Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

GieKSa całe mije życie  - stronę wcześniej to było, 2 strony też, 3 strony też i tak do zaj.....

 

Wystawiasz cierpliwość WIELU LUDZI na olbrzymią próbę...

 

Pobierasz U3 Single, Unchated 3 MULTI!! U3 Lang pack do multi, U3 2D Movies lub 3D Movies jak chcesz grać z obsługą 3D i wsio.... 

 

Ale błagam rusz dupsko i zerknij następnym razem choćby stronę wcześniej do ciula!!

 

Kovacs - co do mobilki, jeżeli jest transfer nocny to może nie jest tak tragicznie :) (ja miałem kiedyś PLAYA 1Mb/s i wtedy nocnych transferów nie było)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niepokoi mnie teraz jedna kwestia, która jest poruszana na kilku stronach... Czy w raz z premierą PS4 i płatnego multi, pojawi się także przymus posiadania PS+ na PS3 i Vicie, żeby pykać przez sieć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie.

Ale jakość gier PS+ z PS3 najprawdopodobnie spadnie ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niepokoi mnie teraz jedna kwestia, która jest poruszana na kilku stronach... Czy w raz z premierą PS4 i płatnego multi, pojawi się także przymus posiadania PS+ na PS3 i Vicie, żeby pykać przez sieć?

 

Multi na ps3 i vicie dalej będzie darmowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to kamień z serca :biggrin:

 

Ale jakość gier PS+ z PS3 najprawdopodobnie spadnie ;/

 

To się zobaczy. Wątpię w to :)

 

@edit. Nie chcę robić reklamy innej strony o podobnej tematyce, ale...
 

"Dowiedzieliśmy się również, że opłaty za grę multiplayer nie tyczą się jedynie next-gena. Możemy przez to rozumieć, że miesięczny abonament zostanie również wprowadzony na PlayStation 3 oraz PS Vita. "

 

Edytowane przez fryderyk123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro od czasu premiery PS4 będziemy zbierać gierce na tą konsolę, to wydaje mi się, że Sony musi trochę spauzować :D Ale z drugiej strony cieszę się, bo kolekcja gier na PS4 sama się nazbiera a tak się składa, że PS4 najwcześniej kupię za około dwa lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fryderyk a mi się zdaje że gdzie padło potwierdzenie darmowości MULTI na PS3 i Vita, a jedynie na PS4 płatne w formie PLUSA aby "utrzymać internetowe możliwości konsoli PS4"...

Edytowane przez Lambert PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Up wiem, że #offtopic, ale przeczytaj swój post i napisz go jeszcze raz

+ #MLUTI? :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fryderyk a mi się zdaje że gdzie padło potwierdzenie darmowości MULTI na PS3 i Vita, a jedynie na PS4 płatne w formie PLUSA aby "utrzymać internetowe możliwości konsoli PS4"...

 

Tutaj dokładnie:

 

http://www.ps3site.pl/platny-online-na-ps4-byl-potrzebny-by-sfinansowac-zmiany/157006

