Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

A coś wiadomo jak długo gry od zaraz będą na PS3? Bo opcja 3 miesięcy gratis, wydaje się być kusząca, ale nie wiem kiedy będę się przesiadał na PS4, a wydanie 2 setek po to żeby np. za pół roku się okazało że w plusie nie ma nowych gier albo wychodzą tylko jakieś minigierki z PSS wygląda średnio kusząco.

przeczytaj temat a potem sie wypowiadaj panie minigierka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A coś wiadomo jak długo gry od zaraz będą na PS3? Bo opcja 3 miesięcy gratis, wydaje się być kusząca, ale nie wiem kiedy będę się przesiadał na PS4, a wydanie 2 setek po to żeby np. za pół roku się okazało że w plusie nie ma nowych gier albo wychodzą tylko jakieś minigierki z PSS wygląda średnio kusząco.

 

   powiem ci tylko tyle: PS+ będzie obejmował też PS4 i mają tam być co miesiąc darmowe gry [inna sprawa jakie to będą gry]. PS+ w dalszym ciągu obejmował będzie PS3 i PS Vitę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rok + 90 dni gratis ... 

Kupiłem zdrapkę na rok > wpisałem kod > przedłużyło mi tylko o ROK bez 90 dni gratis.

Numer na wsparcie techniczne wyłączony - nagrany IVR z godzinami pracy i tyle.

...

Bardzo nie ładnie z ich strony ale będę się z nimi kłócił jak tylko mi się uda dodzwonić do nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież było podane jak wół że to nie dotycz zdrapek 365 dni

 

 

Finally on PS Plus. If you sign up for a year via the PS Store, we’ll give you an additional 90 days to your membership


 

if you purchase a one year membership through PlayStation Store up until 20th September we’ll give you an additional 90 days at no extra cost!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Promocja na + działa dzis zakupiłem (rok+ 3m gratis). Pozdrawiam

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I wszystko jasne.

W sumie zdrapka za 150zł więc i tak się opłacało. ;) Wiem jestem pazerny.

Wkurzył mnie tylko ten nie działający telefon na wsparcie techniczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×