Skocz do zawartości
Patricko

Gdzie kupić i za ile

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chce nikogo urazic, ale stac mnie na trzymanie gier i kupowanie min 2-3 gier miesiecznie. Poczekam na bundle z padami dokupie gry, no chyba ze mi sie trafi szybciej golas, to wtedy kupie gry i wyjdzie mi prawie na tyle samo. :)

Spoko,póki co i ja nie narzekam na finanse,ale czasu wolnego na ogranie 2-3 gier w miesiącu nie kupię nigdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce nikogo urazic, ale stac mnie na trzymanie gier i kupowanie min 2-3 gier miesiecznie. Poczekam na bundle z padami dokupie gry, no chyba ze mi sie trafi szybciej golas, to wtedy kupie gry i wyjdzie mi prawie na tyle samo. :)

A później mama w Media Marktcie krzyczy, żebyś nie grzebał tyle w koszach z crapami, bo jeszcze musi ci kupić skarpetki i majtki.

Nie chcę nikogo urazić :)

Edytowane przez Nesh
  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A później mama w Media Marktcie krzyczy, żebyś nie grzebał tyle w koszach z crapami, bo jeszcze musi ci kupić skarpetki i majtki.

Nie chcę nikogo urazić :)

Urocze, ze jeszcze chodzisz z mama na zakupy, ale musisz wiedziec, ze zyje za granica i tam jest inna stopa zyciowa niz w Polsce. Wiec zakup konsoli, gry czy filmu nie jest niczym szczegolnym i nie musze odejmowac sobie od ust jedzenia czy odmowic sobie innej przyjemnosci zeby uciulac na gre, a potem ja szybko sprzedac byle nie stracic za duzo.

 

Spoko,póki co i ja nie narzekam na finanse,ale czasu wolnego na ogranie 2-3 gier w miesiącu nie kupię nigdzie.

 

Dzisiejsze gry nie maja wiecej niz kilka godzin, wiec z czasem nie jest problem jeden film mniej w tv i masz czas na gre :)

Odcinajac sie od zazdrosnikow, to mam jedno pytanko czy ktos bral konsolke z Hameryki? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję wrócić do tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję wrócić do tematu.

Temat jakby lekko pajęczyną zarastał-więcej konsol w domach czy co? ;) .

U mnie w Awansie(Lubartów) stał golec przed wigilią i nikt go nie przygarną pod strzechę-1799pln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas przyszło na mnie zastąpienie mojej PS3 na PS4 :) wyszukuje dobrej oferty oczywiście w zestawie z Grą ;/

Edytowane przez Pawlloo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas przyszło na mnie zastąpienie mojej PS3 na PS4 :) wyszukuje dobrej oferty oczywiście w zestawie z Grom ;/

z "Grom" raczej nie dostaniesz prędzej z grą

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dkrecik

 

Zbędny komentarz. Jak zauważyłeś to zdublowaliśmy się bo  poprawiałem błąd w trakcie kiedy pisałeś swojego posta :P Wesołych

Edytowane przez Pawlloo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam moje pytanie, czy w Bydgoszczy są jakieś konsole (bez gry) do 1800 zł ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieszkasz w Bydgoszczy, złap za telefon i dzwoń do głównych baz ME czy MM oni wiedzą czy w którymś ME czy MM w twoim obrębie lub mieście jest jakaś Konsola.

Ja tak zrobiłem i miałem 90KM od siebie konsole za 1750 zł.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tanio tanio, niestety dalem sie nabrac i wiele osob, takze odradzam wam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chcialem poinformowac aby nikt nie kupowal gier od tego uzytkownika http://allegro.pl/show_user.php?uid=13252219

kupilem fife 14 i bf4 i zero odezwu, zwykly naciagacz.. sprawa trafia na policje, pozdrawiam.nie dajcie sie oszukac !

Niestety ale ja jak zapewne wiele osób nie kupiłoby od tego użytkownika niczego ze względu chociażby tego jak mało ma komentarzy, często jest tak, że kilka na start zrobią sobie pozytywy a potem są takie wałki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam moje pytanie, czy w Bydgoszczy są jakieś konsole (bez gry) do 1800 zł ?

 z tego co widze też jesteć z Inowrocławia. ostatnio w euro agd koło Maca widcziałem 2 lub 3 golasy ok 1800 ( nie pamietam juz dokładnie )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chcialem poinformowac aby nikt nie kupowal gier od tego uzytkownika http://allegro.pl/show_user.php?uid=13252219

kupilem fife 14 i bf4 i zero odezwu, zwykly naciagacz.. sprawa trafia na policje, pozdrawiam.nie dajcie sie oszukac !