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy możliwe że prędkość pobierania U3 była czymś spowolniona, np. obciążone serwery? Mam net 3mb (od 23 do 20mb czyli tak gdzieś 15mb) Zostawiłem czarnulkę na noc 22-7 i pobrało się tylko 9GB :ohmy: jak to możliwe? Skoro na PC kiedy zostawiam w takich godzinach Steam potrafi pobrać GTA IV i L4D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest możliwe, prędkość pobierania zależy od tego ile osób w danym czasie korzysta z PSN. Sam ostatnio pobierałem XCOM'a na łączu 20 mb/s jakieś 15 godzin :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 mbps daje prędkość 384 kb/s , z kolei z 20mbps przy dobrych wiatrach powinno ciągnąć 2,5 mb/s maks , a nie 15 . Oczywiście serwery mogą być obciążone i spowalniać pobieranie , zwłaszcza po update'ach plusa , gdy wszyscy naraz rzucają się do pobierania . Nie wiem co masz za operatora i co za taryfę , ale jakiś dziwny te internet . W dzień 3mb , w nocy 20 ? Ja mam w dzień 16 , a w nocy 24 , czyli o połowę więcej , a ty o całe 7 razy więcej , także coś podejrzana .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możliwe, że ma opcję podobną do tej, którą oferuje mój operator od neta: w dzień ma tyle co w umowie a w nocy max ile łącze pozwala...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z łączem 50 mb pobierałam Infamous 2 w 3 dni (z przerwami w nocy, ale i tak wyszło około ponad 20 godzin). Tymczasem ostatnio jak nie chciało mi się na PC szukać płytki ze Skyrimem, odpaliłam pobieranie na Steamie i w mniej więcej godzinę gra była gotowa :) Z początku się lekko przeraziłam, jak długo się to pobiera, bo dopiero wróciłam po dwuletniej przerwie w graniu na PS3 i dopiero co zakupiłam PS+. Ale z innymi grami, które pobieram (w sumie załapałam się na wymianę gier w ich ofercie, więc było ich jeszcze więcej) jest szybciej i lepiej, więc nie narzekam. Nie jest to Steam ani nawet Origin, ale konsola mi nie przeszkadza, jak w nocy działa i pobiera:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo często pobierania potrafią się zatrzymać na jakiś czas, tzn status jest ok, ale dane nie idą. Wtedy trzeba zatrzymać i uruchomić ponownie ściąganie a pójdzie pełnym łączem. Prawdopodobnie jest to jakiś throtling lub inne kolejkowanie, dlatego warto mieć na oku proces ściągania i jakby co zareagować. Podobna sztuczka działa też, kiedy przy świeżym pobieraniu widzimy, że wolno idzie. Restarcik i może nam przydzielić świeży ftp, gdzie pociągniemy na maxa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja . Też zawsze zatrzymuję i wznawiam jak jest gorsza prędkość i od razu idzie maxem. Chociaż max u mnie to 1,7-1,8 mb/s , a powinno być okolo 3. Dodam, że prędkość pobierania spada kiedy korzystamy w domu z internetu i później nie wraca zawsze do maksymalnej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tak szybko w temacie internet a plus: ja mam w domu mobilny LTE z Plusa i gry po prostu ściągam po nocy (nie mam limitu na transfer w godzinach 24-9) i sprawdza się to bardzo dobrze.;)

 

Oznajmiam wszem i wobec, że XCOM dzielnie walczy ze Sleeping Dogs o miano najlepszej gry w Plusie - żadne Unchartedy, Hitmany czy InFamousy nie mają startu. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie masz średnie prędkości na tym LTE? Żeby nie było oftopu którego maja podali gry czerwcowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie masz raczej tak ze masz 50gb do wykorzystania w nocy na caly miesiac w play jest noc bez limitu. I wracajac do tematu na ps4 bedziemy dostawac gry w plusie pobierajac je bedziemy mogli od razu grac na pewno jest jakos rozwiazane ze liczy sie predkosc prawda a moje pytanie brzmi czy nie bedzie zadnych ograniczen ze np. Max predkosc bedzie tylko iles tam i jak ktos ka szybsze lacze to i tak mu nie pojdzie szybciej?? Czy bedzie tak ze mam 100mb to pobieram bez ograniczen czyli tam ok 10mb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie masz raczej tak ze masz 50gb do wykorzystania w nocy 

 

Jeśli to pytanie, to odpowiedź brzmi: teraz już tak jest, jak ja podpisywałem umowę to noce jeszcze były całkowicie bez limitu.

 

Co do drugiej części - wiadomo, że prędkość ściągania nie jest zależna tylko od połączenia użytkownika, ale też innych czynników, głównie wydajności serwerów, na których są umieszczone ściągane dane - więc nawet najszybszy możliwy internet nie gwarantuje szybkiego ściągania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to udalo sie :)  wiem ze to jest ograniczone wydajnoscia serwerow i w ogole ale chodzi mi raczej czy ps4 nie bedzie mial jakiegos ograniczenia w szybkosci chodzi tu glownie o wi-fi bo z tego co wiem ps3ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×