Skocz do zawartości
Patricko

Gdzie kupić i za ile

Rekomendowane odpowiedzi

@up

Nic nie mam do Maniaków . Wyraziłem tylko swoją opinie :P

A co do cen to tylko gorączka marketingowa, jak sklepy nasycą się  PS4 to iza mniejszą cene będą chciały się tego pozbyć bo wiadomo że za długo towar nie może leżeć, jak kasa jest zamrożona :P

Edytowane przez Pawlloo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1790zł jest całkiem przyzwoitą ceną jak na dzisiejszą posuchę...

 

Możesz napisać gdzie kupiłeś i w jakim mieście?

Edytowane przez awakeman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia Sztuka, Pyrzyce.

 

Zadzwoniłem do głównej bazy ME i spytałem się gdzie najbliżej znajdę konsolę i tam była najbliżej, przedzwoniłem do danego sklepu i pojechałem i kupiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś mógł to powiedz mi czy warto kupić bf4? Ponieważ waham się między bf4 a codem ghostem ;p.

Jak dla mnie ta gra to podstawa,od dawna jestem fanem serii i mimo moich 40 lat dalej jaram się jak moje córy gdy dostają nowe zabawki :biggrin:

W Coda nie grałem i grać raczej nie będę-nie moje klimaty,nie mogę więc porównywać jednej gry do drugiej.Musisz sobie sam znaleźć odpowiedź-jeśli wybaczysz BF problemy wieku dziecięcego i uzbroisz sie w cierpliwość nim wyjdą wszelkie możliwe łatki do gry to będziesz zadowolony.Miód z gry jest mimo wielu "baboli" jakie w grze występują-ja polecam.

 

Tak na marginesie to jest już dział-co wybrać.

Edytowane przez unki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A co do cen to tylko gorączka marketingowa, jak sklepy nasycą się  PS4 to iza mniejszą cene będą chciały się tego pozbyć bo wiadomo że za długo towar nie może leżeć, jak kasa jest zamrożona :P

 

Nie liczyłbym na poważniejsze obniżki PS4 w ciągu następnych 2-3 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie liczyłbym na poważniejsze obniżki PS4 w ciągu następnych 2-3 lat.

 

Za miesiąc, góra dwa ceny wrócą do punktu wyjścia. Za granicą można cały czas robić preorder za jakieś 1650zł (golas) więc jakoś nie widzę Twoich proroctw w realu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny PS4 stanieją w okresie najbliższych kilku miesięcy, ale nie jakoś diametralnie. Pamiętać należy o tym, że biblioteka gier tej platormy, która teraz jest "biedna" będzie się stale powiększać, a nie oszukujmy się, gry były, będą i są ważnym czynnikiem przy kupnie nowej konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sadze,ze sukcesem bedzie gdy spokojnie golasa bedzie mozna wyrwac w normalnej cenie - mam tu na mysli 1699 zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam,że jak dla mnie kupno konsoli tylko dla jednej gry to hardcor,choć po części Cię rozumiem,jak kupiłem z myślą o graniu wyłącznie w BF4,ale mając dostęp do "plusa",zaczynam dzielić czas wolny na granie w różne tytuły i to mi się bardzo podoba ;)

Ja kupiłem tylko dlatego że mogłem przenieść bf4 na ps4 za parę złoty. Grę kupiłem używaną i koszt sporo mniejszy niż nowa na ps4 :) Jak gram głównie w fps wojenne. Przez rok będę ciupał bf4 a inne gry traktuje jako krótkie przerywniki. W AC  to się fajnie grało w II, potem to już tylko skakania po dachach i walki tak ułatwione że ktoś kto zasiada przed konsolą po raz pierwszy sobie poradzi. Najbardziej "podobał" mi się wskaźnik wykrzyknika nad atakującym. Nie rozumiem po co coś takiego. Wracając do tematu jeszcze sporo poczekamy na jakieś fajne tytuły na ps4. Więc jak ktoś nie lubi grać w fps to nie wiem po co mu konsola ps4. Ile można grać w AC czy jakieś po pierdółki z ps+

 

Edytowane przez handy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to wygląda z tym przenoszeniem gier z PS3?

Jakbym dziś kupił wersję na PS3 pudełkową np. Battlefielda to co dalej?

Wkładam do czytnika PS4 i dopłacam te 39 zł?

 

Czy jak to działa?

 

Proszę o info kogoś zorientowanego:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to wygląda z tym przenoszeniem gier z PS3?

Jakbym dziś kupił wersję na PS3 pudełkową np. Battlefielda to co dalej?

Wkładam do czytnika PS4 i dopłacam te 39 zł?

 

Czy jak to działa?

 

Proszę o info kogoś zorientowanego:D

 

W pudełku z BF4 masz kod który wpisujesz w PSS. Wtedy odblokuje Ci się opcja zakupu BF4 w sklepie za 39zł. Kupujesz i możesz ściągać na PS4. Jak ściągniesz, wkładasz płytę z ps3 do ps4 i grasz :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaa, no teraz jasne :-)

 

Czyli przed ewentualnym zakupem trzeba się upewnić u Sprzedawcy, czy dołącza kod.

 

Dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie... Jeśli kogoś interesuje to w Media Expert w ich sklepie internetowym jest dostępny "golec" za 1.789,99 pln... Przyznam się, że się skusiłem :)  Wysyłka kurierem gratis... Cena chyba "w miarę" biorąc pod uwagę, że sugerowana przez Sony to 1.699 pln - a jakoś mi się wierzyć nie chce, aby w najbliższych miesiącach któryś ze sklepów sprzedawał w tej cenie biorąc pod uwagę aktualny popyt...

