Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

Darksiders posiada wszelakie przerywniki filmowe, co do Warhammera nie wiem jeszcze nie odpalałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warhammer ma wszystko czego trzeba do szczescia, pobierajcie bo gra kozak! Mam nadzieje ze z lbp tak jak pisal Pablos chyba, nie ma zadnych klopsow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest w ogóle uncharted w cyfrowej dystrybucji? Chyba nie, co za tym idzie na pewno go nie dostanie skoro nie ma! Natomiast ac1 już dają praktycznie do wszystkiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogą wykastrować gry z przerywników...chyba że napisali że to RIP jest wtedy to ok...Warhammer z psn jest pełnoprawnym produktem tak jak wersja pudełkowa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest w ogóle uncharted w cyfrowej dystrybucji? Chyba nie, co za tym idzie na pewno go nie dostanie skoro nie ma! Natomiast ac1 już dają praktycznie do wszystkiego.

Cyfrowe wersje obu gier są zapowiedziane. Premiera albo czerwiec albo lipiec. Nie pamiętam dokładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli krótko mówiąc nie ma opcji aby dali Uncharted w plusie bo nikt wtedy gry nie kupi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pablos przestań, Uncharted nie dadzą bo w to bartus już grał, a Kaz przecież mu tego drugi raz nie zrobi ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby dali uncharted to nawet byłbym zadowolony bo chętnie zagram jeszcze raz, ale nie dadzą;P Tzn nie dadzą w lipcu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a transmisję sony z E3 oglądałeś ?? :dry:

Ja ? Oglądałem, czyżbym coś przeoczył, hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do "mądrego" bartusa wcześniej było :D . wczoraj skróty widziałem z właśnie momentu o psnie gdzie mówiono między innymi o "drejkowej" serii w formie cyfrowej...

Osobiście mi to zwisa gdyż mam całą trylogię na półce (2 i 3 nawet w limitowanych edycjach), ale generalnie przymiarki do psnowego uncharteda jak najbardziej są... Może i nie w plusie ale są (pewnie cena 2ki na dzień dobry wskoczy na 100 zł+ :P ale to swoją drogą).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chce Drivera ;D NFS The Run też nie pogardzę ;)

Raczej na AC czy Uncharted bym nie liczył ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cokolwiek by nie pokazali na E3 dla mnie 100000000 razy większe wrażenie zrobiła plota na temat okami HD!!! tu bym i 300zł wydał na ulepszoną wersję mojej ulubionej gry!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robi się mały koncert życzeń i zakłady tutaj :P może jakaś ankieta :D

Niech ktoś założy taki temat :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już tu widzę życzenia dotyczące NFS The Run, przecież gra ma dopiero pół roku, nie dawno po 200zł chodziła. Może AC3 będzie darmowe na premierę a potem NFS Most Wanted i The Last Of Us... Eh.

Edytowane przez PonurakPS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Ponurakiem, muszę przyznać że Ratchet mnie zadowolił. Zobaczymy co dadzą ale nie spodziewam się niczego wielkiego, skoro teraz nawet jeśli przez 6 miesięcy będą dawać same gnioty to i tak wszyscy będą pisać żeby nie płakać bo dali 10 staroci na start;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bartus jak ty kupiłeś plusa z nastawieniem, że co miesiąc będziesz dostawać tytuły pokroju bf3, mp3, u3 etc. to przytul lepiej patelnię głową :laugh:

ps+ to świetna opcja dla osób, które albo nie kupują gier w ogóle (zwłaszcza tych z pss), albo kupują ich nie wiele, przecież to oczywiste, że im więcej gier ktoś ograł tym większe prawdopodobieństwo, że w plusie będzie coś w co już grał a takie narzekanie jest żałosne, nikt Cię do kupowania plusa nie zmuszał i nie zmusza, nie podoba się - nie korzystaj

Edytowane przez MichuL
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ mi się plus podoba, jedynie przedstawiam pomysły na to aby był lepszy. Jestem zwolennikiem programu lojalnościowego. Bo tym sposobem nie ja tracę tylko sony, a jeśli sony straci to plus będzie za 3-6 czy 12 miesięcy gorszy więc i ja stracę.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ mi się plus podoba, jedynie przedstawiam pomysły na to aby był lepszy. Jestem zwolennikiem programu lojalnościowego. Bo tym sposobem nie ja tracę tylko sony, a jeśli sony straci to plus będzie za 3-6 czy 12 miesięcy gorszy więc i ja stracę.

Szkoda, że cały czas narzekasz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ludzie nie narzekali to ps+ byłby coraz gorszy. Zresztą to problem sony, kupiłem darksiders za xx złotych, miesiąc później dają go w plusie. Przy następnej promocji nie kupię i sony straci te xx złotych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skończ wreszcie z tym gadaniem. Ciągle Ci źle. Ciągle coś Ci nie pasuje. Człowieku jest wolny rynek! Teraz np TV kosztuje 3k, za tydzień będzie za 2.5K, a za dwa tygodnie dorzucą do niego kino domowe za 1zł.

Każdy kupuje wtedy kiedy chce i za ile chce. Zresztą gra zakupiona poza PS+ jest Twoja na zawsze, a ta z PS+ na okres subskrypcji. Widzisz tą delikatną różnice? Właśnie za to zapłaciłeś!

W najbliższym czasie SONY będzie dawało wiele gier w PS+, aby zachęcić ludzi do tej usługi, ponieważ jest to dla nich czysty zysk (taki sam jak abonament za multi w Xbox360).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś zablokować dostęp Bartusiowi do tego tematu za,pisanie bzdur?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ludzie nie narzekali to ps+ byłby coraz gorszy. Zresztą to problem sony, kupiłem darksiders za xx złotych, miesiąc później dają go w plusie. Przy następnej promocji nie kupię i sony straci te xx złotych.

Ale kogo obchodzi że ty kupiłeś daną grę? Przecież tak pewnie miało kilka tysięcy osób, więc nie jesteś sam. Może z każdą aktualizacją, powinni wysyłać maila do Ciebie aby spytać, czy szanowny pan posiada ową grę? Pomyśl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×