Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

Na Dirt 3 dali teraz obniżkę więc w najbliższym czasie nie powinna być ta gra w PS+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktos kod 30 dni ps+ na zbyciu? Chetnie bym zrobil konto na us store i zassal hitmana bo przegapilem go u nas..

Edytowane przez Skiba94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teoretycznie nie powinna ale już nie raz dawali po promocji :biggrin:

 

@up, te kody działają tylko na europejskim ps konto o ile wiem :D

Edytowane przez Singularity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

30 dniowe kody są przypisane do kraju + potrzebujesz mieć wpisane dane karty kredytowej z danego kraju.

Mam kod 30 dni z UK i nie działa on na naszym sklepiku. Na UK też go nie wykorzystam bo potrzebuję dane karty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na UK też go nie wykorzystam bo potrzebuję dane karty.

Polska karta powinna działać na koncie UK, jeśli chodzi o trial PS+.

Edytowane przez Duszol_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po Battlefieldzie 3 w lipcu i Most wanted w sierpniu od EA teraz licze na Fight Night Champion,bo Fifa 13 jest raczej nierealna - i tak ją mam,ale byloby to spore i mile zaskoczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja magiczna kula mówi że raczej nie,ale ostatnio coś mi szwankuje bo sierpniowej rozpiski też nie przewidziała...Czas oddać ją do serwisu...

 

Tak serio nigdy nie pojme pytań - ,,jak myslisz jest szansa ze cos tam dostaniemy?????" - skąd możemy to wiedzieć...Jeden ci powie że tak a drugi stwierdzi że dostaniemy Hannah Montana Video Game(czy jak to tam się zwie) - nawet jesli ktos powie ze jest szansa to nie wiem co Ci ta informacja da.Ale żeby nie robić off topu - tak jest,szansa! Albo inaczej - nigdy nie wiesz co dostaniesz ale na wszystko jest cień szansy...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw co sie stanie jak sony przestanie wspierac plusa na Ps3,co sie stanie z grami itp..mam cicha nadzieje ze pod koniec zywota Ps3 dadza wszystkie gry z plusa za free...tzn te ktore teraz sa za darmo co miesiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FC3, Fifa 13, DMC na wrzesień i wszyscy zadowoleni :P. Już który raz dzisiaj widzę jak ktoś podaje Hankę Montankę ;) Jakiś nowy trend na tą grę?! :D Ludziska dopiero mamy początek sierpnia nacieszcie się tymi grami co niedawno dostaliście. I tak ich w miesiąc nie ogracie, a już następne chcecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poda ktoś jakie gry były w lipcu 2012 roku ?

Edytowane przez tenisista

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tenisista - boże poszukaj to nie boli!! A jak się tak zagubiłeś to na upartego wpisz w googlach i tyle...

 

Wklep np. rozpiska na sierpień ps+ i już... Czy to tak trudno włączyć móżdżek, czy może rączki wykręca jak trzeba skorzystać z opcji szukaj?? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie liczcie, że dadzą wam fife 13 bo jest premiera 14... dużo mniej osób by kupiło nową wersję :P  FC3 jest możliwy, do tego ja typuję Tomb Raidera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tenisista - boże poszukaj to nie boli!! A jak się tak zagubiłeś to na upartego wpisz w googlach i tyle...

 

Wklep np. rozpiska na sierpień ps+ i już... Czy to tak trudno włączyć móżdżek, czy może rączki wykręca jak trzeba skorzystać z opcji szukaj?? 

Ty co ograniczony ? Myślisz, że nie szukałem. Ty to jesteś genialny, szukam rozpiski na lipiec a mam wklepywać sierpień :D 

Jak jesteś taki genialny to pewnie zajmie Ci znalezenie 10sek to chyba tyle możesz poświecić i mi podesłać linka ? Bardzo bym prosił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deus Ex, Borderlans, Just Cause 2

Edytowane przez robotyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On chce rozpiskę z lipca 2012 roku. Wtedy był chyba Deus Ex: HR a reszty gier nie pamiętam.

Edytowane przez redo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty co ograniczony ? Myślisz, że nie szukałem. Ty to jesteś genialny, szukam rozpiski na lipiec a mam wklepywać sierpień :biggrin:

Jak jesteś taki genialny to pewnie zajmie Ci znalezenie 10sek to chyba tyle możesz poświecić i mi podesłać linka ? Bardzo bym prosił.

Po wpisaniu magicznej frazy składającej się z aż 3 słów od razu znalazłem co było ...

Więc nie trolluj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty co ograniczony ? Myślisz, że nie szukałem. Ty to jesteś genialny, szukam rozpiski na lipiec a mam wklepywać sierpień :biggrin:

Jak jesteś taki genialny to pewnie zajmie Ci znalezenie 10sek to chyba tyle możesz poświecić i mi podesłać linka ? Bardzo bym prosił.

 

Ty to jednak głupi jesteś Napisałem wklep NP. czytaj na przykład!! Więc jak klepiesz lipiec zamiast sierpień też się pojawi jako 1 wynik wyszukiwania z odnośnikiem do strony PS3site.pl

 

Gratuluję....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To podeślij link a posypie głowe popiołem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to były wtedy : Deus Ex, Borderlands i Just Cause 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie umiecie czytać ze zrozumieniem, on chciał rozpiskę z tamtego roku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×