Skocz do zawartości
alfik

Wigilijne wieczorne granie i chlanie

Rekomendowane odpowiedzi

e5f1.png

Logo stworzone przez użytkownika Kisiel-PL - dzięki !

 
 

Witajcie !

 
Postanowiłem założyć temat, abyśmy mogli spokojnie się tutaj umawiać na wieczorne coopy/latanie po multi jako, że rozmowy w SB szybko znikają i nie każdy ma okazje je zauważyć.
 
Nasza ekipa jest już całkiem spora, ale wszyscy nowi gracze są mile widziani. Wymagamy jedynie trochę kultury (troszeczkę :P), nie spinania się o zwycięstwa czy trofea. Liczy się tylko dobra zabawa i hektolitry beki w czasie grania :). Jeśli masz headseta* i jesteś pozytywnie pier*olnięty to zapraszamy !
 
W co gramy? We wszystko. Głównie z gry z plusa jako, że dużo użytkowników je posiada, no i ostatnio The Last of Us. Temat z resztą powstaje po to, aby proponować nowe gry, w które można pograć w szerszym gronie.
 

***********


Nie możesz grać dziś? Nie ma problemu! Napisz kiedy możesz grać i na co masz ochotę, rozważymy każdą propozycje :)
 
Zapraszamy !
 
*Jeśli nie masz headseta to trudno, ale byłoby miło, gdybyś sobie jakąś słuchawkę skombinował ;).

 

WIGILIJNE WIECZORNE GRANIE I CHLANIE:

BORDERLANDS 2:

 

Drużyny:

 

Skład 1:

1. alfik

2. zdun

3. Raja

4. Adasko22

 

Skład 2:

1. Kovacs

2. Skiba94

3. TraceGuitar

4. One™

 

Skład 3 (póki co rezerwowy):

1. Laptok

2. Dziołcha od Trace’a :P

3. PatrikoPPL

4.

 

Gracze którzy mogą dołączyć z “doskoku”:

1. Kornick90

 

Szczegóły:

Dobra Panowie, święta za pasem,  a więc czas zabrać się za organizacje naszego grania :). Na początek kilka słów wstepu.

Formuła naszego wspólnego świątecznego grania jest identyczna jak podczas wakacji. Ustawiamy się na wspólne granie, zabieramy ze sobą dobry humor i gramy ile wlezie dobrze się bawiąc, nie koniecznie zważając na trofea czy silenia się na jakąś niezdrową rywalizacje. Z resztą większość z nas grała już w wakacje więc wiecie jak to wyglądało.

Tym razem na tapetę bierzemy Borderlands 2. Gra niestety oferuje wspólną grę tylko dla 4 graczy jednocześnie, tak więc musimy się podzielić na drużyny, o czym nieco niżej.

 

Tym razem będziemy komunikować się przez Skype. Dlaczego? Po pierwsze, jakość rozmowy jest nieporównywalnie wyższa od chata wbudowanego w grze. Po drugie, jak wywali kogoś z gry, to dalej będzie z nami w kontakcie, bez potrzeby zamulania całego systemu przez wchodzenie do XMB.  Po trzecie i chyba najważniejsze dla osób które muszą zachowywać się ciszej, lub nie mają mikrofonu (choć mam nadzieje ze takich osób nie ma) można szybko i bezproblemowo pisać wiadomości na skypie, a reszta może je czytać. Wiadomo – Bordery to dość dynamiczna gra, więc znowu chat tekstowy z PS3 odpada i nie ma szans się sprawdzić. Oczywiście co do używania skype’a będziemy się dogadywać już w podzielonych zespołach,  ale mocno polecam granie z pomocą tej aplikacji, którą, notabene można wrzucić już chyba nawet na mikrofalówkę ;)

 

Przejdźmy do rzeczy najważniejszej, czyli drużyn, które będą ramie w ramie kosić hordy przeciwników przez najbliższe kilka dni. Wiem, wiem, składy miałem podać w weekend, ale nie wiedziałem jeszcze jak będzie wyglądała sprawa z niektórymi osobami i ich możliwością grania w święta. Teraz sytuacja w miare się wyklarowała, także beż zbędnego przedłużania:

 

Skład 1:

1. alfik

2. zdun

3. Raja

4. Adasko22

 

Skład2:

1. Kovacs

2. Skiba94

3. TraceGuitar

4. One™

 

Skład 3 (póki co rezerwowy)

1. Laptok

2. Dziołcha od Trace’a :P

3.

4.

