Skocz do zawartości
tata_arek

Trials Fusion

Rekomendowane odpowiedzi

Premiera juz za kilka dni, jedynka oceniana byla bardzo wysoko.

PS. Moze jakis dzial dla gier indie na PS4?

Gra już jest na PSS, ale Ubi przesadziło z ceną, 79zl. Teraz bije się z myślami czy kupić, bo jedynka to była genialna gra.

Edytowane przez Patricko
:) pomyślimy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz konto na USA,to jest demko.Dziwi mnie bardzo czemu u nas nie ma.Co do gierki to zapowiada się nieźle i wcale nie jest łatwa.Myślałem  że to będzie gas,brake i do przodu :P Jednak trzeba się trochę powyginać ;)

Edytowane przez piotrekoka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • CVG – 8/10

Digital Spy – 4/5

Edge – 8/10

EGM – 8/10

Eurogamer – 8/10

GamesBeat – 90/100

Gamespot – 8/10

Gamesradar – 4/5

God is a Geek – 8/10

IGN - 82/100

Joystiq – 4/5

NowGamer – 7.5/10

OXM – 8/10

Polygon – 6.5/10

TheSixthAxis - 9/10

Videogamer – 9/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już zasysam ;) Ograłem demko.Naprawdę zapowiada się zajebiasta gierka!

 Ci tutaj się nieźle bawią,tyle że na klocu :P Edytowane przez piotrekoka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, czy warto brać wersje Delux? Czy jednak olać i poczekać na trasy od społeczności?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem ten sam dylemat, chcialem pudelkowe deluxe, bo w razie W mozna odsprzedac i jakos wole pudelka, ale informacja o tym, ze pudelko wychodzi dopiero 25.04 postawila mnie przed dylematem, bo w koncu nie ma w co grac.

Deluxe ma season pass oraz jakies pierdoly (stroje chyba) i dzis po pracy lyknalem zdrapke z Alle za 91zl i nabylem ta gierke. Jedyna moja stycznosc z crossami to exhibitions na pegazusie, jakies crossy na psx oraz urban trial na ps3. Urban mi podpasowal, ale wiedzialem, ze to klon slynnego trials z Xa.

 

Po 5h szarpania sie z kumplem o wyniki stwierdzamy, ze gierka jest warta tej kasy (79zl), a season passa mozna wyrwac za drugie tyle lub brac dlc na raty. Mapki/gry od uzytkownikow juz sie namnazaja np. latanie, gra w kosza czy baseball :) wariacji pewnie bedzie sporo, bo kreator daje olbrzymie mozliwosci przez co ciagle mozemy odkrywac co nowego.

Nic jednak nie przebije skill game pt. Big Air, czyli malyszomania :) dobre 3h tluklismy ten etap rownolegle konwersujac na imprezce; moj aktualny personal best to 154,7m :D

 

Grafa/animacja.muzyka bez zastrzezen, jest bardzo ladnie. Spodziewalem sie jakis upgradow maszyn na wzor urban trial, ale tego tu chyba nie ma, po prostu odkrywasz maszyny, ktore mozesz pomalowac lub zakupic felunek; moze pozniej cos sie zmieni, poki co skoki ala Malysz nas pochlonely.

 

PS pisane na szybko dla niezdecydowanych, ogolem polecam i ide spac

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczyłem cenę to mój entuzjazm trochę zmalał, ale po pograniu kilka godzin stwierdziłem, że warto było wydać te 80 zł :D Dobrze, że seria trafiła na PS4 i czekam na multiplayer (online póki co niedostępny, bo pracują nad jakimś nowym, świeżym i ma dojść w patchu, narazie tylko lokalny)

Także ja również polecam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny bugfest.

Pograłem, wywaliło mnie racząc errorem, przy powtórnym uruchomieniu dowiedziałem się, że mój save jest corrupted i zostanie skasowany i... muszę zaczynać od początku.

Parodia.

Edytowane przez mark24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieliśmy Trials HD,Trials Evolution i teraz Trials Fusion.Każda jest inna inne podejście. Fusion jest bardziej arcadowe, bardziej przystępne dla większości graczy co nie zmienia faktu że daje frajdę.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...elastomania z nową grafiką za 80 zł?

Można ograć jak będzie w Plusie za darmo.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra sama w sobie spoko ...ale chyba nie za tą cenę?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem 2h wczoraj przeszedłem 2 pierwsze światy (z 8 dostępnych) na złoto. Jednak na każdej trasie są 3 wyzwania i to będzie pewnie miejsce na którym ludzie będą niszczyć pady :)

Dodatkowo jest masa tras tworzonych przez użytkowników więc jest w czym wybierać. Czekałem na tą grę od dawna dlatego bez żalu wydałem 80zł na grę.

Gra jest odskocznią i przerywnikiem dla mnie, nie chcę zaczynać żadnego dużego tytułu bo się wciągnę za bardzo :)

Na pewno pojawi się w plusie dlatego jak ktoś nie ma ciśnienia to nie ma sensu kupować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Huh to zależy, mi osobiście nie było nigdy dane zagrać na Xboxie, więc z miłą chęcią zapłaciłem tyle ile chcieli. Więc jedni kupią inni poczekają na przecenę, a jeszcze inni nie kupią w ogóle :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku nie chciało mi się łączyć, na drugi dzień zalogowałem się na kompie i widziałem że już kilka rzeczy mam zrobione z Trialsów, więc sprawdziłem na PS4 i jakoś poszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, normalnie przez www.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja się logowałem i nic to nie dało... daj link gdzie się logowałeś...

Hmm dziwne. Mu teraz działa wszystko normalnie. Nawet w Child of light też wszystko ładnie wskakuje do UPlay.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×