Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

Niedlugo beda dawac plusa za kupienie szynki w markecie :biggrin:

Troche mnie dziwia te wszystkie promocje na plusa bo on strasznie tanio wychodzi i jakos mi sie nie chce wierzyc ze sony trzepie az na tym takie kokosy zeby az tak to promowac. Ale who knows ;)

Btw juz polowa moich znajomych na psn ma plusa ;) Mam nadzieje ze na ps4 tez on zawedruje.

mnie nie dziwi bo większość gier w ps+ jest nie od Sony a raczej wątpię by Sony płaciło zewnętrznym formom za gry do ps+, raczej dogadują się z nimi, że warto bo to dobra reklama :)

dlatego też Sony się opłaci promować tą usługę...

Wie ktoś może czy te kody za zakup sprzętu sony też są tylko dla nowych ps+-owców czy nie ma tu tego limitu? pytam bo na ultima.pl też widziałem ten odnośnik i był tam nawet regulamin tej promo ale nic nie było o tym, czy posiadacze + mogą skorzystać...

Ja z kolei mam nadzieję, że w nowej generacji PS+ przerodzi się w abonament w stylu golda z XBL, gdzie należy zapłacić przynajmniej za grę po sieci. Ograniczy liczbę idiotów, multikont i powinno poprawić żałosną w porównaniu do usługi konkurencji jakość PSN. A za jakość jestem jak najbardziej gotów płacić.

za jaką jakość....

Sony oferuje nam za friko to za co MS sobie każe płacić a działa tak samo. Jedynie czasem mamy konserwacje ale to w niczym nie przeszkadza a brak cross chatu to żadna strata...

a co do bety GOW; szkoda, że po nowym roku- styczeń jest naznaczony małą ilością czasu na gry...

Edytowane przez Singularity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że tylko dla nowych. Przecież to są te same darmowe kody. Nie da się nimi przedłużyć ważnego plusa o dodatkowe 30 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei mam nadzieję, że w nowej generacji PS+ przerodzi się w abonament w stylu golda z XBL, gdzie należy zapłacić przynajmniej za grę po sieci. Ograniczy liczbę idiotów, multikont i powinno poprawić żałosną w porównaniu do usługi konkurencji jakość PSN. A za jakość jestem jak najbardziej gotów płacić.

Poj*bało? Już wystarczy że online pass jest wprowadzony

Większość tych idiotów i tak gra za pieniądze rodziców,więc nie sądzę żeby liczba się tak gwałtownie zmieniła

Edytowane przez ExVitallin_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie! Jak ktos na to sam zarobi to wie jak sie z tym odnosic!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei mam nadzieję, że w nowej generacji PS+ przerodzi się w abonament w stylu golda z XBL, gdzie należy zapłacić przynajmniej za grę po sieci. Ograniczy liczbę idiotów, multikont i powinno poprawić żałosną w porównaniu do usługi konkurencji jakość PSN. A za jakość jestem jak najbardziej gotów płacić.

płatna gra w necie? nie dzięki, to jest to co sprawia, że ludzie biorą PS3 a nie kloca, że mogą bez opłat grać na necie, a nie bulić kasę żeby z kumplem cieszyć się grą, skoro już ją kupiłem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie natury, bardziej technicznej. Ile trzeba mieć wolnego miejsca na dysku, by móc ściągnąć Vanquish? Obecnie mam równo 20GB wolnego miejsca, a kiedy próbuję ściągnąć tą grę, to pojawia mi się informacja, że brakuje miejsca w pamięci masowej konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2x tyle ile pokazuje Ci w PSN. 1x na sciagniecie gry na dysk i 1x na jej rozpakowanie i instalacje przy czym instalka zostanie automatycznie usunieta i zaolni Ci polowe wymaganego miejsca. ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deal 7: NBA 2K13 – Was £49.99/€59.99, now £19.99/€29.99 (up to 60% off). Offer expires 11.59pm on 14th December.

