Skocz do zawartości
Patricko

Gdzie kupić i za ile

Rekomendowane odpowiedzi

Do usunięcia

Edytowane przez Gidyja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myk polega na tym, że zanim otworzysz przy kurierze to musisz mu zapłacić.

I jak zawartość się nie zgadza to piszecie protokół.

Ale... kasy z powrotem od kuriera nie dostaniesz :).

Reklamacja będzie rozpatrywana przez firmę zlecającą wysyłkę czyt. wg. mnie firmę krzak...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i trochę podejrzane ale jaki interes typ miałby z rozsyłaniem paczek za pobraniem i dostawania ich z powrotem ? Dla mnie bez sensu.

 

O słodka naiwności:)

 

A kto powiedział, że on je naprawdę wyśle za pobraniem? W takich przypadkach gość odbierający telefony ma po prostu wzbudzić zaufanie, do wysyłki za pobraniem jeszcze nie doszło przecież, a to że gość powiedział że wyśle wcale nie znaczy, że tak będzie naprawdę. Oczywiście nie zarzucam nikomu oszustwa, bo może i gość jest uczciwy, to taka ogólna uwaga.

 

@kylo: kasy od ręki kurier Ci nie odda, ale sprzedający też jej nie dostanie, pieniądze wrócą do Ciebie, ale raczej później niż wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj znać jak Ci wyśle paczkę ja uczynię to samo.

Tak się zastanawiam co robić bo cena faktycznie jest atrakcyjna przy czym to są konsole z usa i nie wiem jak wygląda sprawa z gwarancją. Czy jest uznawana w Polsce bo jeśli nie to pozostaje wysyłka do USA a to już się staje mniej komfortowe np. Czas oczekiwania. Sprzedawca powiedział, że gwarancji jest 12 miesięcy nie wiem czy to jest prawda ? a w Polsce jest jednak 24 miesiące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na waszym miejscu dałbym sobie spokój z tym :) Chyba, że typek zgodzi się na odbiór osobisty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myk polega na tym, że zanim otworzysz przy kurierze to musisz mu zapłacić.

I jak zawartość się nie zgadza to piszecie protokół.

Ale... kasy z powrotem od kuriera nie dostaniesz :).

Reklamacja będzie rozpatrywana przez firmę zlecającą wysyłkę czyt. wg. mnie firmę krzak...

 

 

Skąd takie informacje ja zamawiałem ps3 przez allegro i przed zapłatą kurierowi sprawdzałem czy jest konsolka w środku...

Edytowane przez Mati91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak musisz kurierowi dać kasę i tak. Co rozpakujesz i powiesz "to nie to sorki" i oddajesz mu rozwaloną paczkę ? :) Chyba coś Ci się pomyliło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak musisz kurierowi dać kasę i tak. Co rozpakujesz i powiesz "to nie to sorki" i oddajesz mu rozwaloną paczkę ? :) Chyba coś Ci się pomyliło

I tak musisz kurierowi dać kasę i tak. Co rozpakujesz i powiesz "to nie to sorki" i oddajesz mu rozwaloną paczkę ? :) Chyba coś Ci się pomyliło

A wiesz może czy przy kurierze jest opcja ze sprawdzeniem zawartości przed zapłatą ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam ostatnio odbierałem słuchawki od kuriera i musiałem mu dać pieniądze do ręki przed sprawdzeniem co jest w środku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na waszym miejscu dałbym sobie spokój z tym :) Chyba, że typek zgodzi się na odbiór osobisty ;)

 

Dokładnie, ponieważ śmierdzi to wałkiem na 100 km to umówcie się z gościem na odbiór osobisty, że jesteście z Olsztyna. Jak zacznie kręcić że nie bo coś tam to od razu wiadomo, że oszust. Nie bierzcie za pobraniem bo kurier skasuje was zanim zaglądniecie do paczki, no chyba że jesteście jak Pudzianowski to jest szansa że wam odda kasę lub wzywać policję i nie wypuszczać kuriera z kasą z domu!

Edytowane przez spike1314

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to POCZTEX ma możliwość sprawdzenia zawartości przesyłki przed odebraniem (jest to oddzielnie wykupiona opcja i wysyłający musi ją wykupić)

Wygląda to tak że do przesyłki nie w środku tylko na zewnątrz jest doczepiony protokół, w którym jest opisana zawartość przesyłki.

Otwieracie razem z kurierem i potwierdzacie, że zawartość jest zgodna z protokołem.

Jeśli nie to nie płacisz, podpisujecie że niezgodne z protokołem zawartości i żegnasz Pana kuriera mając kasę nadal w dłoni :)

Edytowane przez kylo_wawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko gościu nie miałby z tego żadnych korzyści bo powiedzmy kasy i tak by nie dostał.

Wiem, że dhlem wysyłają. Nie wiem czy by się zgodził na firmę pocztex.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślicie że będzie szansa w grudniu znaleźć zestaw z dwoma padami i grą np. w MM?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli firma jest rzetelna to OK.

Natomiast tu pewnie jest jakiś słup + koleś od odbierania telefonów robiący dobre wrażenie.

