Skocz do zawartości
Patricko

Gdzie kupić i za ile

Rekomendowane odpowiedzi

potem sie okaze ze to jednak PS3, tylko literowka sie wkradla LOL

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Electro.pl

Bundle z KZ, 2 padem i kamerą - te które nie dotarły na premierę i miały być po 14 grudnia (zamówienie złożone 9.11.2013)

Jako że wczoraj dostałem maila z fakturką, wykonałem teraz szybki telefon.

Konsolka na magazynie, wysyłka nastąpi dzisiaj - jutro lub we środe u mnie  :D :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem w Saturnie w Blue City przed chwilą - w sobotę dostawa nie dotarła, w tej chwili...nic nie wiedzą, kiedy będzie...

 

Ręce opadają ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj w EURO AGD pani powiedziala ze nie bedzie konsol do swiat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi jeden sprzedawca w EURO RTV powiedział że konsole będą w styczniu, a za chwile następny że spodziewają się 7 Grudnia i wziął numer tel. Tam nie wszystkim chce się zajmować klientem, więc zawsze lepiej spytać kilka osób. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. W wielu sklepach (nawet tej samej sieci) dostaje się różne odpowiedzi, które się ze sobą nie pokrywają.
Ja obecnie czekam na telefon z AVANS. Miała być dzisiaj dostawa i... cisza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, ja czekam, co z tym nieszczęsnym Saturnem w Blue City - tam nie dotarła dostawa w sobotę, natomiast dziś pracownik nie był w stanie mi odpowiedzieć, kiedy będzie ta dostawa...

Powiedział mi tylko, że zwyczajowo dostawy towaru są....w piątki!:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo Media Expert, kazali dowiadywać się po 15.00, a miały być na 100 % w sobotę, śmiech na sali...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie dzwonili do mnie z avansu w jastrzębiu i mają ps 4 za 1800  dzwonic i zamawiac , ja kupilem w sobote w zabrzu w mediamarkt

Edytowane przez Goryl_GKS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie dzwonili do mnie z avansu w jastrzębiu i mają ps 4 za 1800  dzwonic i zamawiac , ja kupilem w sobote w zabrzu w mediamarkt

 

Do mnie dzwonili po 14stej z AVANS, że już konsole są w drodze. Mam teraz czekać na telefon, ale mają być dziś. O ironio, i tak PSN nie działa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Media Expert leci ewidentnie w kulki z klientami... miały być na 100% w sobotę, nie było. Kazali dzisiaj dzwonić, dzwonię po 15.00 tak jak kazali ODP SKLEPU: Nie ma, nie wiadomo kiedy będą. Co to kur... ma być??? Łapanka klientów na zamówienie i czekanie hu.. wie ile czasu???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś gdzie i kiedy można nabyć w Poznaniu w jakimkolwiek sklepie?

Miała być dzisiaj dostawa w Media Expert w Malcie ale tylko dla preorderowców :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak by ktoś wiedział czy AVANS dostał ps4 niech da znać z góry dzięki 

keczu  2 posty wyzej napisalem ze avans w jastrzebiu dostal konsole , działaj bo braknie znowu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem w Avansie w Poznaniu. Na stronie widnieje informacja, że dostępny w magazynie. Zrobiłem z odbiorem osobistym na miejscu bez wcześniejszej wpłaty więc czekam na ich info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja przed sekundą dzwoniłem do Avansu (główna infolinia) i mają informację że 13 grudnia będą mieć dostawe do magazynu głównego więc nie napalałbym się.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za info

Na stronie avansu niedawno zniknął napis "Dostępny w magazynie" :/

Dzwoniłem do Media markt i automat od razu informuje: "Jeżeli dzwonisz w sprawie konsoli Playstation 4, to informujemy, że obecnie nie ma jej w sprzedaży" :D

Edytowane przez urukhai
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś miały być w ME w Elblągu i co ??!! Jak zwykle NIE MA proszę dzwonić w środe :down:   ale patrze na rtv agd w sklepie dostepny pustak , dzwonie i nie na sprzedaż ( wystawa) :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też dzwoniłem do RTV euro AGD i mimo tego, że na stronie było dostępne to po telefonie okazało się, że jednak już nie ma :/

W Media Expert była dzisiaj dostawa ale dawali tylko osobą które składały pre-ordery. Chyba, że coś im zostało to wtedy można było kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsol jest bardzo bardzo malo w calej Europie, w niektorych krajach nastepne dostawy spodziewane sa dopiero w 2014 roku, wiec prosze nie dziwcie sie, ze i u nas schodza bardzo szybko i prawdopodobnie moze sie pojawic taka sama sytuacja jak i w calej EU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też dzwoniłem do RTV euro AGD i mimo tego, że na stronie było dostępne to po telefonie okazało się, że jednak już nie ma :/

W Media Expert była dzisiaj dostawa ale dawali tylko osobą które składały pre-ordery. Chyba, że coś im zostało to wtedy można było kupić.

w ktorym ME ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neonet w Jeleniej Górze dostał dzisiaj swoją partie, odebrałem właśnie edycje gracza (2399pln). Dowiedziałem sie że tej wersji dostali tylko tyle co mieli przedpłat od klientów, reszta to golasy i podobno jest kilka na sprzedaż ale facet nie był specjalnie rozmowny na ten temat. Na sklepie nic nie jest wystawione więc trzeba sie dopytywać obsługi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Preorer złozyłem w Ultimie i prawopodobnie w pt konsola wraz z killzonem będzie u mnie  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamowienia z sierpnia jeszcze nieogarniete, a ja licze, ze moje z listopada ogarna. Coz nadzieja matka glupich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może orientuje się gdzie można dostać w trójmieście playstation camera ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×