzi mi SMG-9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie przejmuj jeszcze troche i ten schemat będzie można w kapcie schować. Teraz nie pamiętam ale w 1.6.1 albo w 1.7 będzie znowu podniesienie GS więc wszystkie rzeczy na 256 spotka ten sam cos co poprzednie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Edmunt napisał:

Nic się nie przejmuj jeszcze troche i ten schemat będzie można w kapcie schować. Teraz nie pamiętam ale w 1.6.1 albo w 1.7 będzie znowu podniesienie GS więc wszystkie rzeczy na 256 spotka ten sam cos co poprzednie..

Skąd takie dane masz? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie oficjalnie narazie nie podali że będzie podniesiony GS.

Ja powoli odpuszczam bo już kompletnie nie ma co robić w tej grze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×