Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

araby nie mają spec opsa i podobnych tematycznie gier w ogóle w store.

Ja mam teorię że oni są po prostu nieudaczni, choć ten błąd w odróżnieniu do innych podobnych utrzymuje się zaskakująco długo

Nie potwierdzam tej teorii, w CODa multi gra masę arabów i turków, łatwo sprawdzić po nickach, flagach w tytułach czy clan tagach i często potrafią zrobić niezłą rzeźnie. Żeby nie schodzić całkiem z tematu to dodam miesiąc jest rewelacyjny jeżeli chodzi o ofertę PS+ a patrząc w moją listę znajomych zastanawiam się dlaczego na 30 osób tylko 3 łącznie ze mną mają wykupionego plusa - to tylko 10%!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co piszą na blogu arabusy nie dostały też Lego LOTR.

aby było śmieszniej nba 2k13 też nie dostali :)

 

czyli szansa na kolejną darmochę

 

 

 

@up

nie wrzucajmy wszystkich arabów do jednego wora. Chodzi o jedno arabskie państwo (UEA) gdzie Spec ops i inne gry nie są dostępne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na grę którą dostaną araby zamiast LEGO :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też macie tak, że słaby transfer ?

Zostawiłem na noc i w 8h zassało tylko 80% NBA. Tragicznie idzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patrząc w moją listę znajomych zastanawiam się dlaczego na 30 osób tylko 3 łącznie ze mną mają wykupionego plusa - to tylko 10%!!

Bo pewnie polowa kupila plusa na 2 osoby i po prostu nie maja znaczka przy nicku.

 

Wczoraj szlo jak krew z nosa, 1 mb co 5-6s. Dzis juz idzie ladnie.

Edytowane przez Skiba94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też macie tak, że słaby transfer ?

Zostawiłem na noc i w 8h zassało tylko 80% NBA. Tragicznie idzie

Teraz ściągam NBA i u mnie idzie tak samo szybko jak zawsze, tak ok. 2 MB danych na sek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KONIEC DARMOWEGO NBA

 

Dziękujemy za uwagę. Można się rozejść.

Jak zwykle warto czytać forum ;)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KONIEC DARMOWEGO NBA

 

Dziękujemy za uwagę. Można się rozejść.

Jak zwykle warto czytać forum ;)

Miesiąc temu byłem w pracy gdzie nie mogłem siedzieć z telefonem w łapie czytając forum, wczoraj byłem w sklepie jak wrzucili i już myślałem, że znowu mi darmówka przepadnie, ale się udało :) Zdecydowanie warto czytać forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez bylem wczoraj w pracy od 14-22 i nie mialem jak wejsc na forum:/ Ehhh trudno...

Edytowane przez krzyzak86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami nie wypada wpatrywać się w telefon :P Forum mamy nawet w toalecie nie tylko w pracy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez bylem wczoraj w pracy od 14-22 i nie mialem jak wejsc na forum:/ Ehhh trudno...

ja wrocilem po pracy po 23 i okolo polnocy z przegladarki dodawalem bo jeszcze bylo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat wczoraj nie mialem czasu na forum:/ Za duzo pracy:P 


A po pracy bylem na piwku:D I juz potem nie mialem "sily" na forum:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda tylko że z tych wszystkich 4 gier w tym miesiącu tylko nfs most wanted jest po polsku :sad:

Przecież Mafia 2 i Spec Ops wyszły u nas po polsku. Nawet dema są w PL! Sony znowu daje ciała bo to nie pierwszy raz w ostatnim czasie kiedy gry z polską lokalizacją są wrzucane po angielsku, kiedyś każdy tytuł który miał tłumaczenie był w Plusie po polsku.

ale po co te dziwaczne nazwy wystarczyło dać numerację 1/3 2/3 i 3/3 no i multiplayera chyba miało nie być

A chociażby po to żeby ktoś kto nie ma TV 3D nie musiał ściągać paczki niepotrzebnych mu plików!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LEGO i Wikingowie są też po polsku :)

 

A co do gier wydanych w PL i wypuszczenie ich po angielsku to to jest podłe, bo też pamiętam dema w naszym języku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by byly po polsku to ludzie by znowu nazekali na lipny dubbing i i tak by wlaczali po angielsku:D Jak tu kazdemu dogodzic? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W xboxsowej podróbce PS+ same "świeże hity"

 

6,5 letni Crackdown

i 3 letni Dead Rising 2

Nie ma co porównywać do PS+ - szczególnie z tego miesiąca :) - chociaż Crackdown z tego co pamiętam to mi się podobał - 5 lat temu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież Mafia 2 i Spec Ops wyszły u nas po polsku. Nawet dema są w PL! Sony znowu daje ciała bo to nie pierwszy raz w ostatnim czasie kiedy gry z polską lokalizacją są wrzucane po angielsku, kiedyś każdy tytuł który miał tłumaczenie był w Plusie po polsku.

A chociażby po to żeby ktoś kto nie ma TV 3D nie musiał ściągać paczki niepotrzebnych mu plików!

 

 

LEGO i Wikingowie są też po polsku :)

 

A co do gier wydanych w PL i wypuszczenie ich po angielsku to to jest podłe, bo też pamiętam dema w naszym języku...

 

Oj typowi malkontenci.Gry UBISOFT też na store są po eng a na płytach były po polsku.

Tutaj jak dla mnie chodzi o to, że możliwe jest coś takiego, że do tych tłumaczeń prawa ma wydawca gry na terenie polski i np nie życzy sobie wrzucenia polskiej wersji więc wrzucane są te języki które były przygotowane przez producenta od razu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graty, że wpadł wam NBA. Ja nie skorzystałem no bo mam od premiery. Niezła wtopka. NFS na pierwszy rzut oka wygląda ciekawie, ale niby 4gb a przy starcie 2gb patch :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×