Na PS Store - 119 zł. Żadna promocja. 5 zł więcej i mam pudełkową na Muve, czy w Empiku ^^

Edytowane przez blackhawkPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a myślałem że wyrwę poniżej 100 zł

Edytowane przez mati9106

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a myślałem że wyrwę poniżej 100 zł

złóż się z kimś to wyrwiesz za 60 :D

NBA za 119 się nie opłaci bo za podobne ceny to pudełkową można znaleźć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jest w Xboxie, czy wraz z goldem dostaje się miesięcznie darmowe gry, tak jak na PSPlus,, ale jeśli nie ma tam czegoś takiego to tym bardziej nie ma o czym mówić.

nic nie dostaje się- płacisz za samą możliwość gry w sieci na xboxie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siri, jak Cię lubię tak "troszeczkę" gadasz głupotki :)

Po tym co mówisz to można stwierdzić, że stałeś się ofiarą chorego marketingu Microshitu.

Wmówili Ci, że skoro bulisz rocznie za abonament to masz super ekstra jakość połączeń, a ludzie sami rozgarnięci i w ogóle kraina mlekiem i miodem płynąca.

Nie wiem jak jest w Xboxie, czy wraz z goldem dostaje się miesięcznie darmowe gry, tak jak na PSPlus,, ale jeśli nie ma tam czegoś takiego to tym bardziej nie ma o czym mówić.

Druga sprawa to te dzieciaki. Myślisz, że takiemu dzieciakowi z USA czy chociażby Niemiec szkoda tę parę $$$ czy €€€ miesięcznie?

Oni mają większe kieszonkowe miesięczne, więc wątpię, żeby to miało jakikolwiek wpływ.

W Polsce owszem, pewnie wielu by odpuściło...ale świat to nie Polska.

W ogóle M$ traktuje Polaków jak kraj trzeciego świata i z wielką łaską dali możliwość rejestrowania się pod naszą flagą...w dupie mam taką firmę i ich politykę.

Abonament byłby słuszny, gdyby zrezygnowano z online passów i w ogóle z jakichkolwiek passów. Wtedy mogę zabulić rocznie nawet 200zł, wiedząc, że mogę odsprzedać każdą grę bez żadnych problemów. Ale tego nie zrobią, bo z piractwem sobie nie poradzili, to stwierdzili, że teraz rynek używek im będzie przeszkadzał...banda kretynów.

No i jeśli na PS4 wymyślą sobie ten chory pomysł, że na singla i online będą osobne passy + konieczne połączenie z netem to odpadam.

Jawnie będę propagował piractwo wtedy, bo robienie czegoś takiego graczom to już totalna chciwość i zachłanność.

Tyle hajsu im wpada i jeszcze mają mało...hieny zasrane...najlepiej pewnie jakby gra trwała 10 minut i kosztowała 200zł, a do niej milion DLC, które są koniecznie do przejścia gry.

Potem się dziwią, że piractwo rośnie...Jak sami je takimi akcjami napędzają.

No nic...tyle z mojej strony. Bo niekiedy ktoś palnie głupotę i trzeba zabrać głos, żeby czasem jakieś gimbusy nie podłapały i nie zaczęły powtarzać (bo gimbo swojego zdania nie ma).

Już i tak wystarczająco dzisiejsze gry zeszły na psy, gdzie jedyny wysiłek to patrzenie na strzałkę w którym kierunku iść...

Społeczeństwo głupieje, a z tym gry również niestety :/

polać mu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie...wtedy by pewnie były do kupienia dwie wersje gier...jedna wersja która zawiera tylko pass na singla a druga która zawiera oba passy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej , wczoraj ruszyła kolejna wyprzedaż i mini nijas mialo byc za 36 + 15 % dla plusowiczów podczas gry cena nadal jest 68 zł orientuje sie ktos o co chodzi ? Podobno to samo z game of thrones ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

007 Legends (Not available in Russia)

Was €49.99/£39.99/AU$69.95 Now €24.99/£19.99/AU$29.95

Additional 10% off for Plus subscribers

GoldenEye 007: Reloaded

Was €49.99/£39.99/AU$79.95 Now €24.99/£19.99/AU$39.95

Additional 10% off for Plus subscribers

Just Cause 2

Was €14.99/£10.99/AU$17.95 Now €7.49/£5.99/AU$12.25

Additional 15% off for Plus subscribers

Tony Hawk’s Pro Skater HD

Was €14.99/£11.99/AU$23.95 Now €7.49/£5.99/AU$12.25

Additional 10% off for Plus subscribers

The Amazing Spiderman (Not available in Russia and Ukraine)

