Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

Rzeczywiście bardziej się opłaca kupić 2x kartę po 100zł niż płacić od razu 195zł na sklepiku :)
Zawsze to te 20zł do przodu człowiek jest XD

Chyba, że macie tańsze namiary, bo najtańszą zdrapkę 100zł za 90zł znalazłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony Patricko ma rację 20 zawsze jakaś oszczędność, a ja stary koń dałem się złapać na kolejną marketingową sztuczkę...

no nic muszę tylko zrobić "off" żeby mi jutro automatycznie nie przedłużyło plusa...

ale i tak chyba wezmę i kupię ze sklepiku pss tego plusa....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi to jedno co dadzą ;)) Ważne by były chociaż polskie napisy bo jak na razie to lipa. Sierpień całkowicie olany jeżeli chodzi o pl :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś,czy na koncie na którym był kupiony ps+ na rok zadziała kod na 30 dni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

13 zł na miesiąc. Grzech nie brać. Od kiedy będzie? ;D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, gdy ostatnim razem była promocja 15 miesięcy w cenie 12, to działały także kody na rocznego plusa kupione na allegro. Nie trzeba było koniecznie brać w PSS. Więc można było po prostu nabyć kod na rocznego plusa za 169 i jeszcze zdobyć bonus - sam właśnie na takiej zasadzie z tego skorzystałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

promo ruszy zapewne w trakcie /zaraz po gamescomie ;)

 

ja obstawiam najbliższą środę jako datę startu promo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mati poważnie  ? xD  nawet nie wiedziałem hehe pobrałem, gadałem z znajomym i powiedział że niby NFS MW nie jest PL. Jak na razie to kończe BF3, potem Mafia II i dopiero NFS MW :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mati poważnie  ? xD  nawet nie wiedziałem hehe pobrałem, gadałem z znajomym i powiedział że niby NFS MW nie jest PL. Jak na razie to kończe BF3, potem Mafia II i dopiero NFS MW :))

 

MW jest PL ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lego LotR,  nfs mw, when vikings attack, te 3 gry są z polskimi napisami.

Edytowane przez massacer
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm i jak tu potem słuchać ludzi xD  ehh dziekuje za informacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, gdy ostatnim razem była promocja 15 miesięcy w cenie 12, to działały także kody na rocznego plusa kupione na allegro. Nie trzeba było koniecznie brać w PSS. Więc można było po prostu nabyć kod na rocznego plusa za 169 i jeszcze zdobyć bonus - sam właśnie na takiej zasadzie z tego skorzystałem.

a pewne jest że tak będzie tym razem bo zastanawiam się nad zakupem kodu na aukcji i użycie go w trakcie promocji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepiej poczekaj może na oficjalne ogłoszenie promocji ;)

 

sony zapewne odpowie na blogu w komentarzach czy trzeba kupować w PSS czy można z innych źródeł ;_)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze mnie pamiec myli ale na gc 2012 zapowiedzieli rdr na wrzesien,wiem ze nie chcecie takich wrozb,ale tylko dodam,ze spodziewam sie ogloszenia rozpiski na gc,a gry to beda petardy - po prostu sony bedzie chcialo osmieszyc oferte microsoftu ,na dodatek podniosa atrakcyjnosc konferencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że jeżeli czekają z ujawnieniem rozpiski aż do konferencji na gamescom to muszą to być jakieś petardy, w zeszłym roku na gamescom ogłoszono RDR w plusie więc czemu by teraz nie zrobić tego z Max Payne 3, choć z drugiej strony wydawcą jest 2K którego teraz w ps+ jest Mafia II i Spec Ops The Line, dodatkowo mając w rocznym plusie XCOM: Enemy Unknown.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat zamknięty do jutra, 

sypnie informacjami to będzie na co narzekać, co wychwalać i co komentować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zniżka 50% na rocznego PS+ przy zakupie Driveclub

 

 

In addition to that, we have another surprise up our exhaust pipe! Purchase DRIVECLUB at retail or digitally via the PlayStation Store, and you’ll get a 50% discount voucher for a 12-month PlayStation Plus subscription. That’s equivalent to six months free and it ensures that you’ll get the most out of DRIVECLUB and your PS4 from the get-go.

 

I kilka słów o plusowej edycji

 

 

But let’s not forget the incredible offer available to PlayStation Plus subscribers, allowing you to instantly become part of the DRIVECLUB community. Offered within the Instant Game Collection, with no need to pre-order, DRIVECLUB PlayStation Plus Edition gives you an exciting selection of cars across all five classes, beautiful locations and exciting race tracks featured that you can play in all game modes, but does not include all DRIVECLUB content unless you upgrade.

And for those of you who play the DRIVECLUB PlayStation Plus Edition, but want to extend your experience and get access to all the cars, locations, challenges, events and seasons DRIVECLUB has to offer, you can buy an upgrade to the full game – or just buy individual items as you go along. If you do decide to upgrade, everything you’ve earned so far will be carried over. Note that DRIVECLUB PlayStation Plus Edition (and any upgrades) is only available for use during the period of your PlayStation Plus membership.

 

 

http://blog.eu.playstation.com/2013/08/20/driveclub-pre-order-offers-and-cover-art-revealed/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogliby dać zniżkę 25% na samego plusa, jak rok temu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AC III dobrze usłyszałem?

Edytowane przez spajrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×