Gdzie wy ludzie macie rozum. Jak można kupić grę od gościa co ma mniej niż 10 komentarzy, nie wysyła za pobraniem, amatorka aukcja i gra kosztuje 50 zł taniej niż na innych aukcjach.

 

Ponawiam moje pytanie, czy w Bydgoszczy są jakieś konsole (bez gry) do 1800 zł ?

Chyba ciężko będzie. Ja kupiłem golasa za 1849zł w Czeladzkim MM (k. Katowic) jak był drugi rzut konsol, coś koło 6 grudnia chyba. Dlaczego jakiś market ma sprzedawać za 1800zł jak może sprzedać za 1900zł z pocałowaniem ręki?

Edytowane przez handy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Chyba ciężko będzie. Ja kupiłem golasa za 1849zł w Czeladzkim MM (k. Katowic) jak był drugi rzut konsol, coś koło 6 grudnia chyba. Dlaczego jakiś market ma sprzedawać za 1800zł jak może sprzedać za 1900zł z pocałowaniem ręki?

 

 

Ostatnio w ME za 2000zł w Inowrocławiu były 2 konsole ps4 + killzone, jaki ja byłem głupi, że ich od razu nie wziąłem ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...nie wysyła za pobraniem..

 

 

 

Nigdy nie rozumiałem ewenementu bezpieczeństwa zakupu przy przesyłce pobraniowej. Też nie wysylam za pobraniem - bo trzeba wypełnić dwa dodatkowe kwity na poczcie, liczyć, że kupujący "nie zapomni" odebrać przesyłki, potem czekać ~2 tygodnie na pieniażki. Już nie mówiąc o tym, że zamiast gry do koperty mogę wsadzić cokolwiek, a odbierający przesyłkę nie ma prawa jej otworzyć przed uiszczeniem zapłaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie rozumiałem ewenementu bezpieczeństwa zakupu przy przesyłce pobraniowej. Też nie wysylam za pobraniem - bo trzeba wypełnić dwa dodatkowe kwity na poczcie, liczyć, że kupujący "nie zapomni" odebrać przesyłki, potem czekać ~2 tygodnie na pieniażki. Już nie mówiąc o tym, że zamiast gry do koperty mogę wsadzić cokolwiek, a odbierający przesyłkę nie ma prawa jej otworzyć przed uiszczeniem zapłaty.

Coś w tym jest sam prowadzę firmę i wysyłam po kilkanaście paczek dziennie, większość to przesyłki za pobraniem. Chodziło mi o sam fakt tego że sprzedawca nie podał możliwości wysyłki za pobraniem, to już o czymś świadczy. Przy przesyłce pobraniowej musi podać swoje dane i nr konta, czekać na pieniądze, to już eliminuje oszustów po trochu. Jak obierasz sporo paczek i masz znajomych kurierów czy listonosza to ze sprawdzeniem paczki przed zapłatą nie ma problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Golasa za 2400 ? chyba zgłupiałeś.

Gdyby sarkazm miał nogi to byś dostał niezłego kopa ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie rozumiałem ewenementu bezpieczeństwa zakupu przy przesyłce pobraniowej. Też nie wysylam za pobraniem - bo trzeba wypełnić dwa dodatkowe kwity na poczcie, liczyć, że kupujący "nie zapomni" odebrać przesyłki, potem czekać ~2 tygodnie na pieniażki. Już nie mówiąc o tym, że zamiast gry do koperty mogę wsadzić cokolwiek, a odbierający przesyłkę nie ma prawa jej otworzyć przed uiszczeniem zapłaty.

Już nie wspominając o tym, że jeżeli taki delikwent nie odbierze przesyłki w terminie to zostanie ona zwrócona do nas na nasz koszt. 

Tak więc dla sprzedawcy przesyłka za pobraniem to potencjalna strata, gdyż płacimy za drogą przesyłkę poradniową i w przypadku jej nie odbioru drugie tyle za przesyłkę zwrotną do nas.

Ja się kilka razy tak nacięłam i dlatego już nie daję opcji pobraniowej, gdyż nie ufam kupującym na tyle by ponosić straty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×