Skocz do zawartości
Patricko

Gdzie kupić i za ile

Rekomendowane odpowiedzi

Playstation Polska dementowała te zestawy 1TB

To jest jakaś własna inicjatywa sprzedawcy. Dysk jest nieoryginalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie bardzo korzystna cena tego zestawu w MM. Ciężko obecnie dorwać konsole za mniej niż ~1490zł. Do tego wyżej zasugerowane ceny gier to jak rozumiem używanych (ja różnicy nie widzę, ale na pewno część osób kupuje tylko nówki). Także kupując wszystko osobno to wychodzi około 2tys.
Jak ktoś nie ma konsoli to brać według mnie ;d Szczególnie, że gierki można jeszcze wymienić/sprzedać po niezłej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Playstation Polska dementowała te zestawy 1TB

To jest jakaś własna inicjatywa sprzedawcy. Dysk jest nieoryginalny

Przez pewien czas były w sprzedaży na OFICJALNYM sklepie Sony. Więc chyba oryginały.

Playstation Polska dementowała te zestawy 1TB

To jest jakaś własna inicjatywa sprzedawcy. Dysk jest nieoryginalny

Przez pewien czas były w sprzedaży na OFICJALNYM sklepie Sony. Więc chyba oryginały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W piątek w moim mieście Knurów woj. Śląskie otwierają się dwa nowe sklepy mediaexpert,,, neonet 

mam nadzieję że uda się wyrwać tanio PS4  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W piątek w moim mieście Knurów woj. Śląskie otwierają się dwa nowe sklepy mediaexpert,,, neonet 

mam nadzieję że uda się wyrwać tanio PS4  ;)

 

W Łodzi w zeszłym tygodniu, w związku z otwarciem nowego sklepu MediaExpert życzyli sobie za PS4 1449 zł :)

Edytowane przez cyricano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały off top ale miałem dziś okazję dostać "super ofertę" od użytkownika bombowacena.pl na gametrade. Chciałem wymienić Far Cry 4 (tygodniowy - kody nie wykorzystane) na DA - Inkwizycja. Szanowny pan zaproponował mi takie coś ale z moją dopłatą w wysokości 110 zł (!!) Kiedy mu napisałem że to niedorzeczne bo FC można świetnie sprzedać na allegro dostałem odpowiedz że tyle kosztuje ich praca i z uporem maniaka próbował mi udowodnić że oni tylko kierują się cenami jakie kreuje rynek. Śmiechowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak znam życie to i tak mają frajerów, którzy się na to godzą :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie mają, ja już od ponad roku nie korzystam z gametrade, sami handlarze i drobne cwaniaczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat ja na gametrade nie mogę złego słowa powiedzieć, sporo dobrych wymian tam przeprowadziłem ale to mnie po prostu rozpieprzyło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym rzecz gdyby nie handlarze to takich wymian byłoby znacznie więcej i dużo lepsze, na zdrowych zasadach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, przejrzałem kilka stron w tym temacie i raczej ni o tym nie było.

A więc w MM jest PS4 + FarCry 4 za 1699 zł i tu moje pytanie, czy gra w tym zestawie ma napisy PL, bo dzwoniąc na infolinie nikt nie jest w stanie mi tego powiedzieć, a widzę, ze kilka osób tutaj pytało się o taki zestawik, być może dokonało zakupu i podzieli się info.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja nie trafiam na handlarzy na gametrade? :) Przeprowadziłem już trochę transakcji i zawsze jestem zadowolony. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W x-kom.pl do końca tygodnia za zakupy powyżej 100 zł zapłacić można 20 zł mniej z kodem promocyjnym "20-mniej".

Przykładowe ceny po użyciu kodu: Far Cry 4 - 199 zł, GTA V -  214 zł, AC Unity - 199 zł, Wiedźmin - 189 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu brać to ps4 z dyskiem 1tb czy lepiej wziąć oficjalną 500gb?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja nie trafiam na handlarzy na gametrade? :) Przeprowadziłem już trochę transakcji i zawsze jestem zadowolony. 

 

Mi sie też nie trafiło, zapłaciłam za gre a on mi na drugi dzień pisze, że już nie ma gry, bo jechał z pracy i ją sprzedał. A już wcześniej obserwowałam jego aukcje na allegro i widziałam, że ma tą gre, tylko czeka na wynik aukcji, bo już przebili mu i cena była wyższa od tego co ja zapłaciłam.

