Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

Gry na plusie te co sa normalnie pl to sa pl. Raz sie trafilo ze nie ma to trudno, nie robcie afery. A ty Castiel za bardzo sie rozpedzasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tych co jęczą na tych co jęczą, że nie ma pl. Jak wam się nie podoba polski to proszę droga wolna, wyjedźcie z tego kraju. Nie piszcie na polskich forach. Ja jako mieszkaniec państwa , w którym mówi się po polsku oczekuję, wymagam, że każdy produkt będzie w moim języku. Jak komuś się nie podoba to granice otwarte, nikt was nie zatrzymuje. "Polacy nie gęsi, własny język mają".

Mamy też własne gry - wydawane w rodzimym języku. W myśl zasady, "Polacy nie gęsi..." po co grać w zagraniczne tytuły, skoro taki z Ciebie patriota?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak w końcu było z tym Deus Exem ? Był po pl , czy został w oryginale ?

 

ps. Castiel z JP ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak w końcu było z tym Deus Exem ? Był po pl , czy został w oryginale ?

 

 

Był ja ściągnąłem wersję pl.

Mamy też własne gry - wydawane w rodzimym języku. W myśl zasady, "Polacy nie gęsi..." po co grać w zagraniczne tytuły, skoro taki z Ciebie patriota?

 

Po pierwsze, żaden ze mnie patriota. Po drugie polskie gry też w większości dostępne na ps3 nie były po polsku. Więc.. K***a następny czepialski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno pytanie : tak samo byście pisali o tym, żeby sie uczyć a nie narzekać jakby gra byla po niemiecku, rosyjsku albo arabsku?

Tak. Gdyby gra/książka/film, ukazał się w języku, którego nie znam, a zależałoby mi na tym, aby się z nią zapoznać, to albo przełknąłbym ten fakt i się z nim pogodził, albo zrobił wszystko, co mogę, aby dany język poznać.

Sporo tutejszych forumowiczów przytaczało już swoje historie, że tak właśnie zaczynali swoje przygody z grami w języku angielskim.

Ale gwoli ścisłości i szczerości, nie mam pojęcia dlaczego gra, która ma wersją pl, nie została udostępniona. Moim zdaniem również najważniejsza jest możliwość wyboru i dowolna konfiguracja językowa pod gracza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje skończyć już ten temat... Jedni krytykują Sony za brak polskiej wersji a inni wielbią i z pocałowaniem w rękę biorą to za co zapłacili. Nic nowego już nie wymyślicie w tej kwestii a poziom dyskusji momentami ociera się od dno. Jak czytam niektóre posty to dochodzę do wniosku, że pod drugiej stronie ekranu musi siedzieć jakiś pseudokibol albo coś podobnego  :blink:

Skoro administrator uważa, że rozmowa jest całkowicie w temacie gdyż dotyczy PS+ to raczej na nic prośby o trzymanie poziomu dyskusji. Proponuje udać się na spacerek w ramach codziennej dawki ruchu na świeżym powietrzu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale wszystko już zostało powiedziane/napisane więc po co ciągnąc temat o kolejne 10 stron...

Są tacy którym to nie przeszkadza, ale są mi przeciwnicy tego. Wypowiedzieliście się, jakieś małe sprzeczki, podajcie sobie dłonie na zgodę i rozejść się ;)

 

Głupio by było jakby wpadł tutaj Mod i zrobił porządek z wami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie mogę, offtop na sto stron o lokalizacji Mafii...

 

P.S. Journey w dobrej cenie (z małą zniżką dla plusowiczów), podobno warto. Ja już zakupiłem :)

Edytowane przez matit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up;

warto. Ograłem w grudniu w promo journey- coś świetnego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie mogę, offtop na sto stron o lokalizacji Mafii...

 

P.S. Journey w dobrej cenie (z małą zniżką dla plusowiczów), podobno warto. Ja już zakupiłem :)

Nooo i dlatego gry są w POLSCE lokalizowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak procentowo oceniacie szanse na to, że we wrześniowej ofercie plusa pojawi się DMC ? Troszkę napaliłem się na ta gierę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem we wrześniu w plusie nie uświadczymy DMC choć w przyszłości to nastąpi. Sony będzie próbowało udowodnić, że ruskie przecieki są nieprawdziwe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie nadchodzace gry to chyba loteria ;) Wczesniej byly te rozpiski z ruskich stron i wiekszosc sie sprawdzila ale teraz tak naprawde nie mamy nic. No chyba ze DMC serio bylo w planach i na koncu to zmienili :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś ponownie podać link do rosyjskiej (niestety strona niespolonizowana  :sad: przykro mi) strony z przeciekami na temat gier plusa?

Wcześniej wystarczyło cofnąć parę stron, teraz po debacie na temat polonizacji sytuacja się zmieniła  :)

Edytowane przez zxcvb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a po co Ci jak się kończyła na sierpniu ? nic tam ciekawego nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

google

v

ps+ russia rumor

v

szukaj w google

 

Jest też ANG wersja google jak wolisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym się nie zdziwił gdyby we wrześniu dali DMC i assasin creed. Tak się składa że często przed premierami kolejnych części gier dają poprzednie w plusie. GOW, Payday, saint row, xcome, nba i inne. Zazwyczaj wcześniejsze wersje pojawiają się od 3 do 1 miesiąca przed premierą kolejnych albo po prostu mi się wydaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to ma znaczenie ale AC II dostali ci od X-boxa.

Oczywiście to tylko moje przypuszczenie, ale możliwe że obie platformy mają ekskluzywność na darmowe tytuły/serie.

Na razie nic się nie powtarza, ale potrzeba kilku miesięcy aby potwierdzić tę teorię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę dostali ACII? Matko! Czas rzucić Sony i PS3 w pi*du i zakupić Xklocka! Taki hicior, że aż system seller ;)

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź się nie śmiej ! W tym miesiącu to same hity mają czyli Crackdown (7letnia gra, gniot lekki) oraz Dead Rising 2 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak już zaczynamy koncert życzeń w PS+ to ja bym widział najchętniej znowu coś od Rockstara jak w 2012 (RDR), może MP3 albo la noire? ;)

 

edit: podejrzewam, że trafi jakaś dobra gra do PS+ bo w końcu mamy Gamescom - idealna okazja do ogłoszenia nowości w PS+ a na takim show nie ogłoszą dodania jakiegoś badziewia :D

Edytowane przez Singularity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dishonored, Max Payne 3, Far Cry 3 - jakby jedna z tych gier wpadła byłbym mega zadowolony ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×