Was €69.99/£49.99/AU$99.95 Now €29.99/£23.99/AU$49.95

Additional 10% off for Plus subscribers

F1 Race Stars

Was €49.99/£39.99/AU$69.95 Now €24.99/£19.99/AU$29.95

Additional 10% off for Plus subscribers

Agarest: Generations Of War 2 (Not available in New Zealand)

Was €34.99/£27.99/AU$54.95 Now €16.99/£12.99/AU$26.95

Agarest: Generations Of War ZERO* (Not available in Australia, Finland, New Zealand, Norway)

Was €24.99/£19.99 Now €11.99/£9.69

Deus Ex: Human Revolution*

Was €14.99/£10.99/AU$17.95 Now €7.49/£5.99/AU$12.25

Additional 15% off for Plus subscribers

Deus Ex*

Was €9.99/£7.99/AU$15.95 Now €4.99/£3.99/AU$8.45

Additional 15% off for Plus subscribers

Resident Evil Operation Raccoon City (Not available in Germany)

Was €39.99/£29.99/AU$49.95 Now €19.99/£15.99/AU$24.95

Additional 10% off for Plus subscribers

Mini Ninjas*

Was €19.99/£14.99/AU$24.95 Now €9.99/£7.99/AU$15.95

Additional 15% off for Plus subscribers

Of Orcs and Men (Not available in Turkey)

Was €59.99/£49.99/AU$89.95 Now €29.99/£19.99/AU$39.95

Additional 10% off for Plus subscribers

Game of Thrones (Not available in Turkey)

Was €39.99/£29.99/AU$49.95 Now €19.99/£15.99/AU$24.95

Additional 10% off for Plus subscribers

London 2012

Was €44.99/£35.99/AU$69.95 Now €19.99/£15.99/AU$29.95

Additional 20% off for Plus subscribers

Family Guy: Back to the Multiverse (Not available in Bulgaria, India, Israel, Kuwait, New Zealand, Qatar, Saudi Arabia, Slovenia, Ukraine, UAE)

Was €59.99/£49.99/AU$89.95 Now €29.99/£19.99/AU$39.95

Additional 10% off for Plus subscribers

Prototype 2 (Not available in Australia, Germany, New Zealand, Poland)

Was €69.99/£49.99 Now €29.99/£19.99

Additional 10% off for Plus subscribers

Sonic the Hedgehog 4: Episode 2

Was €12.99/£9.99/AU$19.95 Now €6.19/£4.99/AU$10.25

Additional 10% off for Plus subscribers

Tomb Raider (Not available in Bulgaria, Hungary, Israel, Kuwait, Qatar, Ukraine)

Was €5.99/£4.79/AU$9.95 Now €2.99/£2.39/AU$4.95

Additional 15% off for Plus subscribers

Tomb Raider 2* (Not available in Bulgaria, Hungary, Qatar)

Was €5.99/ £4.79/AU$9.95 Now €2.99/£2.39/AU$4.95

Additional 15% off for Plus subscribers

Ice Age 4: Continental Drift: Arctic Games (Not available in Australia, Italy, New Zealand, Russia)

Was €59.99/£49.99 Now €19.99/£15.99

Additional 10% off for Plus subscribers

Rune Factory Oceans*

Was €49.99/£39.99/AU$69.95 Now €19.99/£15.99/AU$24.95

Additional 40% off for Plus subscribers

King of Fighters XIII*

Was €14.99/£11.99/AU$21.95 Now €9.99/£7.99/AU$15.95

Additional 25% off for Plus subscribers

Under Defeat HD Deluxe Edition*

Was €39.99/£29.99/$49.95 Now €19.99/£15.99/$24.95

Additional 40% off for Plus subscribers

Crazy Taxi* (Not Available in Bulgaria, Hungary, Israel, Kuwait, Qatar, Ukraine)

Was €7.99/$6.49/$12.95 Now €4.49/$3.69/$7.75

Additional 10% off for Plus subscribers

Men In Black: Alien Crisis*

Was €59.99/£49.99/AU$89.95 Now €29.99/£19.99/AU$24.95

Additional 10% off for Plus subscribers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tym co mówisz to można stwierdzić, że stałeś się ofiarą chorego marketingu Microshitu.