Innym razem również zapłacone i rano miała być przesyłka, a nagle wieczorem pisze, że sie rozmyślił, bo napisał do niego ktoś inny i chce wymienić się z nim.

 

Ps. Znajdzie się Dragon Age Inkwizycja w przystępnej cenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu brać to ps4 z dyskiem 1tb czy lepiej wziąć oficjalną 500gb?

Wez 1tb. Oficjalna czy nie, bedzie i tak normalna gwarancja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu brać to ps4 z dyskiem 1tb czy lepiej wziąć oficjalną 500gb?

A potrzebujesz trzymac 10 gier cyfrowych na dysku o troche filmikow?

Jesli nie chce Ci sie robic porzadkow ani usuwac starych danych to nawet 1tb Ci nie starczy.

Roznica taka, ze 500 gb zasyfi Ci sie dwa razy szybxiej niz 1tb. A nie ma gier ktore waza 500gb zebys mial problem jak przy ps3 120gb albo mniejszym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem gazetkę Tesco i od jutra ma być PS4 500GB za 1499zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A potrzebujesz trzymac 10 gier cyfrowych na dysku o troche filmikow?

Jesli nie chce Ci sie robic porzadkow ani usuwac starych danych to nawet 1tb Ci nie starczy.

Roznica taka, ze 500 gb zasyfi Ci sie dwa razy szybxiej niz 1tb. A nie ma gier ktore waza 500gb zebys mial problem jak przy ps3 120gb albo mniejszym.

 

Wiem że i 1tb to za mało, w kompie mam 20 tb dysków a i tak trochę za mało;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że i 1tb to za mało, w kompie mam 20 tb dysków a i tak trochę za mało;)

No wiec tak czy siak czeka Cie czyszczenie, moim zdaniem lyknij sobie w jakims promo zwyklaka, a dysk zawsze mozna w przyszlosci wymienic jesli bedzie jakis wielki problem, ale moim zdaniem jesli nie starczy Ci 500 gb to 1tb tez nie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak w ogole ja miesiac temu kupilem konsole (ps4) za 1449 zł w media expercie ;p  ale nie mam pojecia czy nadal ta promocja jest bo to bylo na otwarcie nowego mm ;p

Edytowane przez Banan91PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały off top ale miałem dziś okazję dostać "super ofertę" od użytkownika bombowacena.pl na gametrade. Chciałem wymienić Far Cry 4 (tygodniowy - kody nie wykorzystane) na DA - Inkwizycja. Szanowny pan zaproponował mi takie coś ale z moją dopłatą w wysokości 110 zł (!!) Kiedy mu napisałem że to niedorzeczne bo FC można świetnie sprzedać na allegro dostałem odpowiedz że tyle kosztuje ich praca i z uporem maniaka próbował mi udowodnić że oni tylko kierują się cenami jakie kreuje rynek. Śmiechowe.

Hehe. Ja także do nich napisałem w sprawie Inkwizycji. Zaproponowałem 3 gry Obcego Izolacja- Edycja Nostromo PS4, do tego Dragon Age: Początek i Dragon Age II (PS3) wiem że te gry nie są może wiele warte ale bym się ich pozbył bo tylko się kurzą. U mnie dopłata wyszła 165 zł :)

Co do samej Dragon Age Inkwizycja w tym sklepie X-kom.pl z rabatem 20zł gra wyjdzie 206zł + 8,20 inpost więc nie tak źle...

Edytowane przez Gucio79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak można dostać ten rabat 20 zł na X-kom.pl??

 

Hehe. Ja także do nich napisałem w sprawie Inkwizycji. Zaproponowałem 3 gry Obcego Izolacja- Edycja Nostromo PS4, do tego Dragon Age: Początek i Dragon Age II (PS3) wiem że te gry nie są może wiele warte ale bym się ich pozbył bo tylko się kurzą. U mnie dopłata wyszła 165 zł :)
Co do samej Dragon Age Inkwizycja w tym sklepie X-kom.pl z rabatem 20zł gra wyjdzie 206zł + 8,20 inpost więc nie tak źle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×