Skocz do zawartości
Patricko

Gdzie kupić i za ile

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie odnośnie odsprzedania gry empikowi widziałem, że battlefront jest za 110zł. Pytanie oni dają to w formie karty podarunkowej?  I czy jak mam na pudełku napis gra nie jest przeznaczona do sprzedaży osobno przejdzie to?

 

nie przejdzie bo na pudełku nie masz kodu kreskowego potrzebnego do wprowadzenia gry do systemu. 

Natomiast przy niektórych grach może się opłacać po prostu wydrukować sobie nową okładkę z kodem - tylko trzeba uważać, żeby była z gry na nasz region bo tylko tak empik przyjmie. 

Kasa leci na kartę do wykorzystania w ich sklepie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w takim razie szukam dalej kupca na battlefrontamam pytanie odnośnie zakupu w pss the division wersji ze season passem, rozumiem, że wszystkie dodatki dostaje osoba, która ma konsolę aktywowaną jako podstawową?

Jak osoba to twój znajomy to może ci udostępniać te DLC jak wyjdą do pobrania. I gracie obaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie co do euro rtv. jest szansa na wcześniejszy odbiór gry czy dopiero najwcześniej w dniu premiery?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie co do euro rtv. jest szansa na wcześniejszy odbiór gry czy dopiero najwcześniej w dniu premiery?

Tu to różnie, kilka razy miałem grę przed premierą (Mortal Kombat X, Fifa 16) jednak w ostatnim czasie zauważyłem, że zaczęli trzymać się terminów i gry są do odbioru raczej dopiero na premierę. Nigdy jednam mi się nie zdarzyło żeby się spóźnili z zamówieniem. Najpóźniej na premierę zawsze grę miałem do odbioru.   

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na kolekcjonerkę to wypada bardzo słabo. Nie wiem czy jest sens przepłacać za jakąś mapę i instrukcje obsługi

Tapnięte dłutem do kamienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W x-kom z kodem rabatowym luty29 cena The Division wynosi 219 złotych, jakby to kogoś interesowało 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do sprzedaży gier w empiku, w Katowicach w SCC nie chcieli przyjąć fify 14 mimo tego, że empik jako siec to robi. Próbowałem 2x..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W cenniku gier na PS4 obecnie jest tylko Fifa 16, mnie nie chcieli przyjąć 15.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzie kupie najtaniej Ps+ na rok? Na fabryce kluczy nie ma, ponieważ sprzedaż została wstrzymana :/

Tapnięte dłutem do kamienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W cenniku gier na PS4 obecnie jest tylko Fifa 16, mnie nie chcieli przyjąć 15.

To było przed premierą FIFA 15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W x-kom z kodem rabatowym luty29 cena The Division wynosi 219 złotych, jakby to kogoś interesowało 

Ale mają zaznaczone, że wysyłka od 09.03.

Ja zamówiłem preorder w MediaExpert z odbiorem w salonie. Zamawiałem tam FIFĘ 16, która premierę miała we wtorek ,a odstałem ją już w poniedziałek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawiam na ps store ze znajomym na pol edycje gold z sizonapssem, wychodzi po 200zl na glowe i do pobrania bedzie 48h przed premiera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W x-kom z kodem rabatowym luty29 cena The Division wynosi 219 złotych, jakby to kogoś interesowało 

z niewiadomych przyczyn kod nie działa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, nieaktualne, nie zawracajcie sobie głowy. Właśnie zadzwonili do mnie z X-kom, że będą mieli grę w centrali dopiero od 10 marca, więc grzecznie poprosiłem o anulowanie 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawiam na ps store ze znajomym na pol edycje gold z sizonapssem, wychodzi po 200zl na glowe i do pobrania bedzie 48h przed premiera

To nie jest tak, że tylko osoba, z której konta się kupuje będzie miała dostęp do SP? Kupiliśmy kiedyś z kumplem Helldivers na spółkę, były jakieś gratisowe przedmioty za preorder i tylko on je dostał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To nie jest tak, że tylko osoba, z której konta się kupuje będzie miała dostęp do SP? Kupiliśmy kiedyś z kumplem Helldivers na spółkę, były jakieś gratisowe przedmioty za preorder i tylko on je dostał.

Dziaj chatowalem z supportem sony i Dany twierdzi ze bedzie dzialac na 2 kontach/konsolach

 

fragment chatu:

 

Me: i will buy the gold edition on my account and my sister want to use shes account for playing the game. Which account need to be set as primary?

Dany: yours first

Me: ok then my account will be primary first and then she need to set her as primary as well?

Me: on the same console?

Dany: yes

Dany: botn as primary

Dany: will be fine

Dany: yes

Me: and she will get access to the game and season pass as well

Dany: yes

Me: can i do the same with Uncharted Delux Edition?

Dany: sure

Dany: you can share the games in 2 consoles

Me: ok thanx for your timie Dany

Me: wish you to have a nice day

Dany: you are very welcome 

Edytowane przez bany1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie (i najlepiej najtaniej) dostane Mortal Kombat XL, ale z Cosplay Packiem, UFC 2 (Deluxe) i GTA V? (wszystko na PS4).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, nieaktualne, nie zawracajcie sobie głowy. Właśnie zadzwonili do mnie z X-kom, że będą mieli grę w centrali dopiero od 10 marca, więc grzecznie poprosiłem o anulowanie

Dziwne, może zależy w jakim mieście, mi odpisali, że u mnie w mieście odbiór będzie w dniu premiery. Kod rabatowy zadziałał bez problemu, ale jest on pewnie tylko dla tych co są zapisani u nich do newslettera.

Wysłane z mojego LG-H320 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma jakąś dobrą ofertę na standardową wersję The Division w pudełku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajrzyj na Ceneo :)

Wysłane z mojego LG-H320 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×