4 komentarze, sprzedaje nagle tylko konsole i to wysyła za darmo.

Albo są z innej niż PL dystrybucji, albo z Tira ;)

Dla mnie podejrzane...

Konsole są z USA. Trochę niejasności jest jak to wygląda np. Z gwararancją ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z lapkami to zależy od firmy i modelu...

Np. Delle z gwar. NBD można bezproblemowo przetransferować z gwarancji USA na EU.

Z HP już niestety nie.

Znając SONY raczej nie będzie możliwa realizacja gwarancji USA w PL.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka, mam pytanie do kolegów, którzy zamówili w neonecie z przedpłatą 10%, macie jakieś informacje co gdzie i kiedy? Bo u mnie cisza.

BTW w Euro w Zielonej Górze jest dostępność

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsole są z USA. Trochę niejasności jest jak to wygląda np. Z gwararancją ?

 

Ja bym tak na Twoim miejscu nie "reklamował" tej aukcji. Jak dla mnie to wyglada na przekręt.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z lapkami to zależy od firmy i modelu...

Np. Delle z gwar. NBD można bezproblemowo przetransferować z gwarancji USA na EU.

Z HP już niestety nie.

Znając SONY raczej nie będzie możliwa realizacja gwarancji USA w PL.

Nie no to spluczka nie uśmiecha mi się wysyłać do USA do naprawy i wieczność czekać. Typek coś mówił, że gwarancji jest 12 m-c czy jest to prawda ?

To nie ma czasami gwarancji międzynarodowej ?

Na infolinii Sony trzeba by było zasięgnąć języka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc jak robili problemy i nie chcieli kumplowi realizować gwarancji na telewizor SONY zakupiony w Niemczech to na 99,9% jestem pewien, że w razie czego odmówią realizacji gwarancji z SONY USA w SONY PL.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Inowrocławiu w EURO RTV AGD przyjechało dziś trochę ps4 gołych. zostały 3 sztuki niestety za 1899 no ale są jak ktoś chętny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka, mam pytanie do kolegów, którzy zamówili w neonecie z przedpłatą 10%, macie jakieś informacje co gdzie i kiedy? Bo u mnie cisza.

BTW w Euro w Zielonej Górze jest dostępność

 

Piątek w dniu premiery też zamówiłem w Nenonecie z przedpłatą 10% i ciągle czekam.

Na mailu pytałem kilka dni temu kiedy moge się spodziewać to odpowiedzieli, że 13-14 grudnia. W piątek koło południa planuje się tam przejechać jeśli do tego czasu nie dadzą znać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piątek w dniu premiery też zamówiłem w Nenonecie z przedpłatą 10% i ciągle czekam.

Na mailu pytałem kilka dni temu kiedy moge się spodziewać to odpowiedzieli, że 13-14 grudnia. W piątek koło południa planuje się tam przejechać jeśli do tego czasu nie dadzą znać. 

Tak jak pisałem pare stron wcześniej też zamawiałem w neonecie z przedpłatą  tydzień temu i dzisiaj odebrałem, chociaz jak dzwoniłem w piątek to gość mówił że zapewne dopiero po 10 dostana, więc może i wasze jutro lub pojutrze będą.

Edytowane przez prymo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu!:D

Wczoraj wieczorem telefon (który to już?) do Saturn Blue City gdzie czekali na dostawę od soboty i gdzie dzięki uprzejmości Pana Andrzeja miano mi odłożyć Edycję Gracza - po kilku sygnałach odbiera sympatyczna Pani, szybkie pytanie i szybka odpowiedź: "tak, przyjechały, mamy golasy..."

 

No to ja już nadal rozmawiając banan na twarzy i biegnę do auta, ale jeszcze pytam o to moje 'zamówienie' bundla - i banan robi się jeszcze szerszy, tak, odłożono, czeka na mnie Edycja Gracza (PS4+2 pady+kamerka+Killzone).

 

Po 20 minutach wpadam na sklep, i MAM!:D

Kurcze, nigdy AŻ TAK nie żałowałem, że mam pracę taką a nie inną i dziś MUSZĘ do niej iść, nie mogę wziąć urlopu na żądanie...;-)

P.S.
Dla tych wszystkich którzy "polują" nadal na konsolę - wczoraj gdy byłem na sklepie, leżały 3 sztuki golasa - schowałem jednego na dolnej półce za PS3kami;);) Tak więc kto pierwszy ten lepszy;)

 

2013-12-09%2019.46.18.jpg

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieźle :biggrin: Ja już miałem pieniądze odłożone, miałem kupować.. Ale hype u mnie opadł i poczekam.. Kupię po nowym roku kiedy wyjdzie Driveclub i Infamous.. Killzone, knack i sama konsola stanieją i kupie sobie PS4 z kilkoma grami (potrójna frajda). Bo teraz tak naprawdę kupię tego KZ, pogram te kilkanaście godzin i konsola będzie stała a przecież nie o to chodzi.

 

Bieżące ionfo.:

Euro Rzeszów - konsole dostępne.. MM Rzeszów - konsole miały byc w najbliższy piątek ale prawdopodobnie nie dotrą bo są jakieś problemy.

Edytowane przez Maciek26

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×