Skocz do zawartości
Patricko

Gdzie kupić i za ile

Rekomendowane odpowiedzi

Wie Ktoś czy da się gdzieś na terenie Katowic, Bytomia, Piekar Śląskich kupić Bloodborne? Od czwartku szukam i wszędzie wyprzedane.

 

 

Mam ten sam problem :biggrin: :biggrin: :biggrin:  Z tego co widze musze posunac sie do karygodnych srodkow i udac sie do dabrowy gorniczej :biggrin: tam podobno w empiku jest :)

 

 

Co do games4u hmmmm .. ja nie mam problemu ... w galeri mam 2 znajomych  i jakos to jest :P ... Problem jednak z tym ze poczatkowo nie chcialem bloodborna , ale jednak sie wkrecilem i oni juz nie mieli :( Typ mowil ze sprzedal 20 sztuk w 2 godziny :D

Edytowane przez gamExp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem :biggrin: :biggrin: :biggrin:  Z tego co widze musze posunac sie do karygodnych srodkow i udac sie do dabrowy gorniczej :biggrin: tam podobno w empiku jest :)

 

 

Co do games4u hmmmm .. ja nie mam problemu ... w galeri mam 2 znajomych  i jakos to jest :P ... Problem jednak z tym ze poczatkowo nie chcialem bloodborna , ale jednak sie wkrecilem i oni juz nie mieli :sad: Typ mowil ze sprzedal 20 sztuk w 2 godziny :biggrin:

 

 

No właśnie, wszędzie tak poszło.  Gdzie się nie pojawiłem już nie było. Tez czytałem, że tam jest, ale nie mam pewności czy przypadkiem nie jest tak, że tylko piszę o tym, a tak naprawdę nie ma. Ja mam fatalny dojazd. Skąd jesteś? Może kupisz dwa i bym ci dał kasę za drugiego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem, że to forum PS4 ale kloc jest w fajnej cenie jeśli kogoś to interesuję http://www.empik.com/konsola-microsoft-xbox-one-3-gry-microsoft,p1106397366,multimedia-p#review

niestety gry w zestawie są lekko gó..iane ;P

 

oraz oferta, która znalazłem na necie:

 

 

Nie odnośnie tej konkretnej oferty, ale też dotyczy XboxOne, a nie ma gdzie się tym podzielić:
Od 2 kwietnia 2015 r. we włoskim sklepie MediaWorld (z tego co wiem to jest nasz MediaMarkt) w cenie 399 euro (specjalnie przeliczam: ok 1600 zł) będzie można zakupić taki o to zestaw:
- Konsola XboxOne z jednym padem,
- Grę na konsolę - Hallo Master Chief Collection,
- Telefon Lumia 435,
- Tablet Mediacom 8 (model M-IPROW 810) z Windows 8.1.
Link do gazetki: http://www.promoqui.it/volantino/medi…rce/1#leaflet-viewer/5
Jeżeli ktoś ma rodzinę we Włoszech to chyba warto ;-)

Edytowane przez m3ody89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, wszędzie tak poszło.  Gdzie się nie pojawiłem już nie było. Tez czytałem, że tam jest, ale nie mam pewności czy przypadkiem nie jest tak, że tylko piszę o tym, a tak naprawdę nie ma. Ja mam fatalny dojazd. Skąd jesteś? Może kupisz dwa i bym ci dał kasę za drugiego :biggrin:

W DG - pogoria znalazlem 2 sztuki .... w empiku odlozona dla kogos i nie sprzedadza za cholere .... a druga w sklepie typu games4u za uwaga 300 zl .. podziekowalem :) wole jednak poczekac ten tydzien czy 2 :S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś gdzie można kupić w tej chwili w Gdańsku Dark Souls 2 PS4 ?