Edytowane przez daro34

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaa, no teraz jasne :-)

 

Czyli przed ewentualnym zakupem trzeba się upewnić u Sprzedawcy, czy dołącza kod.

 

Dzięki!

Nikt ci kodu nie dołącza albo on jest w pudełku albo go nie ma, żaden sprzedawca nie da ci kodu od tak....

 

Jak kupujesz na allegro to się pytaj czy na okładce jest naklejka lub napis że można przenieść z ps3 na ps4.

 

A jak kupujesz w sklepie to sam zobaczysz po naklejce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie... Jeśli kogoś interesuje to w Media Expert w ich sklepie internetowym jest dostępny "golec" za 1.789,99 pln... Przyznam się, że się skusiłem :) Wysyłka kurierem gratis... Cena chyba "w miarę" biorąc pod uwagę, że sugerowana przez Sony to 1.699 pln - a jakoś mi się wierzyć nie chce, aby w najbliższych miesiącach któryś ze sklepów sprzedawał w tej cenie biorąc pod uwagę aktualny popyt...

z darmowa przesylka to cena imo jest akceptowalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem tylko dlatego że mogłem przenieść bf4 na ps4 za parę złoty. Grę kupiłem używaną i koszt sporo mniejszy niż nowa na ps4 :) Jak gram głównie w fps wojenne. Przez rok będę ciupał bf4 a inne gry traktuje jako krótkie przerywniki. W AC  to się fajnie grało w II, potem to już tylko skakania po dachach i walki tak ułatwione że ktoś kto zasiada przed konsolą po raz pierwszy sobie poradzi. Najbardziej "podobał" mi się wskaźnik wykrzyknika nad atakującym. Nie rozumiem po co coś takiego. Wracając do tematu jeszcze sporo poczekamy na jakieś fajne tytuły na ps4. Więc jak ktoś nie lubi grać w fps to nie wiem po co mu konsola ps4. Ile można grać w AC czy jakieś po pierdółki z ps+

 

Wierz mi, ale PS3 kupiłbym również dla samego AC2. W niego grałem chyba z 10 razy. Prześwietna gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że za 1799 opłaca się brać. Jak będzie nowa dostawa to będzie na pewno drożej. Jak ktoś chcę sprzedać ps3 to teraz jeszcze weźmie jakąś kaskę. Co z tego że za pół roku kupi się konsolę za 1749zł jak ps3 sprzedaż 100zł taniej niż teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@handy

Wiesz, zdania są podzielone. Dla kogoś lista gier, która jest na PS4 jest zadowalająca, że ma w co grać, w gry typu Fifa 14, BF4, AC4: Black Flag i pierdółki z ż PS+ jak to nazwałeś. Są to gry bardzo czasochłonne, jednak dla mnie biblioteka gier tej konsoli jest niezadowalająca i nie zakupiłem jej, ponieważ jest jeszcze jeden ważny aspekt -  konsolę PS 3 posiadam ponad rok i nie ograłem tych gier, które chciałbym przez pewnie następnych kilka lat. Co do serii AC, nie zgodzę się z Tobą, uważam ją za świetny projekt i nie rozumiem negatywnych opinii na ten temat, ale nie neguję tych opinii, bo każdy ma prawo do własnej.

Edytowane przez Adrinnos
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Adrinnos

Pewnie że AC jest świetną serią, tyle że jak BF stał się tasiemcem tybu COD, tak AC od III w górę też tasiemcem jest. Jednak to nie temat na takie dyskusje. Pisałem odnośnie pytania czy opłaca się kupować konsolę na jedną grę. Pewnie że w Twoim wypadku jak konsolę masz dopiero od roku, to szkoda kupować nową. Ja swoją miałem kilka dobrych lat ( chyba z 5, wersja fat z dyskiem 40GB chyba). Ograłem wszystko co mnie interesowało. Gry z ps+ na ps4 uważam za po pierdółki, do tej pory są raptem 2. Jedna platformówka rodem z przed 20 lat, druga to jakaś kreskówka.  Na ps3 ps+ ma dużo lepszą ofertę to prawda. Tylko tak jak pisałem wcześniej, więcej nie będę pisał offtopa, jak mam coś jeszcze wyjaśnić to na PW, lub w odpowiednim dziale.

Edytowane przez handy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sprzedawajcie ps3,bron boze.W plusie dostaje sie zajebiste gry+ogromna biblioteka gierek i ludzi grajacych online nie brakuje.Na ps4 nie ma w co grac i nie bedzie w co grac chyba do nastpnego roku.

Masz 3 fpsy jeden,ktory jest tak dobry,ze wszyscy chca go sprzedac,drugi,ktory jest tak zabugowany,ze nie chodzi i trzeci,ktory wyglada jak gra z ps3 i klatkuje.Jesli ktos nie lubi gier sportowych to juz w ogole bieda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ps4 nie ma w co grac i nie bedzie w co grac chyba do nastpnego roku.

Początek 2014, Thief, inFamous, DriveClub, MGS:GZ, Planetside 2. Oczywiście ktoś może napisać, ze żadna ta gra go nie interesuje, gorzej ma ten, który chce ograć je wszystkie.

Co do PS3, do skończenia czeka GTAV, Dragons Crown i FarCry3, a wczoraj kupiłem na PSS za śmieszne pieniądze Brothers, Batman AA, Virtual Tenis 4 i Bioshocka jeden, którego ogralem na premierę na X360, to teraz czas na drugie podejście do tej niesamowitej gry.

Skąd tylko tyle czasu znaleźć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra dzięki wielkie za informacje, PS4 2 stycznia u mnie zagości z mediaexpert.

 

Jest w co grać! FIFA 14 i BF4 spokojnie wystarczą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te wszystkie gry, które wypisalem mają wyjść do końca marca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×