Wmówili Ci, że skoro bulisz rocznie za abonament to masz super ekstra jakość połączeń, a ludzie sami rozgarnięci i w ogóle kraina mlekiem i miodem płynąca.

Owszem, jakość połączeń jest świetna a ludzie grający po sieci dokładnie tacy sami jak wszędzie.

Jest czat głosowy, tworzenie grup. Sklep działa ja burza i jest przejrzysty a DLC z US działa z grami z EU. Akurat usługi sieciowe, mimo że płatne, MS ma o niebo lepsze. Niestety właśnie jedyna ich wada jest taka że są płatne. Dlatego dużą ilość gier po sieci nie odpalimy z powodu braku graczy. Np. Bournout Paradise od 3-4 lat jest praktycznie martwy. Na PS3 jeszcze grają on line.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym dlc , to bym tak nie wywyższał m$ , bo nawet jak ten szczególik jest prawdziwy , to praktycznie wszystkie pełne gry (nie te za 36 zł) mają blokadę regionalną , więc nawet nie ściągniesz. Jak miałem klocka , to co chwilę nie mogłem czegoś zrobić , bo blokada, albo brak zgodności . Jedyny duży plus , to grupowy czat grupowy i łatwość w wysyłaniu zaproszeń , jakość połączeń on line w grach jest taka sama : dobry netcode - dobre połączenie i tyle. Od roku używam klocka , tylko do divixców, bo ma lesze kodeki i do kinecta , dla dziewczyny , a jak włączam to loguje mnie dobre 20 sekund , więc też potrafi mulić, zwłaszcza po tylu updejtach. Bez golda nie pograsz przez net, ale nawet głupiego netfixa nie WYKUPISZ filmu płacąc gotówką, nie zaprosisz to najmowych i nie wyślesz im wiadomości . Powinniśmy się cieszyć, że w ogóle coś można kupić w sklepiku. Przeceny są o wiele gorsze , ale jak już są to musisz i tak mieć tego golda, więc jest to porażka i nawet nie ma co porównywać z ps plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym dlc , to bym tak nie wywyższał m$ , bo nawet jak ten szczególik jest prawdziwy , to praktycznie wszystkie pełne gry (nie te za 36 zł) mają blokadę regionalną

Zależy o którym XBLA mówimy. Polski to bieda a ja akurat miałem na UK a tam oferta i możliwości są o wiele większe. Z kolei blokady to nie problem bo łatwo można je ominąć. PS+ wygrywa ofertą to fakt. Zastanawia mnie model biznesowy. Co Sony z tego ma i jak się dogadali z wydawcami. Jak dla mnie to manewr pokroju iTunes.

PS+ na Vicie ma na celu zwiększyć jej sprzedaż i to może się udać. Na forach ludzie piszą że kupią lub już ją kupili dla Plusa. Nie rozkminiam jaki jest cel dla PS3 i jakie kwoty idą do podziału. Wskazówką mogą być obniżki DLC do gier w Plusie. Z tego co pamiętam wszystkie lub większość miały DLC w promocjach do 50%.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak było przez jakiś czas od Deus Exa bodajże, ale się już skończyło. A przynajmniej jako ex dla plusowiczów , bo np. dla rdr była globalna przecena w tym samym tygodniu. Co do plusa na ps3 , też się bardzo zastanawiam. Najbardziej nad tym , jak im się to zwraca:) I jak wypłacają wydawcą kasę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PS+ wygrywa ofertą to fakt. Zastanawia mnie model biznesowy. Co Sony z tego ma i jak się dogadali z wydawcami. Jak dla mnie to manewr pokroju iTunes

Nie rozkminiam jaki jest cel dla PS3 i jakie kwoty idą do podziału.

jak już pisałem wcześniej, bardzo prawdopodobne jest, że Sony nic nie płaci wydawcom gier, które "lądują" w ps+- jest to dla nich swoista reklama a wydawcy (i samo Sony też ma %) zarabiają na DLC, które wtedy są w promocji a w ps+ za friko dają tylko podstawkę zwykle.

Co z tego Sony ma? reklamę i wzrost popularności konsol- bo jak ktoś się zastnanawia co wybrać i słyszy o ps+ to raczej się decyduje na ps3/psV właśnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×