 

Gracze którzy mogą dołączyć z “doskoku”:

1. Kornick90

 

Jak pewnie zauważyliście, o przynależności do zespołu decydowała kolejność zgłoszeń, jak również to, że chłopaki ze składu nr1 są z WWGiC praktycznie od samego początku i są „sprawdzeni”, że tak się wyrażę ;). Co do składu nr 3. Jak widzicie jest on niepełny, co oznacza, że osoby z tego składu muszą poczekać, aż zgłosi się więcej chętnych graczy, lub będą mogły dołączać do nas, kiedy kogoś z głównych składów któregoś dnia zabraknie, o czym będę starał się informować na bieżąco w temacie. Oczywiście podane przeze mnie składy są tymi głównymi i każdy powinien priorytetowo trzymać się swojej drużyny.

 

Niewykluczone również, że po rundce w Bordery odpalimy coś innego, tak zebyśmy mogli pograć wszyscy razem. Wszystko zależy oczywiście od tego jak późno skończymy grać i ile będziemy mieli jeszcze siły. Do pogrania w większym gronie „na dobicie” proponuje gry, które sprawdziły się idealnie w wakacje i chętnie bym do nich powrócił. Mowa oczywiście o MotorStorm: Apocalipse i Dead Or Alive 5. Mam nadzieje, że wszyscy z zapisanych, mają możliwość pobrania tych gier dzięki PS+, jeśli nie, można też je wyrwać za grosze na rynku wtórnym ;). Oczywiście możecie też zaproponować inne tytuły, w których moglibyśmy zebrać się całą ekipą, bez podziału na składy.

 

Tak więc tak to mniej więcej będzie wyglądało. Mam nadzieję, że o niczym nie zapomniałem. Startujemy tradycyjnie codziennie koło godziny 23 (ale to już raczej kwestia dogadania się wewnątrz zespołu) i gramy, tak jak pisałem wcześniej, do upadłego :). Picie oczywiście nie jest warunkiem koniecznym, chodzi po prostu o dobrą i luźną zabawę.

 

Wigilijne Wieczorne Granie i Chlanie zaczynamy 24 grudnia wraz z wejściem do PS+ Borderlands 2.

 

Wesołych świat !


 

Wszyscy plusowicze chętni na wakacyjne granie niech pobiorą sobie gry z poniższej listy. Zaoszczędzi to nam czasu na pobieranie tego w przyszłości, a prędzej czy później w każdą z tych gier zagramy.

01. MotorStorm: Apocalypse
02. Payday: The Heist (gra kryzysowa, na 4 osoby)
03. F1 Race Stars (gra jest słaba i raczej już do niej nie wrócimy)
04. Dead or Alive 5
05. Battlefield 3
06. Red Dead Redemption

07. Mortal Kombat (słabiutkie multi)
08. LittleBigPlanet: Karting
09. Need for Speed: Most Wanted
10. Spec Ops: The Line
11. NBA 2K13

 

 

Gry w które gramy, a nie było ich w PS+

  1. Grand Theft Auto V
  2. The Last of Us
  3. Tekken Tag Tournament 2

Ciąg dalszy nastąpi...

Historia WWGiC:

Do tej pory graliśmy w:
01. 04.07.13: Battlefield 3
02. 05.07.13: MotorStorm: Apocalypse
03. 06.07.13: Dead or Alive 5
04. 07.07.13: F1 Race Stars/MotorStorm: Apocalypse
05. 14.07.13: Dead or Alive 5
06. 15.07.13: Dead or Alive 5
07. 16.07.13: MotorStorm: Apocalypse
08. 19.07.13: Mortal Kombat (fail)/MotorStorm: Apocalypse
09. 20.07.13: MotorStorm: Apocalypse/Red Dead Redemption
10. 31.07.13: Need for Speed: Most Wanted/MotorStorm: Apocalypse
11. 01.08.13: The Last of Us
12. 02.08.13: Dead or Alive 5/Red Dead Redemption
13. 03.08.13: Spec Ops: The Line (fail)/Dead or Alive 5

14. 05.08.13: NBA 2K13

15. 06.08.13: Battlefield 3/Red Dead Redemption

16. 07.08.13: NBA 2K13/Dead or Alive 5

17. 15.08.13: MotorStorm: Apocalypse/NBA 2K13

18. 16.08.13: Dead or Alive 5

19. 17.08.13: MotorStorm: Apocalypse

20. 23.08.13: Dead or Alive 5

21. 01.09.13: Dead or Alive 5

 

