Skocz do zawartości
strusiu44

Aimbot itp . mw3

Rekomendowane odpowiedzi

witam

Spotkał się już ktoś z was z hackami na mw3?

ja osobiscie juz kilkanascie razy weszłem do lobby (ZiZ) gdzie byli kolesie z kolorowymi nickami,albo wrzuciło mnie do gry (ZiZ) gdzie gdzie respa masz normalnie w 2 rundzie a tu respileś sie co rusz bo kolesie z rpg caly czas waalili w miejsce twojego respa - a po chwili M.O.A.B  - dziwne co i to wszystko w Znajdz i Zniszcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z normalnego punktu widzenia jest to nie możliwe. Owszem może są hacki, ale nie wszyscy ich używają głównie są to nieliczne osoby. Jeśli się trafiasz do takiego lobby to lepiej wyjść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z normalnego punktu widzenia jest to nie możliwe.

 

Jak nie - ja widziałem na własne oczy!!!!

a co do lobby to racja - lepiej wyjść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie spotkałem się z żadnym przekrętem w MW3 jeszcze, a gram w miarę nieregularnie od czasu premeier.

 

Klimaty, o których mówicie to głownie MW jedynka: rapid fire grenade launchery, granie jako odrzutowiec lub chopper, kolesie z czterema brońmi, prestiż po meczyku itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie spotkałem się z żadnym przekrętem w MW3 jeszcze, a gram w miarę nieregularnie od czasu premeier.

 

Klimaty, o których mówicie to głownie MW jedynka: rapid fire grenade launchery, granie jako odrzutowiec lub chopper, kolesie z czterema brońmi, prestiż po meczyku itd.

 

Następny niedowiarek.

udało mi się na szybko nagrać telefonem.

spójrz tuż nad moim nickiem na kolesia o nazwie " Your Mum <3 "  i powiedz co niby on twoim zdaniem robi co ???

 

 

Edytowane przez strusiu44

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze nic nie znaczy. W Black Opsie chyba można było sobie wpisywać kody w [Clan] żeby uzyskać dziwne efekty. Gość może zna podobny trick, bo jego wujkiem jest ktoś z IW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znaczy znaczy - bo to nie pierwszy raz sie z tym spotkalem

nastepnym razem nagram juz gre  - gdzie koles naparza w ciebie caly czas z RPG.

dodam jeszcze ze wszystko to dzieje sie w grze Znajdz i Zniszcz na innych grach sie z niczym takim nie spotkalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie w coda grają na cheatach i nie ma co się sprzeczać jak grałem w mw3 to koleś skakał z jednego końca na drugi koniec mapy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raportowałeś go?

 

Nie bo nagrywałem w tym czasie telefonem ten film ;) a jak widać na koncu filmu koles przed rozpoczeciem meczu ucieka z lobby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następny niedowiarek.

udało mi się na szybko nagrać telefonem.

spójrz tuż nad moim nickiem na kolesia o nazwie " Your Mum <3 "  i powiedz co niby on twoim zdaniem robi co ???

 

 

A to gnojek :no:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 To chyba juz tak ma być.Macie kupować nowe części i wszystkie dlc a nie MS czy Sony muszą serwery utrzymywać dla starego MW3. Grać w  BO2 i preorderować Ghosta. O strsze gry niż 2 lata nikt nie dba.A tak na poważnie to pozbyłem się Codów, jak zacząłem oglądać dokładniej oglądać killcamy. Lag compensation w samym BO2 tak z pół sekundy , szkoda nerwów, trudno.WaW shackowane po całości.MW2 też .BO1 to lag Ops1 Chyba tylko w MW1 da się grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba tylko w MW1 da się grać.

Grać to się i da ale żebyś się nie zdziwił jak kolesie będą helikopterami i odrzutowcami grać. Albo będziecie maszynowymi granatnikami nakurwiać. Tudzież co meczyk prestiż wpada :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×