Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

Chociaż mogliby zrobić lepszy myk, dać jakąś grę multiplayer bo na razie ktoś może kupić plusa na 3 miechy, ograć cały content i cześć, a gdyby dali coś na multi to ludzie by musieli przedłużyć plusa by móc dalej grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PSS US mogli by dać Arkham City, już teraz tam kosztuję ok. 100 zł na polskie więc mogli by dać a ,że ziomeczek z kanady dał mi dane do jego ps+ z tamtego regionu to bym się cieszył bardzo :D No i dzięki temu w końcu mogę pokatować za darmo tak świetną grę jaką jest Just Cause 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Just Cause 2 jest w stopę! Ale muszę przyznać, iż zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie gra Outland! Wczoraj pograłem, aż się oderwać nie mogłem. Patrzę na zegarek a tu 1 w nocy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie ograniczenia w grach daje PS+ ? Bo podobno Motorstorm nie ma filmików a LBP 2 zabrano możliwość trybu online. Czy to prawda ?

Edytowane przez Substraty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiece co mi sie stalo ? scaignalem nieslawnego 2 15 gb z plusa i mam triala ktos wie o co kaman ???? niby full edycja digital ale jest tylko na godzine grania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DJ traj dys:

"Loaded up the Infamous Full Game Trial started the game and left it for an hour during the footie.

Went back and it showed as Expired in my games list.

Went to the store and started the download again and immediately cancelled it.

The full game is now available and it expires in 326 days just like the others"

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@m0rph

ok trial sie wyczerpal i gra dziala jak full dziwne :D ale dziala :D

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W infamous2 nie ma elektrycznosci :(

hahaha

Ale pytam poważnie: Są jakieś braki w grach z PS+ w stosunku do ich pudełkowej wersji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Motorstorm nie ma w ogóle przerywników fabularnych.

Sent from my HTC Vision using Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sa tylko ala takie komiksy, a lbp2 opiera sie glownie na kooperacji online wiec to jakis mit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam zamiar kupić plusa na rok. Do kiedy można pobierać aktualne gry infamous, lbp itd.? Nowe darmowe gierki dostępne są zawsze co miesiąc np. zawsze 1 lipca itd?

Edytowane przez bartez1994

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

infamous2, lbp2 prawdopodobnie przez najbliższy rok.

itd to już według rozpiski. Każda gra ma inaczej. Poszukaj na blogu lub w tym temacie

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wystarczy wejść w opis danej gry i jest tam podana data przy każdej darmowej dla plusowiczów grze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sa tylko ala takie komiksy, a lbp2 opiera sie glownie na kooperacji online wiec to jakis mit

przeszedłem już połowę Festivalu i nie widziałem ani jednego komiksu. a mam wersję właśnie z PS+. dodam tylko, ze w tytule gry jest dopisek 'Digital coś tam'.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeszedłem już połowę Festivalu i nie widziałem ani jednego komiksu. a mam wersję właśnie z PS+. dodam tylko, ze w tytule gry jest dopisek 'Digital coś tam'.

Digital to masz, bo dystrybucja cyfrowa.. nie masz czegos takiego jak tutaj w okolicy 3:45??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy będąca w sklepach zdrapka informująca, że można za nią kupić dodatek do Fifa 12 o wartości 100zł do PSS w ładnym opakowaniu to ten sam produkt, który widzi się np. na allegro ? Chodzi mi o to czy można to wydać jedynie na ten dodatek czy na co chcę ? Pozdrawiam i dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również jestem w mniej więcej w połowie festiwalu w Motorstormie i tego komiksu jeszcze nie widziałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na co chcesz, jest to po prostu reklama, ale pytanie nie w tym temacie na przyszlosc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Digital to masz, bo dystrybucja cyfrowa.. nie masz czegos takiego jak tutaj w okolicy 3:45??

powiem krótko - nie. czegoś takiego nie widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedyna nadzieja to, ze w ustawieniach macie odznaczone przerywniki, dziwna sprawa.. Watpie by z tego kastrowali digitala..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądzisz, że domyślnie w opcjach cutscenki są wyłączone ? Bardzo nie sądzę. Jutro sprawdzę opcje i dam Wam znać... Chyba że ktoś mnie uprzedzi.

Sent from my HTC Vision using Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może dadzą Assasina bez Animusa :D w sumie bym się nie obraził :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak Sony chce zarobic na plusie. Dawać mocne tytuły ale wykastrowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×