Skocz do zawartości
alfik

Wigilijne wieczorne granie i chlanie

Rekomendowane odpowiedzi

tarararararrarara tadam!!!!!!!!

 

Pora wskrzesić 

WIGILIJNE WIECZORNE GRANIE I CHLANIE!!

 

Do plusa wchodzi borderlands2 którego serdecznie polecam jako osoba która 4x skończyła grę... Jest to idealna gra na coopa....

Proponuje zapisy po 4 osoby (max coop ilość liczbowa) i od świąt lecimy z koksnem... Można się składowo zmieniać ale ważne jest to aby się "poparować" ;)

 

U nas trzeba: spożywać % w trakcie grania, śmiać się i obciachowo zachowywać a przede wszystkim dobrze bawić/ wszystkie chwyty dozwolone! (nie gramy dla pikselków i "bustowania trofików")

 

 

Zapisy jak zawsze będzie prowadził nasz "klanowy" miszcz alfik aka alfonso. Zapraszamy :biggrin:

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem chetny na coopa jak trafi do plusa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Count Me In ! ! ! Akurat mam Bordera 2 z jednym dodatkiem to mogę sobie pograć xD oczywiście ja nie piję ale resztę normy jeżeli chodzi o obciach to spokojnie wyrobie za pięciu ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, wobec tego mamy już 2 pełne składy. Szczegóły i podział na drużyny podam w weekend. Jeżeli zgłosi się jeszcze więcej osób, to utworzy sie kolejną czwórkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra jedno pytanie...czy można łączyć split screena z coopem przez neta ? jeżeli tak to znajdę wam kilka dziewczyn do pogrania jak coś ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią bym sie przyłączył, no ale u mnie w mieście dopiero po świętach będzie PS4 :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to w takim razie ode mnie będzie grała jedna dziołcha jak coś :) to już 9 osób macie ;D + pewnie jeszcze ze 2-3 się znajdą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, życzę udanego grania. Trzymajcie fason w te święta :D Ja raczej nie zagram ze wzgledu na neta, bo nie będę u siebie. Ale trzeba się w końcu na coś ustawić.

Swoją drogą, ostatnio trochę się zmartwiłem bo okazało się że nie mam juz DoA. Wczesniej było na brata koncie z ps+ a on teraz korzysta tylko z gier na moim koncie, także będę musiał dokupić :P

A jak u was sytuacja z PS4? Sporo osób kupiło? Gracie coś wspólnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak alfik miały być w weekend składy podane. xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie, święta za pasem,  a więc czas zabrać się za organizacje naszego grania :). Na początek kilka słów wstepu.

Formuła naszego wspólnego świątecznego grania jest identyczna jak podczas wakacji. Ustawiamy się na wspólne granie, zabieramy ze sobą dobry humor i gramy ile wlezie dobrze się bawiąc, nie koniecznie zważając na trofea czy silenia się na jakąś niezdrową rywalizacje. Z resztą większość z nas grała już w wakacje więc wiecie jak to wyglądało.

Tym razem na tapetę bierzemy Borderlands 2. Gra niestety oferuje wspólną grę tylko dla 4 graczy jednocześnie, tak więc musimy się podzielić na drużyny, o czym nieco niżej.

 

Tym razem będziemy komunikować się przez Skype. Dlaczego? Po pierwsze, jakość rozmowy jest nieporównywalnie wyższa od chata wbudowanego w grze. Po drugie, jak wywali kogoś z gry, to dalej będzie z nami w kontakcie, bez potrzeby zamulania całego systemu przez wchodzenie do XMB.  Po trzecie i chyba najważniejsze dla osób które muszą zachowywać się ciszej (pozdro zdun), lub nie mają mikrofonu (choć mam nadzieje ze takich osób nie ma) można szybko i bezproblemowo pisać wiadomości na skypie, a reszta może je czytać. Wiadomo – Bordery to dość dynamiczna gra, więc znowu chat tekstowy z PS3 odpada i nie ma szans się sprawdzić. Oczywiście co do używania skype’a będziemy się dogadywać już w podzielonych zespołach,  ale mocno polecam granie z pomocą tej aplikacji, którą, notabene można wrzucić już chyba nawet na mikrofalówkę ;)

 

Przejdźmy do rzeczy najważniejszej, czyli drużyn, które będą ramie w ramie kosić hordy przeciwników przez najbliższe kilka dni. Wiem, wiem, składy miałem podać w weekend, ale nie wiedziałem jeszcze jak będzie wyglądała sprawa z niektórymi osobami i ich możliwością grania w święta. Teraz sytuacja w miare się wyklarowała, także beż zbędnego przedłużania:

 

Skład 1:

1. alfik

2. zdun

3. Raja

4. Adasko22

 

Skład2:

1. Kovacs

2. Skiba94

3. TraceGuitar

4. One™

 

Skład 3 (póki co rezerwowy)

1. Laptok

2. Dziołcha od Trace’a :P

3.

