Skocz do zawartości
Patricko

Gdzie kupić i za ile

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdz skrzynke email, bo na eSa możesz się nie doczekać, ja numer dostałem tylko na poczte  

Spokojnie, skrzynkę mam zsynchronizowaną ze smartfonem i w razie maila także od razu będę wiedział. Kilka razy zamawiałem u nich w sklepie internetowym i zawsze przychodził kod SMSem. Apropos maila to w sumie dostałem dziś o godz 0:37 że moja gra jest "dopiero!" gotowa do wysyłki a to czarno wróży :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem takiego maila koło 11 rano, więcej u nich nic nie kupie. Ale mnie wkurzyłby bardziej fakt, że od rana GTA V jest dostępne bez problemu w salonie, po tej ich ekstra pre orderowej cenie, w dodatku z tego co czytam to nawet z bonusem. Gdyby nie to zapłaciłem z góry, to bym olał ten "pre-order" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten bonus jest w każdym wydaniu póki co chyba, może w kolejnych rzutach go nie będzie ale wątpię. Kolejny raz się potwierdziło, że nie warto bawić się w preordery, najtaniej i najpewniej w dniu premiery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W premierowej dostawie są kody tak jak rok temu. Jak sprzedadzą to już będą normalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś coś wie o obecności Dragon Age w sklepach sieciowych ? MM, Media Expert, Empik itd ?

Edytowane przez rafisko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem maila z empiku o gotowości do wysyłki o godzinie 18:08. Zamawiałem już sporo rzeczy przez stronę w ciągu 2 lat, więc jeżeli mail nie przyszedł do godziny 14, to już raczej nie przyjdzie danego dnia. Przynajmniej ja nigdy po tej godzinie nic nie dostałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem teraz w empiku po moje GTAV :) i patrze że jest:
Far Cry 4 Edycja Limitowane po 209.99zł jak na empik to tanio.

 

Koleś zobaczył że GTAV kupuje to wyskoczył z FC4 mi pod nos że tanio mają :)

Mówił że mają limit sprzedaży GTAV na osobę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawca w Empiku powiedział mi, że tylko w dniu dzisiejszym mają promocyjną cenę GTA V (229PLN) i FAR CRY 4 (209PLN), jutro podobno cena ma się zmienić.

Potwierdzam również, że w GTA V kupionym dziś z półki w Empiku jest kod na 1 000 000 :D Niech żyją pre-ordery :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam,czekam...

Zapłaciłem z góry,żałuje bardzo...

Empik mnie wydymał,boli,ale teraz mnie dyma UPS,przesyłka w dostarczeniu,niby mają czas do 19 !!! Dwa razy być dymanym tego samego dnia ! Boli,boli,boli... :sweat:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby ktoś chciał przygarnąć preorder GTA V to mam do oddania w euro rtv agd w Bielsku-Białej Galeria Sfera II. Cena 229 zł, niestety z racji natłoku pracy w ostatnim czasie nie bede mial okazji za duzo pograc wiec wole oddac gre w przyzwoitej cenie komus kto ma tego czasu wiecej. Gdyby ktoś był zainteresowany proszę piszcie na PRIV, podam nr rezerwacji wystarczy jechać do sklepu, zapłacić i grać, gra jest już do odbioru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałem w końcu swoją kopie,dzięki Empik wiem,że już nigdy nie opłacę z góry zamówienia przedpremierowego. Człowiek codziennie uczy się na swoich błędach :shok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo zaplacilem z góry w empiku. Gry dziś nie ma. Poszedł odpowiedni komentarz na stronie i na email. Oni mnie mają w d.... to ja ich tym bardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawca w Empiku powiedział mi, że tylko w dniu dzisiejszym mają promocyjną cenę GTA V (229PLN) i FAR CRY 4 (209PLN), jutro podobno cena ma się zmienić.

Potwierdzam również, że w GTA V kupionym dziś z półki w Empiku jest kod na 1 000 000 :biggrin: Niech żyją pre-ordery :P

Rok temu przy premierze gta V też dali cenę 199 zł w pierwszy dzień. Na następny podnieśli do jakiejś chorej ceny :) szkoda, że się nie załapałem dzisiaj :/ gdyby ktoś jutro widział gta v w takiej samej cenie niech proszę da cynk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie po co Wy zamawiacie preordera na grę którą bez problemu można kupić w sklepie w dniu premiery , w dodatku czasem w korzystnej cenie. Np empik za 229 zł z kodem na 1 mln $ ... To nie jest towar deficytowy jak było z ps4 na premierze. Jakby ktoś chciał nr rezerwacji to pisać na pw. Rtv euro agd Ruda Śląska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie po co Wy zamawiacie preordera na grę którą bez problemu można kupić w sklepie w dniu premiery , w dodatku czasem w korzystnej cenie. Np empik za 229 zł z kodem na 1 mln $ ... To nie jest towar deficytowy jak było z ps4 na premierze. Jakby ktoś chciał nr rezerwacji to pisać na pw. Rtv euro agd Ruda Śląska

A np. dlatego, że w Empiku możesz oddać używane gry i nabijają Ci kasę na kartę prezentową co można wykorzystać później na Empik.com(plus jeszcze punkty payback). Tak zrobiłem z nowym CoDem, a GTA V wyniosło mnie 115zł. Na żadną z tych gier nie wydałem nawet złotówki. Edytowane przez dext3rr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Assassin's Creed Unity w Media Expercie za 199 zł

Wysoka cena jak na wersje Beta :)

 

Jeśli ktokolwiek coś będzie wiedział na temat Dragon Age dnia dzisiejszego, to dajcie znać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można jeszcze dziś gdzieś dostać FarCry4 za 209 zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można jeszcze dziś gdzieś dostać FarCry4 za 209 zł?

Na godzine 10:10 mozna dostać w empikach w Krakowie :) żadne info telefoniczne :) 

Byłem widziałem na zywo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Huh fajnie tam macie, ja wczoraj specjalnie pojechałem do jednego Empiku w Lublinie i niestety cena była całkiem inna tj. 239. Jestem ciekawe jak będzie w drugim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie na ile podnieśli cenę gta? żaden z moich empików na Śląsku nie odbiera :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak bym wiedział wczesniej o cenach w empiku to wczoraj GTA bym miał za ~100zł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×