WGiC:

 

01. 11.10.13: Grand Theft Auto V

02. 26.10.13: Dead or Alive 5

Edytowane przez alfik
  • Like 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze no muszę w takim razie LBP karting skołować, bo mam tylko 1 i 2;( 

Edytowane przez paulinka17032

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karting jest do ściągnięcia "za friko" z plusa, dlatego też wyszła taka propozycja. Oczywiście nie jest powiedziane, że na bank dziś będziemy grali w którąś z tych dwóch gier, to tylko moja propozycja :). Równie dobrze można zrobić powtórkę w Battlefielda 3 lub pograć w TLoU (choć tutaj wchodzi max 8 osób...). Paulinka, jak masz plusa to ściągaj Karting, a jak nie to możesz zaproponować coś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam  Plusa,bo ostatnio mało korzystałam z PS3. Posiadam raczej same starocie. ewentualnie tekken 6? Choć lepiej gra się grupowo jak np. LBP

Edytowane przez paulinka17032

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ile osób z ekipy posiada T6, ja na przykład nie mam :(. Dlatego właśnie najchętniej pogramy w gry z plusa, bo tak jak pisałem wcześniej, dużo ludzi je ma i łatwiej zebrać większą ekipę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze o 23 to ja nigdy nie mogę. Dało by się tak o 20 ? W motorstorma (lbp mnie nie porwało). Można także w bf'a 3 na pusty serv i only knife ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem w sceptycznym nastawieniu ale się bardzo opłacało szkoda, że wziąłem na 3 miechy a nie na rok bo tera brakuje kaski aby kupić kartę za 100.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@wwseba,

Można i zacząć od 20 tyle, że część osób (w tym ja) najczęściej jest wolna właśnie o tej 23. Jeśli natomiast znajdzie sie grupka, która będzie w stanie zebrać się już o 20, to nie widzę przeszkód ;)

 

@paulinka,

Kupuj, nie pożałujesz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jetem czasowo z netem do 22 (modem w drugim pokoju i nie mam nic do gadania) ;( .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No szału nie ma :biggrin: Z Twoich gier to najprędzej Crysis 2 lub w ostateczności ME3, ale nie wiem co na to reszta ekipy. Trzeba poczekać aż się pojawią :)

Edytowane przez alfik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby co to też bym wolał zaczynać minimalnie wcześniej, np. o 22 z tego względu że mam takiego neta w akademku że zawsze pomiędzy godziną 0.00 a 1.00 mnie rozłącza :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę z chęcią w ME3 albo plusowe gry poganiać, ale headseta nie mam, bo by mnie chyba z domu pogonili za wrzaski o tej godzinie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@pio,

Jeżeli ekipa zbierze się wcześniej to zaczniemy wcześniej. 23 to orientacyjna, optymalna godzina, nie musimy być znowu tacy punktualni ;)

 

@kovacs,

Zawsze możesz szeptać, jak zdun :D

 

@paulinka,

Pełna zgoda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli co alfons, mam sciagac LBP karting ?

No ok :biggrin: ...

 

A co do szeptow zduna, nie przypominaj mi, wczoraj myslalem ze sie przekrece, infinite power of the laciek :biggrin:

 

PS. Apokalipsa to szrot, let's go with Karting.

Edytowane przez Bansai
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Się zobaczy :) A polecicie jakiś tani plastik w takim razie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdun musiał iść ... napisał na shoutbox'ie, że mu net padł. :biggrin: :biggrin:

 

Mi się wydaje, że Motorstorm lepszy, bo chyba pomieści więcej osób niż LBP Karting.

Edytowane przez KoRnick90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Banzaiiiiiiii :D

Wlaśnie sprawdziłem i w LBP może grać max 4 graczy - czyli raczej słabo ;) w Motorstormie za to, może grać nas aż 16, więc optowałbym raczej za tą gierą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jutro 12ka w pracy ale pojutrze wolne..... i ja sie grzecznie pytam czy sie nadaje skoro kultury chamy od mua wymagają ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Banzaiiiiiiii :biggrin:

Wlaśnie sprawdziłem i w LBP może grać max 4 graczy - czyli raczej słabo ;) w Motorstormie za to, może grać nas aż 16, więc optowałbym raczej za tą gierą ;)

 

No dobra to niech bedzie ten crapiszon. Skoncze misje w SR3 i sciagam.

 

@paulinka

 

Apocalypse :)

 

 

BANZAAAAAAAAIIIII xD !

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×