Skocz do zawartości
Patricko

Gdzie kupić i za ile

Rekomendowane odpowiedzi

Użyczyłby ktoś konta na stronie MM, kto dostał kod :) ? Albo ewentualnie zamówił na moje dane PS4 z odbiorem i płatnością w markecie? :)

Edytowane przez cyricano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W MM ten sam zestaw albo z GTA V masz za ok 1480zł (odbiór w sklepie), po uprzednim wpisaniu kodu rabatowego, który masz podany na tej stronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W MM ten sam zestaw albo z GTA V masz za ok 1480zł (odbiór w sklepie), po uprzednim wpisaniu kodu rabatowego, który masz podany na tej stronie.

 

Pisałem już wyżej, że ten kod działa niestety tylko jeśli się go dostało na maila z którego się składa zamówienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popaj <----- mój błąd nie doczytałem postu wyżej, tak czy inaczej słabo u nas z promocjami na sprzęt i gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś od 20:00 do 9:00 jutro w MM na stronie z kodem: TD6P wszystko taniej o 13%.

 

Wielkie dzięki konsola zamówiona :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już zrobione:)

Edytowane przez bartus0000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie po dodaniu do koszyka tego zestawu: https://www.mediamarkt.pl/warszawa-bemowo/konsola-sony-playstation-4-500-gb-driveclub-the-last-of-us-remastered-little-big-planet-3,id-1003141 jego cena jest o 100zł niższa i wynosi 1799zł. Myślę, że dobra cena i warto. No chyba, że ktoś miał możliwość skorzystania z kodu TD6P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie z tym kodem PS4 + GTA 5 kosztowalo 1478 zl... więc ^^

Dzięki koledze z forum też tyle dałem za ten zestaw, super okazja!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogratulować :) deal roku zrobiliście :) mam nadzieję, ze w następnej promocji już dostanę kod.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby kogoś interesowało, na Allegro znów jest 20 zł znizki przy zakupie aplikacją mobilną na kwoty powyzej 50 zl. Mi sie dzisiaj udalo wyrwać Dragon Age za 162 i jeszcze chyba zamowie Vertical Stand albo LBP 3 z drugiego konta.

Edytowane przez skomerek
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy trzeba kupować ze sklepów czy może być od jakiegoś użytkownika zakup?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Kupon możesz wykorzystać przy zakupach w aplikacji mobilnej, których suma (bez kosztów wysyłki) wyniesie min. 50 zł. Aby kupon zadziałał, musisz wybrać opcję dostawy z płatnością z góry i zapłacić przelewem bankowym przez PayU, kartą płatniczą lub przez konto PayU.
Czy kupon mogę wykorzystać u wszystkich Sprzedających i we wszystkich kategoriach?

Tak, oprócz 

kategorii ogłoszeniowych, czyli Nieruchomości, Usługi, Wakacje, Samochody, Motocykle, Inne pojazdy i łodzie, Maszyny budowlane, Maszyny rolnicze, Wózki widłowe, Przyczepy, naczepy, Żywe zwierzęta

 

Edytowane przez DarkShadowPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli Nieruchomości, Usługi, Wakacje, Samochody, Motocykle, Inne pojazdy i łodzie, Maszyny budowlane, Maszyny rolnicze, Wózki widłowe, Przyczepy, naczepy, Żywe zwierzęta

 

 

Szkoda, bo chciałem kupić łódź ale nie ma zniżki to to olewam  :biggrin:

Edytowane przez Banok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Wam zainteresowac sie PSN US i aktualna (do 1.12) wyprzedaza Coop Sale, bylo na glownej. Wrzucili tam UFC za 20$, a z Plusem za 14$.

 

Nie kupuje edycji cyfrowych, ktore wychodza w pudelkach, bo to sie zwyczajnie nie oplaca. Wole pudelko i odsprzedac.Na PS3 namietnie korzystalem ze slotow, ale na PS4 po zmianach stwierdzilem, ze nie bede sie w to bawil. Wczoraj przysiedzialem i zglebilem temat jak to ostatecznie teraz wyglada.

Ubolewam nad faktem, ze nie ma opcji jak wczesniej 'konta zakupowego' dla mnie i znajomego, by moc grac na swoich profilach, nie logujac sie na 'konto zakupowe'. Jest tam jakas opcja 'martwego slota', ale juz nie przesedzajmy z kombinatoryka, i bez z tego mozna mocno zaoszczedzic. Poza tym na tym forum sie o tym nie mowi.

 

Mialem na premiere UFC, ale mnie mocno irytowalo i stwierdzilem, ze kupie jak stanieje i popatchuja gre.

Uwazam, ze lepszej okazji chyba juz nie bedzie.

Karta 20$ jest na Alle.. za ok.70zl, korzystajac z rabatu za kupno poprzez aplikacje mobilna wychodzi 50zl. Do tego zakladajac nowe konto na PSN US mozna aktywowac trial Plusa na 14 dni za darmo. Wychodzi na to, ze kupujemy w/w UFC za 14$ (ok. 46zl) i zostaje nam 6$. Wydajac te 50zl minus 20zl (6x3,3), ktore nam zostana, UFC wychodzi za niecale 30PLN.

Znajac amerykanskie wyprzedaze to za te 6$ jeszcze cos fajnego da sie ustrzelic, niebawem kolejne swiateczne przeceny.

 

Tu link do poradnika:

http://www.pssite.com/poradniki-1132-poradnik__jak_zalozyc_i_korzystac_z_konta_na_amerykanskim_playstation_store.html

 

Wielu pewnie uzywa konta US, ale pewnie wielu tez nie, jak ja do wczoraj.

Radze zglebic temat, bo jak wyzej widac moze sie to bardzo oplacac.

 

PS UFC na naszym storze jest aktualnie za 289PLN

 

pzdr

 

 

 

Edytowane przez bleq
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby kogoś interesowało, na Allegro znów jest 20 zł znizki przy zakupie aplikacją mobilną na kwoty powyzej 50 zl. Mi sie dzisiaj udalo wyrwać Dragon Age za 162 i jeszcze chyba zamowie Vertical Stand albo LBP 3 z drugiego konta.

Kod jest 1 dla 1 konta? W sumie kupiłbym sobie zdrapkę do SEN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, jeden kod do konta do jednorazowego uzycia. Od kilku tygodni co weekend go daja (ciekawe jak dlugo jeszcze) + jakis inny, np 35zl na zabawki powyzej 100zl.

Warto brac, zdrapka wyjdzie ponizej 70zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dają od sierpnia. Teraz podobno na święta ma być cos ciekawego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×