 

Z tego co wiem, to jeszcze premiery nie było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiecie czy sa juz gdzies bundle z bloodbornem na stanie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja też czekam jak na szpilkach na Wielki Piątek i mam nadzieję wciąż na Wielki Czwartek ☺. Najtaniej wychodzi w rtv euro, ma być dostępny od 03.04. Mowa o Bb

Edit

Niestety dostałem e-mail z rtv że bundle do ich magazynu ma trafić w przyszłym tygodniu i dopiero będzie rozsylany do sklepów. Załamka. Mam nadzieje że to jakaś pomyłka i jutro mnie miło zaskoczą.

Edytowane przez zbawiec
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktos ma jakieś namiary na typowo osiedlowy sklepik z grami w Rzeszowie( molochy typu nie dla debili mnie nie interesują), jutro bede przejazdem to bym sobie coś sprawił, ewentualnie jak ktoś wie gdzie dostane Toukiden Kiwami to będę wdzięczny za jakiś cynk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są dwa w Rzeszowie. Hobbit i BingoGame. W tym drugim możesz sobie sprawdzić na ich stronie co mają na stanie i po ile :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki obadam dwa, od wielkiej cipy trudno do nich trafić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BingoGame jest niedaleko, ale ciężko tam auto zaparkować, ja tam jeszcze nie miałem okazji być, w Hobbicie byłem wiele razy i chyba ani razu tam nic nie kupiłem, w miarę łatwo trafić.  

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zbawiec no to mnie zalamales ;((( Kurde jest w jakims innym sklepie po 1699zl bundel z Blodbornem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dark Akira 

Obdzwoniłem Katowice, Gliwice, Bytom, Zabrze, Sosnowiec, nawet B-B i niestety, nigdzie nie ma. Powiedziano mi, że świeżo wytłoczone powinny przychodzić od 9.04 ale nie wiem czy to prawda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze łzecoe kuic bundla z inna gra i dokupić bb. Inna grę sprzedacie i wyjdzie wam tak samo.

Wysłane z kota podlaczonego do pralki za pomocą szpadla aka TapTalk. Więc nie wołajcie mnie na sb. now Free

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyny sensowny bundle jest z hardline, ale jego cena to 1799 zł, więc taniej nie będzie, a w dodatku słabo juz dostępny. Za 1699 zostaje bundle z the order, ale ceny tej gry mocno poleciały. Raczej ciężko znaleźć bundle z Bb w lepszej cenie niż w rtv euro, a mają jeszcze dodatkowo 10 rat zero procent. Wciąż jeszcze mam nadzieje ze ktoś się pomylił i jednak będzie Wielki Piątek. Bundle z the order za 1699 są jeszcze dostępne od ręki w mediamarkt ale nie mają rat zero procent i konsola wychodzi za 1900 zł. Ech...

Edytowane przez zbawiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie bundle BB z rtv euro dostałem takiego maila jak wyżej: dostępność pod koniec następnego tygodnia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem maila z euro, że konsola z Bb do odbioru w dniu 04.04.2015 po godz 14 ☺ uff... będzie dobrze

Edytowane przez zbawiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hah, ja anulowałem, bo mi się nie chciało tyle czekać  :laugh: Biore bundla z BB + Dark Souls 2 do tego i znikam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bundle z bloodborne odebrane, teraz musze się hamować bo coś noga sama mocniej pedał gazu w aucie wciska ☺

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Norma...w końcu wyszła gra która kosi i raczej z ex'ów które nie są remasterami z poprzedniej generacji nic lepszego na długie godziny nie znajdziesz.

 

Jak coś na allegro widziałem już używki po 160zł jakby kogos interesowało.

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 9 zaleją sklepy Blodem więc tydzień postu i każdy spragniony juchy się zadowoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak było przy launchu ps4: niedostatek w sklepach i potem nowa partia, a ciśnienie sięgało zenitu, że jeździło się po całym miejscie i szukało ps4  :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dajcie link do tego bundla z euro bo coś mi nie wyszukuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×