Skocz do zawartości
Patricko

Gdzie kupić i za ile

Rekomendowane odpowiedzi

Mało tego, pan odpowiedzialny za elektronikę powiedział, ze wcześniejszej dostawy jak tej z końca lutego raczej nie będzie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci co chcą kupić konsolę w katowickim MM, dlaczego nie braliście konsoli w czeladzkim MM? Przecież parę dni temu było pisane kilka razy że są dostępne golasy i z grami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakiej cenie? Nie interesuje mnie płacenie 1999zl za golasa..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W mm czeladzkim była za 1949zł za golasa. Jaką masz pewność że 15.01 będzie taniej? Każdy kierownik w MM już wie że sprzeda po każdej cenie, dlaczego miałby sprzedawać za 1799 skoro może drożej?

Edytowane przez handy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MM w Galerii Lodzkiej, jeden golas lezal na polce z PS3. Sprzedawca byl bardzo zdziwiony kiedy mnie zobaczyl z nim w reku. Powiedzial, ze musial ktos zrezygnowac z preordera i inna osoba wyniosla konsole na sklep. Najwazniejsze, czyli cena to 1999zl. Dowiedzialem sie rowniez, ze 10 stycznia ma byc dostawa. Do Manu i Portu juz nie jade, wiec nie napisze co tam slychac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W scc w saturnie czeski film, nikt nic nie wie ale za to w SONY powiedzieli, ze wieksza dostawa bedzie po 15.01 ale u nich bedzie ciezko bo pierwszenstwo maja preorderowcy, ktorzy jeszcze nie otrzymali swoich egzemplarzy. Czyli wiekszosc mm/me/saturnow takze dostanie jakies sciepy po 15 stycznia..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... bedzie ciezko bo pierwszenstwo maja preorderowcy, ktorzy jeszcze nie otrzymali swoich egzemplarzy ...

 

To jest dopiero ból d00py! Nieźle można się pewnie wpienić gdy zapłaciło się za preorder kilkanaście tygodni przed premierą i ciągle nie ma się konsoli pomimo upływu 1,5 m-ca od jej wejścia na rynek. Facepalm!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mnie to zdziwilo, ze ktos zamawial preordera a konsole dostanie w pozniejszym terminie niz Ci troche bardziej ogarnieci..

No ale fakt, faktem, ze dostawa odbedzie sie w polowie miesiaca i wszystkie pojedyncze egzemplarze nie pochodza z dostaw a z katakumb sklepowych :F

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apropos RtvEuroAgd, na ich stornie golas stoi za 1899 i można zamówić odbiór w sklepie lub dostawę do domu za 14,95. Osobiście jakby się ktoś decydował to sugeruję wariant drugi gdyż ten daje Wam możliwość zwrotu do 10dni bez podawania przyczyny (na wypadek gdyby coś z czarnulą było nie tak jak trzeba).

 

http://www.euro.com.pl/konsole-playstation-4/sony-playstation-4.bhtml

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na telefonie.

Mozesz powiedziec jaki czas wyczekiwania jest ?
Zeby mi nie wyslali za 3 miesiace :F

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni bardzo szybko realizują, robiłem w ich sklepie internetowym zakupy już 3x i towar był po 2-3 dniach u mnie. Sęk w tym że w grudniu kupowałem mini wieżę philipsa i padła trzeciego dnia od zakupu, obecnie czekam na reklamację już drugi tydzień i cholera wie ile to potrwa. Jakbym kupił wtedy z dostawą do domu a nie na sklep to bym ją oddał i po prostu kupił jeszcze raz sprawny egzemplarz, nie dało rady bo zakup internetowy z odbiorem na sklepie oni traktują jako rezerwację i omijają w ten sposób prawa konsumenta dot. zwrotu. Stąd moja sugestia że nie warto sępić tych 15Pln :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to wina tego, ze jestem na telefonie czy nie, ale nie da sie z tym nic zrobic.

Dochodze do kroku, wybierz sklep, sa 3 w katowicach, zaden nie posiada produktu na sklepie i nic nie mozna zrobic..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FUCK! To dlatego że właśnie zmienił się status produktu na chwilowo niedostępny :sad: Jak pisałem o tym wyżej to był na zielono, widocznie już wyszły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa :/
Moze tez szykuja sie do jakiejs dostawy i juz strony sobie aktualizuja :F

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jesteś ze śląska to zadzwoń do Rybnika, ja kupowałem na premierę w tamtejszym MM, byłem w sklepie o godzinie 13 i ciągle konsole były dostępne. Bez problemu można było kupić nawet bundle'a z dwiema grami za 1999 pomimo tego że sklep otwarty był od ósmej i stało pod nich pełno ludzi którzy zadowoleni wyszli ze sklepu w objęciach z konsolą. Później też wiem od znajomego że mieli spore dostawy i mniejszy popyt jak w innych miastach. Może coś im zostało a to w sumie autostradką to tylko 15-20 minut od Katowic :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi kiedy wchodzę na stronkę Euro, pokazuje że są jakieś dostępne sztuki w Porcie Łódź. Sęk w tym, że trzeba jechać osobiście do sklepu, bo nie można zrobic rezerwacji online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwonilem do euro w rudzie slaskiej i gliwicach i powiedzieli, ze to sa pojedyncze sztuki pochodzace z ekspozycji za 1899zl.
Wiec jesli kogos to interesuje to po jednej moze 2 sztuki  w tejc enie sa dostepne w Dabrowie Gorniczej - Pogoria i Gliwice - Labedy czy jakos tak;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Saturnie w Silesi na pytanie o PS4 facet z obsługi tylko wymownie się uśmiechnął...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co dziwić, w grudniu jak ktoś z Was zadzwoniłby na ogólnopolską infolinię MediaMarkt to pierwszy komunikat głosił: "jeśli dzwonisz w sprawie Ps4, informujemy że nie ma i nie wiadomo kiedy będzie" Trolling lvl Master!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten z ktorym ja rozmawialem przeszedl porazenie mozgowe bo zrobiol takie oczy O_O nic nie powiedzial i poszedl. Dopiero nastepny z dziara na reku w info powiedzial, ze wie, ze nic nie wie :F

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahah, i jeszcze przy każdej dopisek "Dobra cena!"

 

Padłem!;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idioci szukają idiotów, nic nowego. Niestety znajdą się tacy co tyle dadzą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarobic chca gnoje na tym calym hype..

Mysla, ze namagazynuja konsol, wywala je z cena +400 zl wiecej i happy..

Najgrosze jest to, ze znajdzie sie troche ludzi, ktorzy to kupia..

 

No a taki polaczek biedaczek jak ja music czekac na zbicie ceny bo nie lubi byc ruchany :F

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×