4.

 

Gracze którzy mogą dołączyć z “doskoku”:

1. Kornick90

 

Jak pewnie zauważyliście, o przynależności do zespołu decydowała kolejność zgłoszeń, jak również to, że chłopaki ze składu nr1 są z WWGiC praktycznie od samego początku i są „sprawdzeni”, że tak się wyrażę ;). Co do składu nr 3. Jak widzicie jest on niepełny, co oznacza, że osoby z tego składu muszą poczekać, aż zgłosi się więcej chętnych graczy, lub będą mogły dołączać do nas, kiedy kogoś z głównych składów któregoś dnia zabraknie, o czym będę starał się informować na bieżąco w temacie. Oczywiście podane przeze mnie składy są tymi głównymi i każdy powinien priorytetowo trzymać się swojej drużyny.

 

Niewykluczone również, że po rundce w Bordery odpalimy coś innego, tak żebyśmy mogli pograć wszyscy razem. Wszystko zależy oczywiście od tego jak późno skończymy grać i ile będziemy mieli jeszcze siły. Do pogrania w większym gronie „na dobicie” proponuje gry, które sprawdziły się idealnie w wakacje i chętnie bym do nich powrócił. Mowa oczywiście o MotorStorm: Apocalipse i Dead Or Alive 5. Mam nadzieje, że wszyscy z zapisanych, mają możliwość pobrania tych gier dzięki PS+, jeśli nie, można też je wyrwać za grosze na rynku wtórnym ;). Oczywiście możecie też zaproponować inne tytuły, w których moglibyśmy zebrać się całą ekipą, bez podziału na składy.

 

Tak więc tak to mniej więcej będzie wyglądało. Mam nadzieję, że o niczym nie zapomniałem. Startujemy tradycyjnie codziennie koło godziny 23 (ale to już raczej kwestia dogadania się wewnątrz zespołu) i gramy, tak jak pisałem wcześniej, do upadłego :). Picie oczywiście nie jest warunkiem koniecznym, chodzi po prostu o dobrą i luźną zabawę.

 

Wigilijne Wieczorne Granie i Chlanie zaczynamy 24 grudnia wraz z wejściem do PS+ Borderlands 2.

 

Wesołych świąt !

 

_________________________________________________________

 

@Kisiel, PS4 część osób ma tylko, być może w przyszłe wakacje już wszyscy przesiądziemy sie na nowe maszynki (w co szczerze wątpie, ale zobaczymy :)). Póki co gramy na PS3 :). Co do DoA5 to nie kupuj tylko Ultimate Edition, bo nie jest ona kompatybilna z podstawką i nie będziesz mógł z nami grać..  Licze, że jeszcze kiedyś pogramy stary ;).

Edytowane przez alfik
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki pewien żołnierz byłby jeszcze chętny na granie. :D Szczegóły, to piszcie do niego. ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra pytanie do mojej grupy ;D

 

Gramy nowymi postaciami czy tymi co już mamy ? XD ( o ile ktoś grał w Border2 ju z )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, dzięki za przypomnienie. Dobrze by było, jakby każdy napisał, jaką postacią chce grać, tak żeby uniknąć dubli. Ja prawdopodobnie wezmę Sirenę,

 

Szczegółowe opisy klas znajdziecie tutaj

Edytowane przez alfik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skład2:

1. Kovacs

2. Skiba94

3. TraceGuitar - Axton

4. One™

 

Też podajcie kim gracie...nie będzie tak to walki o loot no i czy macie DLC czy nie ? :D

 

Jak coś ja Siren już ograłem wiec teraz biorę Axtona :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdun i alfres kogo byście mi polecili do gry ? SP dodaje jakieś nowe postacie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SP niestety nie dodaje nowych klas. Co do polecenia, to pytaj zduna, bo ja jeszcze w BL2 nie grałem :) a biore Sirene bo najbardziej trafia w mój styl gry. Poczytaj troszkę o klasach na stronce którą wkleiłem wyżej, masz tam podane też skille itp więc możesz mniej wiecej zobaczyć, z czym to sie je ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×